تصاویری جدید از چانگان اوچان X5 پلاس منتشر شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

چانگان تصاویری رسمی از فضای داخلی کراس‌اوور جدید اوچان X5 پلاس منتشر کرده است که نمای بیرونی آن در نمایشگاه خودروی چنگدو به نمایش درآمده بود. البته پس از آن نمایشگاه تصویری غیررسمی و مبهم از کابین این شاسی بلند منتشر شده بود.

اوچان X5 پلاس از یک زبان طراحی کابین کاملاً جدید استفاده می‌کند. این مدل علاوه بر صندلی‌های اسپرت، به یک نمایشگر کنترل سه‌گانه خمیده ۳۰ اینچی مجهز شده است.

مانیتور سه‌بخشی آن از یک نمایشگر دیجیتال در مرکز و یک نمایشگر چندرسانه‌ای در سمت راست تشکیل شده است. در سمت چپ، یک نمایشگر کمک‌راننده کوچک به آن‌ها متصل شده است. این نمایشگر می‌تواند اطلاعات مسیریابی و علائم راهنمایی و رانندگی را نمایش دهد یا به عنوان سیستم نظارت بر نقاط کور و غیره کار کند. همچنین اگر نمایشگر کنترل مرکزی با کارهای دیگر مشغول باشد، این نمایشگر می‌تواند بخشی از عملکرد چندرسانه‌ای را به عهده بگیرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران