تصویب افزایش قیمت لاستیک، علی الحساب 30 درصد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزایش علی الحساب 30 درصدی قیمت لاستیک در جلسه ستاد تنظیم بازار به تصویب رسید.
به نقل از تسنیم، عباس تابش در این خصوص توضیح داد: «در جلسه ستاد تنظیم بازار تصویب شد که قیمت لاستیک علی الحساب 30 درصد افزایش یابد اما تولیدکنندگان و تایرسازانی که معتقدند هزینه تمام شده آنها بیش از این رقم است، می توانند مستندات و صورت های مالی خود را ارائه کرده تا پس از بررسی در صورت تأیید، مجوز افزایش بیشتر قیمت صادر شود.»
وی ادامه داد: «برخی از تایرسازان مستنداتی را در این زمینه ارائه کرده اند که از نظر ستاد تنظیم بازار کافی نبوده و نمی تواند مجوز افزایش قیمت بیشتر لاستیک را سبب شود. با این وجود اگر تولیدکنندگان مستندات قابل قبولی را ارائه کنند، این مستندات بررسی و مجوز لازم برای افزایش بیشتر قیمت تایر صادر خواهد شد.»
گفته می شود تایر جز اقلامی است که قیمت آن باید در سامانه 124 وزارت صنعت درج شود و قیمت های جدید با توجه به تاییدیه ستاد تنظیم بازار به زودی در این سامانه درج خواهد شد.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران