غرفه لاماری آرین موتور در نمایشگاه خودرو تهران 1401 با استقبال خوبی روبرو شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

غرفه برند جدید آرین موتور یعنی لاماری در نمایشگاه خودرو تهران 1401 پربازدید و پرازدحام بود. برخلاف روند کلی نمایشگاه که با حس و حالی سرد همراه بود، برخی غرفه‌ها مخاطبین بسیاری را به سمت خود کشاندند که یکی از آن‌ها غرفه لاماری از آرین موتور بود.

لاماری به عنوان برند جدید آرین موتور، از اواخر سال 1400 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. این برند با نشان یک گوزن شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد تا به امروز از سوی مخاطبین ایرانی مورد پذیرش قرار گرفته است.

لاماری ایما

نخستین محصول از برند لاماری، ایما نام دارد که یک کراس‌اوور اسپرت چینی است. این کراس‌اوور با نام اصلی دانگ فنگ T5 Evo شناخته می‌شود و در حقیقت نسخه اسپرت از دانگ فنگ T5 است که هم‌اکنون با نام FMC T5 توسط فرداموتورز معرفی شده است.

چند دستگاه لاماری ایما در غرفه آرین موتور به نمایش درآمده بودند که یکی از آن‌ها با درب‌های باز در حال چرخش بود اما دیگر دستگاه ها ساکن بودند تا بازدیدکنندگان بتوانند داخل آن ها را ببینند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران