موضوعات داغ

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما

عکس مطلب اول

چه چیزی اولویت شما در زمینه سفر است؟ دوست دارید به سرعت به مقصد خود برسید و یا از مسیر لذت ببرید؟ وسیله شخصی را برای انجام سفر انتخاب می‌کنید یا سفر با وسایل نقلیه عمومی نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما برای شما مناسب‌تر است؟ این مطلب به افرادی اختصاص دارد که قصد دارند برای سفرهای کاری یا تفریحی به سرعت به مقصد خود برسند و طبیعتا به این منظور باید از سریع‌ترین وسیله نقلیه یا همان هواپیما استفاده کنند. اما وقتی پای سفر با هواپیما به میان می‌آید با توجه به قیمت بالاتر بلیط هواپیما نسبت به بلیط قطار و اتوبوس دغدغه اقتصادی سفر نیز پررنگ می‌شود. با این حال نکاتی وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توان ارزانترین بلیط هواپیما را برای سفر جستجو کرد.

همانطور که می‌دانید بلیط چارتر هواپیما پای ثابت سفرهای هوایی ارزان است. بنابراین برای خرید بلیط ارزان هواپیما باید در اولین اقدام به دنبال بلیط‌های چارتر بود. با این حال باید دقت داشت که بلیط چارتر هواپیما در شرایط خاصی از بلیط‌های سیستمی ارزان‌تر است. مهمترین شرط خرید ارزان بلیط چارتر هواپیما انتخاب زمان سفر است. بلیط چارتر هواپیما عموما در زمان‌هایی که سفرها زیاد نیست ارزان هستند ولی در زمانی که سفرها اوج می‌گیرد ممکن است بلیط چارتر از بلیط سیستمی هواپیما گران‌تر باشد. نکته دیگر آنکه اگر در سفر خود کودک به همراه دارید خرید بلیط سیستمی برای شما ارزان‌تر تمام خواهد شد. دلیل این موضوع این است که در پروازهای چارتر نرخ بلیط بزرگسال و کودک بالای دو سال یکسان است و این موضوع سبب می‌شود که خرید بلیط چارتر هواپیما برای شما به صرفه نباشد.

در مرحله بعدی می‌توان نوید داد که برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما نیز نکاتی وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توان ارزانترین بلیط هواپیما را تهیه کرد. برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما باید به دنبال بلیط لحظه آخری هواپیما بود. بلیط‌ لحظه آخری هواپیما همان بلیط‌ چارتری است که در آخرین ساعات مانده به انجام پرواز تهیه می‌شود. در واپسین ساعات پرواز برای آژانس یا شرکت چارتر کننده بلیط هواپیما که از گذشته تعداد یا تمام بلیط‌های یک پرواز را خریداری کرده است به صرفه‌تر خواهد بود که بلیط‌ها را ارزان بفروشد تا اینکه موفق به فروش بلیط نشود و زیان کند. از این رو ارزانترین بلیط هواپیما نیز بلیط چارتری است که در آخرین ساعات تهیه شده است. بنابراین نباید فراموش کرد که برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما نیز باید به زمان انجام سفر توجه داشت و با جمعی سفر کرد که همه بزرگسال هستند. به طور کلی می‌توان گفت که ارزانترین بلیط‌های هواپیما نصیب افرادی می‌شود که همیشه آماده سفر هستند و هر لحظه می‌توانند بار سفر بسته و عازم فرودگاه شوند.

اما برای خرید ارزان بلیط هواپیما ارزان نکات و امکانات بیشتری نظیر تقویم قیمتی، فیلتر براساس قیمت، نوع پرواز، زمان پرواز، ایرلاین و کمپین‌ها وجود دارد که می‌توان آن‌ها را در وب‌سایت اسنپ تریپ مطالعه و با استفاده از امکانات اسنپ تریپ بلیط هواپیما ارزان خریداری کرد.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد