موضوعات داغ

هونگچی H6 سدان اشرافی و خوش استایل جدید در بازار چین

عکس مطلب اول

خودروی اشرافی و سوپرلوکس هونگچی H6 در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ روانه بازار چین می‌شود. این خودروی اسپرت، ارتفاع کمی نسبت به سطح زمین داشته و بخش‌های مختلف آن از جمله زیر درب‌ها، سپر و جلوپنجره شامل قطعات براق و درخشان کرومی می‌شود. هونگچی جدید با طول ۴.۹۹ متر، عرض ۱.۸۸ متر و ارتفاع ۱.۴۵۵ متر ساخته شده و فاصله بین محورهای آن به ۲.۹۲ متر می‌رسد.

نمای جلوی خودرو شامل یک جلوپنجره بزرگ می‌شود که به‌وسیله قطعات کرومی به چراغ‌های جلو متصل شده است. در دو طرف سپر نیز دو خوشه چراغ به چشم می‌خورند که به‌واسطه یک باله از یکدیگر جدا شده‌اند. دکور معروف پرچم قرمز روی کاپوت در مدل H6‌ نیز مشاهده می‌شود که تا وسط جلوپنجره کشیده شده است.

نمای عقب هونگچی H6

این طراحی جذاب و چشمگیر در نمای عقب نیز مشاهده می‌شود. مدل H6 دارای خط سقف شیب‌دار، یک اسپویلر یکپارچه بزرگ روی درب صندوق عقب و چراغ‌هایی است که نه در عقب، بلکه در اطراف خودرو نصب شده‌اند. اما موقعیت خروجی‌های اگزوز را می‌توان شاخص‌ترین جنبه طراحی خودرو دانست؛ دو خروجی با شکلی عجیب در قسمت وسط و زیر یک نوار کرومی باریک، که تمام عرض سپر را فرا گرفته است.

کاراکترهای سمت چپ (روی درب صندوق عقب) به نام مالک اصلی برند هونگچی، یعنی FAW‌ اشاره می‌کنند. در قسمت وسط نیز حروف برجسته چینی «هونگچی» با فونت دست‌نویس درج شده‌اند.

خودروی Hongqi H6 مابین هونگچی H5‌ جدید و هونگچی H7 قدیمی قرار می‌گیرد. این ماشین اشرافی و خوش‌ظاهر در زیر کاپوت خود به موتور چهارسیلندر توربوشارژ ۲ لیتری مجهز است. البته این موتور در دو نسخه عرضه شده که قدرت یکی از آن‌ها به ۲۲۱ اسب بخار و قدرت دیگری به ۲۴۸ اسب بخار می‌رسد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد