عوارض زوج و فرد ۹۷ پس داده نمی شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته‌های معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران عوارض اخذ شده بابت تردد غیر مجاز خودروها در طرح زوج و فرد سال ۹۷ به قوت خود باقی بوده و پس داده نمی شود.
به نقل از ایرنا، اخذ عوارض غیرقانونی هنگام تردد غیر مجاز وسایل نقلیه در محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ مورد اختلاف شهرداری، شورای شهر و پلیس بوده که پلیس از شهرداری به خاطر اخذ این عوارض شکایت کرده و در نهایت پرونده به دیوان عدالت اداری ارجاع شده است. فرماندار تهران در مصاحبه ای از حذف این عوارض خبر داده و قرار بر آن شده که شهرداری لیست مذکور را به پلیس ارائه دهد تا این موارد حذف شوند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محسن پورسیدآقایی در واکنش به این موضوع عنوان کرد که منظور فرماندار تهران حذف جرایم پلیس بوده و صحبتی از عودت عوارض زوج و فرد به میان نیامده است.
به نظر می رسد با این پاسخ کشمکش میان شهرداری، شورای شهر و پلیس تهران وارد فاز جدیدی شده باشد. باید منتظر ماند و دید که مسئولین چه پاسخ در این زمینه ارائه می دهند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران