موضوعات داغ

لاماری ایما 2023 به روسیه رسید، لامبورگینی اوروس چینی در سرزمین تزارها

عکس مطلب اول

دانگ‌فنگ، نسخه به‌روزشده کراس اوور فورتینگ T5 Evo را روانه بازار روسیه کرده که از تنها لحاظ ظاهری، شباهت قابل‌توجهی به لامبورگینی اوروس دارد. مدل ۲۰۲۱ فورتینگ تی۵ ایوو هم‌اکنون با نام «لاماری ایما» توسط آرین پارس موتور در خیابان‌های ایران جولان می‌دهد.

مدل ۲۰۲۳ فورتینگ T5 Evo در مدل پایه با قیمت ۲.۸۵ میلیون روبل (حدود ۳۰ هزار دلار) به فروش می‌رسد. گران‌ترین مدل ۳.۹۹ میلیون روبل یعنی حدود ۴۳ هزار دلار قیمت دارد.

مدل ۲۰۲۳ فورتینگ T5 ایوو

نسخه به‌روزشده کراس اوور دانگ‌فنگ طراحی ظریف و لوکس‌تری نسبت به مدل قبلی دارد. تغییرات اعمال‌شده در قسمت جلو، نسخه ۲۰۲۳ را از لاماری ایمای موجود در بازار ایران متمایز ساخته و آن را به محصول ایتالیایی نزدیک‌تر می‌کند. چین‌خوردگی و ناهمواری‌های متعددی به بدنه اضافه شده که علاوه بر افزایش پویایی، ظاهر اسپرت تری به خودرو بخشیده است. رینگ‌های ۱۹ اینچی با گرافیک شانه‌ای، چراغ‌های دیودی باریک و کشیده جلو و گریل بزرگ ادغام‌شده با سپر، از دیگر المان‌های ظاهری تی۵ ایوو ۲۰۲۳ به حساب می‌آیند.

نمای عقب لاماری ایما ۲۰۲۳

کابین خودرو دستخوش تغییرات خاصی نشده است. استفاده از چرم اکو برای صندلی‌ها و درب‌ها، دوربین ۳۶۰درجه، سانروف، سیستم اطلاعات سرگرمی پیشرفته، سیستم کنترل دمای کابین و ... از جمله امکاناتی هستند که در اتاقک یافت می‌شوند.

چانگان دو پیشرانه متفاوت را برای فورتینگ تی۵ ایوو در نظر گرفته است؛ یک موتور بنزینی با قدرت ۱۹۷ اسب بخار و همین‌طور یک پیشرانه هیبریدی بر پایه موتور ۱.۵ لیتری با قدرت ۱۷۷ اسب بخار. آرین پارس موتور قصد دارد نسخه هیبریدی فورتینگ T5 EVO را با نام «لاماری ایما هیبریدی» به زودی در دسترس مشتریان ایرانی قرار دهد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد