رقم عجیب برای قیمت تمام شده پراید

به عقیده یکی از کارشناسان صنعت خودروسازی، خودروسازان به دنبال توقف تولید پراید یا پژو 405 در سال 99 نیستند و اصلا چنین کاری تا سال 99 برای آن ها ممکن نیست.
امراله امینی در خصوص علت چرایی این موضوع عنوان کرد: «عدم تولید پراید و پژو 405 در سال آینده محقق نخواهد شد چرا که پیش فروش خودروهای مذکور از جانب خودروسازان همچنان ادامه داشته و جایگزینی نیز برای آن ها معرفی نشده است.»
وی در این خصوص عنوان کرد: «در سال های اخیر سایپا و ایران‌خودرو طراحی جدیدی که بتواند جایگزین خودروهای مذکور باشد ارائه نداده و البته علاقه‌ای هم به این کار ندارند. زیرا خودرویی نظیر پراید بیشترین سود را برای سایپا به ارمغان می‌آورد. طوری که شاهدیم هزینه تولید مجموعه پراید به 10 ميليون تومان هم نمی رسد، اما آن را 40 ميليون تومان می‌فروشند.»
نظرات
 
 
 
امیر 1398/7/14
خب اونوقت شما که اینو میدونین و میذارین سایپا اینجور سر مردم رو ببره اسم تون رو چی باید گذاشت؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران