موضوعات داغ

تیپ‌بندی تویوتا کراون مدل 2023 اعلام شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

نسل جدید تویوتا کراون پس از حدود هفت سال، اکنون معرفی شده است. این خودرو در قالب‌های مختلف بدنه همچون کراس‌اوور، سدان معمولی، کراون اسپرت و استیشن عرضه خواهد شد. همچنین نسل جدید تویوتا کراون علاوه بر ژاپن، در آمریکای شمالی نیز به فروش خواهد رسید.

تمامی نسخه‌های تویوتا کراون جدید با شیشه‌های مشکی رنگ به نمایش درآمده‌اند، چرا که تویوتا تمایل دارد نمای داخلی این خودرو همچنان ناشناخته باقی بماند. تویوتا در سال 2020 از فیس‌لیفت کراون صرف نظر کرد و به جای آن توسعه مدل جدید را در پیش گرفت.

تویوتا کراون سدان

تویوتا هنوز عقیده دارد که در دنیای شاسی‌بلندها و کراس‌اوورها، جایی برای یک سدان لوکس سنتی وجود دارد. با این تویوتا نیم نگاهی نیز به دنیای خودروهای شاسی بلند داشته است. تویوتا مدل کراون را با نشان اختصاصی این خودرو و برند خود به بازار آمریکا عرضه خواهد کرد و خبری از درج لوگو لکسوس برای این خودرو نیست.

تویوتا کراون

نسخه قرمز رنگ در تصویر، تویوتا کراون اسپرت است که ترکیبی از خودروهای لیفت بک و کراس‌اوورها است.

تویوتا کراون اسپرت

نسخه استیت از تویوتا کراون، یک استیشن واگن است که تویوتا تمایل دارد آن را شاسی بلند کاربردی بنامد.

تویوتا کراون استیت

تویوتا کراون 2023 علاوه بر آمریکا و ژاپن، در 38 کشور دیگر نیز عرضه خواهند شد. تویوتا تخمین می‌زند که سالانه حدود 200000 دستگاه تویوتا کراون در سراسر جهان بفروشد. این خودرو تا اوایل سال 2024 در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد