نتیجه دور اول مزایده خودروهای وارداتی + جدول

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

بر اساس این گزارش سازمان اموال تملکی، طی مزایده خودروهای وارداتی رسوبی وضعیت ۱۰۶۲ دستگاه خودروهای وارداتی و اسامی برندگان این مزایده اعلام شد.

طبق اظهارات عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و بر اساس اعلام روابط عمومی این سازمان، بیش از ۱۳ هزار نفر در این مزایده فوق العاده شماره 565 خودروهای وارداتی رسوبی در گمرکات شرکت نموده و در مجموع ۹۶۵ خودرو به ارزش ۲۸۱۳ میلیارد تومان طی این مزایده به فروش رفت. متوسط رشد قیمت‌های پیشنهادی برای خودروهای حاضر در مزایده ۸۵ درصد ثبت شده است.

او در ادامه افزود که در حدود نیمی از متقاضیان ضمانت نامه بانکی مورد نیاز را به ادارات کل اجرایی استان‌ها تحویل داده‌اند، و در حدود ۱۲۶۰ ضمانت نامه برابر ضوابط قانونی به دلیل نرسیدن اصل مدرک ضمانت نامه و یا مشکل مغایرت‌های اسناد و اطلاعاتی باطل شدند.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود که در مجموع تعداد افراد نهایی شرکت‌کننده در مزایده خودروهای وارداتی رسوبی ۱۲ هزار و ۷۱ نفر بوده است و افراد شرکت‌کننده در این مزایده می‌توانند تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به مزایده خودروهای وارداتی رسوبی را در سامانه ستاد الکترونیک دولت (ستاد) مشاهده و دریافت کنند.

آمار دور نخست مزایده خودروهای وارداتی رسوبی در گمرکات

مجموع قیمت خودروهای فروش رفته شرکت کنندگان تعداد خودرو
۲۸۱۳ میلیارد تومان ۹۶۵ خودرو بیش از ۱۳ هزار نفر ۱۰۶۲ دستگاه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران