لباس کار بر تن برای بزرگ خاندان لکسوس؛ معرفی LX570 جدید

لکسوس در کنار رونمایی از RX جدید با سه ردیف صندلی در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس، نسخه ای از LX570 که صندلی های ردیف سوم آن حذف شده بود نیز به نمایش گذاشت.
تا به امروز لکسوس LX570 تنها با سه ردیف صندلی و گنجایش 8 نفر عرضه شده است.
لکسوس با تولید نسخه 5 نفره LX570 با دو ردیف صندلی، خریدارانی را هدف قرار داده است که سبک زندگی بسیار فعالی دارند و به فضای بار بیشتر برای قرار دادن تمام وسایل خود در خودرو نیاز دارند.
فضای حمل بار LX570 در قسمت پشت صندلی های ردیف دوم با حذف صندلی های ردیف سوم 1430 لیتر است در حالی که فضای حمل بار مدل معمولی LX570 با سه ردیف صندلی 1265 لیتر است. برای اینکه جنبه کاربردی این خودرو افزایش یابد، لکسوس برای مدل های مجهز به 2 ردیف صندلی، باربند سقفی همراه با ریل به صورت استاندارد نصب می کند.

فضای حمل بار لکسوس LX570 با دو ردیف صندلی

فضای حمل بار لکسوس LX570 با دو ردیف صندلی

قیمت لکسوس LX570 با 2 ردیف صندلی از 86.175 دلار آغاز می شود و این خودرو تنها با یک رده تجهیزاتی با انبوهی از امکانات ارائه می شود که لکسوس آن را Mono می نامد. از امکانات این مدل می توان به سیستم تهویه مطبوع 4 کاناله خودکار، بازشدن در عقب به صورت برقی، مونروف و رینگ های 20 اینچی اشاره کرد. علاوه بر این خریداران از فناوری های الکترونیکی برای بهبود رانندگی مانند سیستم کمک پارک، سیستم نمایش نقاط کور و سیستم هشدار درباره خودروهای عبوری از پشت نیز برخوردار می شوند.

صندلی های ردیف دوم لکسوس LX570

صندلی های ردیف دوم لکسوس LX570

مدل دو نفره LX570 نیز تنها با یک موتور عرضه می شود که همان موتور 5.7 لیتری V8 با قدرت 383 اسب بخار و گشتاور 546 نیوتن متر است که قدرت آن از طریق یک گیربکس 8 دنده اتوماتیک به هر 4 چرخ منتقل می شود. ظرفیت یدک کشی این خودرو 3175 کیلوگرم است. لکسوس LX570 مجهز به دیفرانسیل مرکزی لغزش محدود قفل دار Torsen است که باعث می شود این خودرو به صورت دائمی 4 چرخ محرک باشد که در شرایط رانندگی عادی 60 درصد از گشتاور موتور را به محور عقب و 40 درصد از آن را به محور جلو منتقل می کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران