ماسک عجیب یاماها YZF-R1M معرفی شد، مناسب برای روزهای سرد زمستان

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

طی یکسال گذشته، شاهد عرضه ماسک‌های عجیب و غریب زیادی بوده‌ایم، از ماسک مترجم C-FACE ساخته دونات روباتیک، تا ماسک هوشمند Xupermask متعلق به ویل آی ام و ماسک‌های شفاف. حالا یاماها ماسک YZF-R1M را مشابه نمای جلوی موتورسیکلتی به همین نام ساخته است.

اگرچه ماسک YZF-R1M برای استفاده پزشکی طراحی نشده است، اما همچنان می‌توانید با استفاده از آن ماسک دلخواه خود را بر اساس راهنمای ارائه ‌شده توسط تیم یاماها در همکاری با انجمن لباس‌های پشمی ژاپن بسازید.

روش سوزن‌کاری که برای ساخت این ماسک‌ها استفاده می‌شود، هنری است که توسط آن یک تکه پشم را به هم فشار می‌دهید و مدام به آن سوزن می‌زنید تا بافت سختی به خودش بگیرد. افزودن پشم بیشتر و سوزن زدن مداوم به آن، شکل بهتری را به وجود می‌آورد.

اگرچه ماسک پشمی تنها در زمستان به درد شما می‌خورد، اما هدیه خوبی برای موتور‌سواران است. شاید این ماسک گوش‌های شما را گرم نگه ندارد، اما نظر همه را به شما جلب خواهد کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران