موضوعات داغ

گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه خودرو مشهد حاضر می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه صنعتی ایران خودرو در بیست و سومین نمایشگاه خودرو مشهد حاضر خواهد شد. این شرکت به دنبال برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان خود و همچنین معرفی آخرین محصولات، دستاوردها و توانمندی‌ها در حوزه خودروهای سواری، کار و تجاری در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد. براساس گزارش خبرنگار ما، بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد به عنوان محلی برای نمایش تازه‌ترین محصولات ایران خودرو شناخته می‌شود.

استقبال از این نمایشگاه مهم، در پیشبرد رونق صنعت خودروسازی و ارتقاء فناوری در این حوزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شرکت ایده تجارت هرمس به عنوان مجری برپایی نمایشگاه خودرو مشهد انتخاب شده است و پیش بینی می‌شود در این نمایشگاه، که به عنوان قدیمی‌ترین گردهمایی خودرویی کشور شناخته می‌شود، از ۳ تا ۴ خودرو سواری جدید برای عرضه به بازار داخلی معرفی و رونمایی شود.

این نمایشگاه با حضور گروه‌های خودروسازی در بخش‌های سواری، کار و تجاری در فضای سرپوشیده و باز به مساحت ۴۵ هزار متر مربع برگزار خواهد شد. تاریخ برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد از ۹ تا ۱۲ شهریورماه و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های شهر مقدس مشهد می‌باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد