فراری پورسانگ با پوشش استتاری دیده شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بازار کراس‌اوورها و شاسی‌بلندها آن‌قدر داغ و پرمشتری است که حتی فراری نیز نتوانست در مقابل سودآوری عظیم این بازار مقاومت کند و یک شاسی بلند ترکیبی به نام فراری پورسانگ یا به بیان دیگر فراری پورسانگو را معرفی کرد. اکنون تصاویر این خودرو با پوشش استتاری منتشر شده‌اند و ثابت می‌کنند رویای شاسی بلند فراری بیش از پیش حقیقت دارد.

تصاویر منتشر شده از فراری پورسانگ طرح چهاردر خودرو را تایید می‌کنند که نکته‌ای خوش‌حال‌کننده محسوب می‌شود چرا که انزو فراری سگمنت سدان را مبتذل می‌دانست و از تولید خودروهای سدان خودداری می‌کرد. عرضه فراری پورسانگو به مشتریان از سال 2022 آغاز خواهد شد و انتظار می‌رود قیمت بیشتری نسبت به رقیب خود یعنی لامبورگینی اوروس داشته باشد.

تا پیش از درگذشت سرجیو مارکیونه مدیرعامل سابق فیات کرایسلر، ایده ساخت شاسی بلند فراری یک رویای محال بود، چرا که مدیران ارشد این هلدینگ با طرح ساخت چنین خودرویی مخالفت می‌کردند. اما پس از درگذشت مارکیونه و موفقیت‌های بزرگ برندهای رقیب با محصولاتی همچون لامبورگینی اوروس و رولزرویس کالینان سبب شد تا فراری نیز رویه خود را اصلاح کند.

انتظار می‌رود که فراری پورسانگ به یک موتور V8 هیبریدی همچون فراری SF90 مجهز باشد، در حالی‌که فراری تایید کرده در حال کار بر روی توسعه قوای فنی V6 هیبریدی است. قیمت نهایی این خودرو نیز در حد فاصل رولزرویس کالینان 350 هزار دلاری و لامبورگینی اوروس 220 هزار دلاری خواهد بود. برای انتشار باقی جزئیات در مورد فراری پورسانگ باید تا سال 2022 و زمان عرضه این خودرو صبر کنیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران