شرایط تحویل محصولات ایران خودرو با مدل 99 + جدول اسفند 98

با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو و باتوجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، امکان تعویق موعد تحویل به سال 1399 و به درخواست مشتريان فراهم شده است و تحویل خودرو با مدل 99 با حفظ شرایط قرارداد، جهت تعهدات تکمیل وجه شده برخی از خودروها از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 8 اسفندماه باتوجه به جدول مربوطه مهیا شده است.
با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، مشتریانی که وجوه مربوط به قرارداد خود را پرداخت کرده اند و تقاضای تحویل خودرو در سال جدید و در مدل 99 را دارند، در صورت تمایل می توانند با تکمیل فرم درخواست تعویق موعد تحویل به سال 99، رضایت خود را اعلام کرده تا سند خودروی آنان و همچنین موعد تحویل با مدل 99 در سال آتی صورت گیرد. در ادامه جزییات طرح تبدیل موعد تحویل محصولات ایران خودرو به سال 99 را می توانید شاهد باشید.

شرایط تحویل محصولات ایران خودرو با مدل 99

شرایط تحویل محصولات ایران خودرو با مدل 99

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران