موضوعات داغ

شرایط فروش نقدی و اعتباری «وانت کارا» اعلام شد + جدول مهر 1401

عکس مطلب اول

بهمن موتور با صدور اطلاعیه‌ای از طرح فروش نقدی و اعتباری «وانت کارا» خبر داد. بر همین اساس وانت کارا تیپ۴، در دو طرح تک کابین و دو کابین به فروش خواهد رسید.

متقاضیان این محصول می‌توانند از ساعت ده صبح سی‌ام مهر ماه تا ساعت ۱۶ یا تکمیل ظرفیت نسبت به ثبت نام در سامانه آنلاین bahman.iranecar.ir اقدام کنند.

طبق اطلاعیه این شرکت قیمت نقدی وانت کارا تیپ۴ تک کابین ۳۲۵ میلیون تومان و نوع دوکابین همین محصول ۳۳۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان تعیین گردیده است.

در این اطلاعیه فروش نقدی-اعتباری نیز در نظر گرفته شده است. در طرح نقدی-اعتباری مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۹۵میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و مابقی قیمت خودرو را با شرایط اقساط ۱۲ ماهه یا ۱۸ ماهه پرداخت کنند.

فروش نقدی و اعتباری «وانت کارا»

موعد تحویل این خودروها هفته سوم آذر اعلام شده و همچنین امکان واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر (صلح) امکان پذیر نیست.

وانت کارا تک کابین و دو کابین با حجم موتور ۲۰۰۰cc و سیستم سوخت‌رسانی انژکتور با چهارسیلندر دارای ایربگ راننده و سرنشین است. این خودرو مجهز به سیستم ضدسرقت ایمبولایزر طراحی شده است. همچنین خودروی مذکور دارای سیستم تهویه مطبوع و رینگ فولادی است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد