تحویل هایما اس۵ و اس۷ با قیمت های قبلی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو طی بیانیه اعلام کرد: بر اساس اعلام قبلی شرکت ایران خودرو، این مجموعه با هدف عملی نمودن تعهدات و رضایتمندی مشتریان، خودروهای هایما اس۵ و هایما اس۷ را با قیمت مشخص شده در زمان ثبت‌نام به مشتریان دارای حواله تحویل خواهد داد.

مهدی خطیبی ضمن بیان این‌که مشتریان و حواله داران به هیچ وجه نگران شایعات و فضاسازی‌ها منفی باشند، عنوان نمود که: تامین نظر مشتریان و مصرف کنندگان واقعی برای گروه صنعتی ایران خودرو حائز اهمیت است و در این مسیر تمام تلاش ها بر این است تا از هر گونه نارضایتی جلوگیری شود.

هایما S5 کراس‌اوور ایران خودرو

خطیبی با اشاره به ایجاد شبهه و جریان سازی منفی و شبکه‌های دلالان بازار خودرو تصریح کرد: گروه صنعتی ایران خودرو در چارچوب آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند اما به منظور جلب رضایت حواله‌داران هایما و رفع نگرانی آنان، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌های قبل از مشتریان دریافت خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این‌که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود، تصریح کرد: قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

در آخرین طرح فروش نقدی فوری بدون قرعه کشی هايمـا S7 و S5 در شهريور ۱۴۰۱ این دو خودرو به ترتیب با قیمت‌های 843 و 794 میلیون تومان به فروش رسیده است..

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران