موضوعات داغ

فیس لیفت لاماری هیبریدی را ببینید؛ چهره احتمالی برای بازار ایران

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

تصاویر رسمی فیس لیفت دانگ فنگ با نام Fengxing T5 EVO منتشر شده است. این خودرو احتمالا با نام لاماری هیبریدی در بازار کشورمان عرضه خواهد شد.

با توجه به تصاویر رسمی، مشخص است که Fengxing T5 EVO Hurricane Edition با طراحی جدید خود، چهره جلویی جذابی دارد. در این مدل، تغییرات اساسی در قسمت جلوپنجره و اطراف آن صورت گرفته است. جلو پنجره مشبک آبشاری نیز به شکل افقی مستقیم طراحی شده و حس سه بعدی بیشتری به آن داده شده است. همچنین، اضافه شدن تزئینات کرومی عمودی در دو طرف جلوی ماشین، آن را به شکلی بیشتر لوکس و جذاب تر نشان می دهد.

دانگ فنگ فورتینگ T5 EVO جدید در چند مدل و با مشخصات فنی مختلف عرضه می‌شود. نسخه فول آپشن این خودرو دارای سیستم کمک تغییر خط و هشدار باز شدن درب می‌باشد.

نسخه پایه خودرو، فاقد دوربین دنده عقب و کروز کنترل است. در نسخه ماخ استاندارد دوربین 360 درجه بکارگرفته شده است.

فیس‌لیفت لاماری هیبریدی

در بازارهای جهانی در بخش پیشرانه، خودروی جدید همچنان به موتور 1.5 توربوشارژ با حداکثر قدرت 197 اسب بخار مجهز است که در دو مدل قابل سفارش است. دو مدل پایه هنوز از موتور 4A95TD استفاده می کنند، در حالی که نسخه ماخ از موتور DFMC15TP1 استفاده می کند. حداکثر گشتاور مدل اول 285 نیوتن متر و حداکثر گشتاور دومی 300 نیوتن متر است. سیستم انتقال نیرو با یک گیربکس 7 سرعته مرطوب دوکلاچه، توان و گشتاور تولیدی را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند.

بنا بر اخبار منتشر شده این خودرو با چهره فعلی با نام لاماری هیبریدی و با یک پیشرانه 1.5 لیتری چهارسیلندر توربوشارژر هیبریدی در ایران عرضه خواهد شد. موتور این خودرو تواند تولید 174 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور را دارا است. انتقال قدرت در لاماری هیبرید به وسیله گیربکس هفت سرعته دوکلاچه انجام می شود. با توجه به گشتاور بیشتر در نسخه هیبرید، شتاب اولیه بهتری را نسبت به نسخه درون سوز دارد که در حدود 8.1 ثانیه قابل دستیابی است. میانگین مصرف سوخت ترکیبی لاماری ایما هیبرید 5.3 لیتر در هر صد کیلومتر است که به عنوان یک کراس اور هیبریدی معمولی، به‌عنوان یک رقم مناسب محسوب می‌شود.

دانگ فنگ فورتینگ T5 EVO

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد