موتورسیکلت سواران متخلف در تهران به خدمت پلیس در می آیند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

رئيس پلیس راهور تهران روز گذشته با اشاره به موتورسیکلت سواران متخلف و جریمه ای که برای آنان در نظر گرفته شده است، اعلام کرد که از این پس موتورسیکلت سواران متخلف برای برخی تخلفات خود بجای توقیف و انتقال موتور به پارکینگ، کاور پلیس می پوشند و برای حداقل یک دقیقه یا حداکثر 12 ساعت به عنوان تامین کننده نظم و امنیت، به ماموران پلیس کمک خواهند کرد.

از این پس موتورسیکلت سوارانی که مرتکب تخلفاتی همچون نداشتن کلاه ایمنی، حرکت در خطوط ویژه و رفتن از مسیرهای ممنوع شوند و یا حرکات نمایشی انجام دهند، در مدت زمانی مشخص کاور پلیس به تن کرده و برای پلیس کار می کنند.

این طرح موتوریار نامگذاری شده و هدف این است که بجای توقیف موتورسیکلت و انتقال به پارکینگ، موتورسیکلت سواران متخلف به خدمت نیروی پلیس در می آیند، هرچند اختیار دارند که بین این دو گزینه مجازات یکی را انتخاب کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران