کنترل ترافیک با استفاده از پهپادها

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های فرمانده نیروی انتظامی کاهش تصادفات و جان باختگان جاده ای، توسعه نظم و انضباط ترافیکی، ارتقاء فرهنگ ترافیکی اولویت های اصلی نیروی انتظامی است و در همین راستا نیز نیروی انتظامی از همه ظرفیت های خود استفاده می کند.
به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در این خصوص توضیح داد: «ما به دنبال کاهش تصادفات و جان باختگان جاده ای بوده و همین جهت نیز از همه امکانات و تجهیزات خود استفاده می کنیم. به علاوه برای همراه سازی سایر دستگاه ها، سهم آنها را نیز تعیین و مطالبه گری می کنیم.»
وی در ادامه افزود: «شایسته است که در همین جهت معاونت اجتماعی ناجا و پلیس راهنمایی و رانندگی برای ارتقا فرهنگی تلاش کند. البته اقدامات فراوانی نیز برای تحقق هوشمند سازی عمل آمده و در حال حاضر مشاهده می شود که بخشی از مدیریت ترافیکی و ارائه خدمات لازم به کاربران ترافیک از روند هوشمند سازی عبور می کند.»
سردار اشتری در انتها گفت: «هوشمند سازی پلیس نیازمند بهره‌وری مناسب و بهینه از همه تجهیزات است. استفاده از پهپادها برای مدیریت و کنترل ترافیکی یک اصل اساسی است و در کنار اینها تقویت سرپنجه های عملیاتی را نیز از الزامات می دانیم.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران