تصاویر چانگان CS95 منتشر شد، پرچمدار جدید خودروساز چینی در لنز دوربین‌ها

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

به تازگی تصاویر کراس‌اوور جدید و محصول پرچمدار خودروساز چینی یعنی چانگان CS95 در رسانه‌های این کشور منتشر شده است. مطابق تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد که طراحان چانگان سعی در خلق یک کادیلاک اسکالید چینی داشته‌اند.

چانگان CS95 در چند تیپ به بازار عرضه خواهد شد که حداقل یکی از آن‌ها به سیستم انتقال قدرت چهار چرخ محرک مجهز است. قوای فنی چانگان CS95 در مقایسه با گذشته تغییری نکرده است و همچنان موتور دو لیتری توربوشارژر زیر کاپوت این خودرو قرار دارد. این پیشرانه حداکثر 233 اسب‌بخار قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس شش سرعته اتوماتیک آیسین نیز همچون گذشته وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را بر عهده دارد.

نسخه جدید چانگان CS95 در مقایسه با گذشته شاهد تغییراتی در ظاهر خارجی بوده است. با این حال فضای کابین خودرو تغییری را تجربه نکرده است. انتظار می‌رود چانگان CS95 جدید تا پایان سال جاری میلادی وارد بازار چین شود.

نظرات
 
 
 
علیرضا 1401/7/2
موتور پرقدرت و قابلیت چهار چرخ محرک مشخصات قابل توجه این خودرو است .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران