موضوعات داغ

تحویل هایما اس۵ و اس۷ با قیمت های قبلی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو طی بیانیه اعلام کرد: بر اساس اعلام قبلی شرکت ایران خودرو، این مجموعه با هدف عملی نمودن تعهدات و رضایتمندی مشتریان، خودروهای هایما اس۵ و هایما اس۷ را با قیمت مشخص شده در زمان ثبت‌نام به مشتریان دارای حواله تحویل خواهد داد.

مهدی خطیبی ضمن بیان این‌که مشتریان و حواله داران به هیچ وجه نگران شایعات و فضاسازی‌ها منفی باشند، عنوان نمود که: تامین نظر مشتریان و مصرف کنندگان واقعی برای گروه صنعتی ایران خودرو حائز اهمیت است و در این مسیر تمام تلاش ها بر این است تا از هر گونه نارضایتی جلوگیری شود.

هایما S5 کراس‌اوور ایران خودرو

خطیبی با اشاره به ایجاد شبهه و جریان سازی منفی و شبکه‌های دلالان بازار خودرو تصریح کرد: گروه صنعتی ایران خودرو در چارچوب آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند اما به منظور جلب رضایت حواله‌داران هایما و رفع نگرانی آنان، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌های قبل از مشتریان دریافت خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این‌که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود، تصریح کرد: قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

در آخرین طرح فروش نقدی فوری بدون قرعه کشی هايمـا S7 و S5 در شهريور ۱۴۰۱ این دو خودرو به ترتیب با قیمت‌های 843 و 794 میلیون تومان به فروش رسیده است..

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد