موضوعات داغ

تیگارد X35 پرایم بزودی توسط سانیارموتور عرضه خواهد شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

ظهر امروز طی یک نشست خبری در محل شرکت سانیار موتور پارسیان که با حضور جمعی از رسانه‌ها و مسئولان مربوطه برگزار گردید، برنامه فعلی و آینده شرکت تشریح شد.

محمد معظمی، مدیر فروش این شرکت، خبر موفقیت این محصول را در اولین عرضه از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرده و افزود: گزارش‌ها نشان می‌دهد که استقبال خوبی از تیگارد X35 شده و ظرفیت فروش به سرعت تکمیل گردیده است اما این سامانه تا پایان مهلت اعلام شده یعنی روز 5 شنبه هفته جاری برای خریداران و متقاضیان جدید باز خواهد بود.

او همچنین گفت: خودرو تیگارد X35 با یک شرایط پرداخت اعتباری بسیار جذاب عرضه می‌شود و مشتریان می‌توانند با پرداخت 650 میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت، که قسمت عمده‌ای از ارزش خودرو را پوشش می‌دهد، خودرو را خریداری کنند و مابقی مبلغ را بدون پرداخت هر گونه کارمزد پس از تحویل خودرو، در اقساط 12 ماهه پرداخت کنند. برای مشتریانی که ترجیح می‌دهند مبلغ مابقی را به صورت اقساط بلند مدت پرداخت کنند، این امکان با یک کارمزد مناسب نیز وجود دارد.

معظمی با اشاره به مراحل خرید خودرو تیگارد X35 ادامه داد: این فرصت برای خریداران فراهم است تا روز پنج‌شنبه 27 مهر از طریق سامانه یکپارچه خرید خودرو، این محصول را انتخاب و خرید کنند. روز شنبه اسامی مشتریان برای پایش و پالایش اطلاعات به خودروساز ارسال می‌شوند و سپس پیامکی مبنی بر تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز پیش پرداخت برای مشتریان منتخب ارسال شده و سه روز فرصت دارند تا پیش‌پرداخت را انجام داده و نمایندگی خود را انتخاب کنند. سپس با مراجعه حضوری به نمایندگی انتخاب شده ، مستندات مورد نیاز برای شرایط اقساط را نیز باید ارائه و قرارداد خود را دریافت نمایند. به این ترتیب، پس از ارسال عوتنامه برای مشتریان ، زمان تحویل خودرو و سررسید چکهای اقساط به مشتری اعلام و متعاقب ارسال دعوتنامه چکهای اقساط از مشتری تحویل گرفته می‌شود. نخستین موعد سررسید چک 30 روز بعد از تحویل خودروخواهد بود.

او ادامه داد: قیمت تعیین شده توسط شورای رقابت برای تیگارد X35 نشان می‌دهد که ارزش اقتصادی این خودرو در سطح مناسبی قرار دارد و با توجه به قیمت این خودرو در بازار کشورهای منطقه ، این خودرو به مشتریان ایرانی به شرایط مناسبی عرضه می‌شود. همچنین، موتور این خودرو به خوبی با اکتان‌های پایین سازگار بوده و می‌تواند با بنزین معمولی نیز به خوبی عمل کند.

تیگارد X35

تیگارد X35 پرایم، محصول جدید سانیار موتور

بر اساس اعلام مدیران این شرکت، خودرو تیگارد X35 پرایم نسخه‌ای پیشرفته از خودرو فعلی خواهد بود و در آینده نزدیک به بازار عرضه می‌شود و از آپشن‌های جدیدی نیز بهره‌مند است. این آپشن‌ها شامل آینه‌های تاشو برقی، گرمکن صندلی و گیربکس تیپ‌ترونیک و … می‌شوند. به کمک این ویژگی‌های جدید، انتظار می‌رود تا تجربه رانندگی خودرو بهبود یابد.

تامین قطعات، اولیت اول و اصلی سانیار موتور

به گفته مدیران سانیار موتور، این شرکت در تلاش است تا بهترین تجربه خدمات پس از فروش را برای خریداران خود فراهم کند و یکی از نقاط قوت تیگارد موتور ، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان است. در این راستا بخش خدمات این شرکت ضمانت می‌دهد حداکثر طی سه روز کاری قطعات مورد نیاز خودرو را به مشتری ارائه کند، به طوری که هر قطعه‌ای که مشکل داشته باشد، حداکثر طی سه روز کاری تامین می‌شود. این موضوع تنها شامل تعمیرات سریع نبوده بلکه حتی اگر نیاز باشد، خط تولید خودرو متوقف می‌شود تا مشتری به قطعه مورد نیاز خودرو خود دست پیدا کند. همچنین، سهامدار اصلی شرکت سانیارموتور یک شرکت چینی است و لذا مشکلی بابت تامین قطعات، پلتفرم و … وجود ندارد.

شبکه نمایندگی‌های شرکت سانیارموتور در شهرهای مختلف ایران از جمله مشهد، تهران، اصفهان، شیراز ، بابل و … فعال بود و به تدریج به تعداد آنها افزوده می‌شود. این تلاش برای افزایش تعداد نمایندگی‌ها به ارتقاء خدمات پس از فروش و دسترسی مشتریان به خودروهای این شرکت کمک می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد