موضوعات داغ

ثبت نام سایپا خرداد 1403 | شرایط پیش فروش و فروش فوق العاده

شرایط پیش‌فروش سهند، ساینا و کوییک ویژه عید سعید قربان + جدول خرداد ۱۴۰۳

عکس مطلب اول

به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، گروه خودروسازی سایپا شرایط ویژه‌ای را برای فروش برخی محصولات خود اعلام کرده‌اند. در این طرح جدید، سهند S تنها برای متقاضیان عادی و ساینا S و کوییک GX-L برای تمام متقاضیان (عادی، مادران دارای حداقل دو فرزند و مالکین خودروهای فرسوده) به صورت پیش‌فروش به عرضه درمی‌آید.

در طرح پیش‌فروش محصولات سایپا، ساینا S با پیش‌پرداخت ۱۷۰ میلیون تومان، کوییک GX-L با پیش‌پرداخت ۱۸۷ میلیون تومان و سهند S با پیش‌پرداخت ۲۳۱ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرند. این طرح از روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. خودروها در سه‌ماهه پایانی سال، یعنی بین دی تا هفته چهارم اسفندماه به خریداران تحویل داده می‌شوند. تسویه‌حساب نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان صورت می‌گیرد.

متقاضیان جهت شرکت در این طرح می‌توانند از روز چهارشنبه، مورخ ۲۳ خردادماه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب ماشین دلخواه خود اقدام کنند. جزئیات طرح پیش‌فروش محصولات گروه سایپا را در ادامه مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش‌فروش محصولات سایپا در خرداد ۱۴۰۳

نام خودرومبلغ پیش‌پرداختقیمت خودروموعد تحویل
ساینا S با استاندارد ۸۵گانه۱۷۰.۰۰۰.۰۰۰ تومانقیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریاندی الی اسفند ۱۴۰۳ (هفته چهارم)
کوییک GX-L با ترمز ESC۱۸۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان
سهند S۲۳۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

لیست شرایط فروش قبلی

پیش فروش 3 محصول سایپا را در قالب طرح نوسازی ناوگان + جدول خرداد 1403

گروه خودروسازی سایپا از روز شنبه 19 خردادماه 1403 اقدام به پیش فروش سه محصول جدید در قالب طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نموده است. این پیش فروش که تا 26 خردادماه ادامه خواهد داشت، فرصتی را برای متقاضیانی فراهم می آورد که پیش از این در بهمن ماه سال گذشته برای شرکت در طرح ملی نوسازی ناوگان حمل و نقل ثبت نام کرده و مشخصات خودروی فرسوده خود را در سامانه ستاد مرکزی نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ثبت نموده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، متقاضیان واجد شرایط که پیامک اطلاع رسانی را از سوی گروه خودروسازی سایپا دریافت می نمایند، می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی https://saipa.iranecar.com و پس از مطالعه و تایید اقرارنامه مربوطه، نسبت به انتخاب یکی از سه محصول عرضه شده در این طرح اقدام نمایند. خودروهای پیشنهادی شامل سدان کلاسیک اطلس، شاهین مجهز به گیربکس اتوماتیک، و کراس اوور کوییک GXR-L با رینگ های آلومینیومی و سیستم ترمز ضد قفل یا ESC می باشند.

پس از انتخاب مدل و تیپ دلخواه، متقاضیان باید مبلغ پیش پرداخت مورد نیاز را به حساب اعلام شده واریز نموده و فرآیند ثبت نام را کامل نمایند. لازم به ذکر است که بر اساس شرایط اعلام شده، حداکثر مهلت برای اسقاط خودروی فرسوده و ارائه کلیه مدارک و مستندات لازم از جمله تاییدیه پلیس راهور ناجا و ستاد مرکزی نوسازی ناوگان، یک ماه قبل از موعد تحویل خودروهای جدید یعنی تا پایان شهریورماه سال 1403 خواهد بود.

در صورتی که برخی از متقاضیان پس از واریز وجه پیش پرداخت، در مهلت تعیین شده نسبت به اسقاط خودروی فرسوده و ارائه مدارک لازم اقدام ننمایند، ثبت نام آنها باطل شده و مبلغ پرداختی بدون احتساب سود مشارکت یا سود انصراف، به حساب مشتری عودت داده خواهد شد. برنامه زمانی تحویل خودروهای پیش فروش شده در این طرح، مهرماه سال جاری اعلام گردیده است.

بنابراین متقاضیان طرح جایگزینی که در مهلت مقرر ثبت نام اولیه را انجام داده اند، با دریافت پیامک اطلاع رسانی از سوی سایپا، می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی اعلام شده و پس از انجام تشریفات لازم، خودروی مورد نظر خود را انتخاب و پیش پرداخت را واریز نمایند. اما برای تحویل قطعی خودرو باید حداکثر تا یک ماه قبل از مهرماه، کلیه مراحل اسقاط و اخذ تاییدیه های لازم را به انجام رسانده باشند.

جدول شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده 1403

نوع خودرو مبلغ على الحساب پیش پرداخت ( ریال ) قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس جی 2,050,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان هفته چهارم مهر ۱۴۰۳
شاهین با گیربکس اتوماتیک ۳,۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰
کوییک جی ایکس آر ال با رینگ آلومینیومی و ترمز ای اس سی ۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰

جزئیات طرح پیشنهادی تبدیل حواله‌های ساندرو و برلیانس به کوییک ویژه خرداد ۱۴۰۳ + جدول

شرکت پارس‌خودرو از طرح پیشنهادی تبدیل حواله‌های ساندرو و برلیانس به خودروهای کوییک سایپا رونمایی کرد. در این طرح، متقاضی می‌تواند در ازای حواله مدل‌های مختلف ساندرو و برلیانس بیش از یک دستگاه کوییک تحویل بگیرد.

در طرح تبدیل جدید پارس‌خودرو، افرادی که در سال ۱۳۹۷ برای خرید برلیانس و ساندرو ثبت‌نام کرده و به سبب اعمال تحریم‌ها و خروج رنو و برلیانس از کشور، حتی پس از دریافت دعوت‌نامه نیز موفق به تحویل ماشین خود نشدند، می‌توانند هم‌اینک این دو محصول را با کوییک سایپا تعویض کنند. البته این طرح پیشنهادی است.

به عنوان مثال، متقاضی خودرو ساندرو استپ وی اتوماتیک هم‌اکنون می‌تواند حواله ماشین خود را با ۶ دستگاه خودرو کوییک RS عوض کند. همین‌طور متقاضی خودرو برلیانس ۳۰۰ دنده‌ای قادر به تعویض حواله خود با ۴ دستگاه برلیانس است. جزئیات بیشتر این طرح پیشنهادی را می‌توانید در جداول زیر مشاهده کنید.

جدول طرح تبدیل حواله ساندرو و برلیانس به کوییک (عدم صدور دعوت‌نامه)

تعهدات دعوتنامه صادرنشده و آماده ترخیص
نام خودروتعداد خودرو تبدیلیخودرو قابل تحویلقیمت خودرو تحویلی
ساندرو استپ وی اتوماتیک۶کوییک RS استاندارد- ۳ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد- ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
ساندرو اتوماتیک۵کوییک RS استاندارد- ۳ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد- ۲ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
ساندرو استپ دنده ای۶کوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت پایه خودرو رایگان و فقط هزینه های دولتی مربوطه (حدود ۲۸ میلیون تومان) دریافت می شود
کوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۴ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
ساندرو دنده ای۴ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت پایه خودرو رایگان و فقط هزینه های دولتی مربوطه (حدود ۲۸ میلیون تومان) دریافت می شود
کوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۲ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
تندر و پارس تندر۴ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۲ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۲ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
گروه برلیانس ۳۰۰ اتوماتیک۳ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۳ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
گروه برلیانس ۳۰۰ دنده ای۳ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۲ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
گروه برلیانس ۲۰۰۲ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مرداد ۹۹ (۱۳۲ میلیون تومان)

جدول طرح تبدیل حواله ساندرو و برلیانس به کوییک (صدور دعوت‌نامه)

تعهدات دعوتنامه صادرشده
نام خودروتعداد خودرو تبدیلیخودرو قابل تحویلقیمت خودرو تحویلی
ساندرو استپ وی اتوماتیک۴کوییک RS استاندارد- ۱ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد- ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
ساندرو اتوماتیک۴کوییک RS استاندارد- ۱ دستگاهقیمت تیر ۹۷ (۶۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد- ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
ساندرو استپ دنده ای۴کوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مصوب (۸۵ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
ساندرو دنده ای۳ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مصوب (۸۵ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
تندر و پارس تندر۴ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مصوب (۱۰۹ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
گروه برلیانس ۳۰۰ اتوماتیک۴ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مصوب (۸۵ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
گروه برلیانس ۳۰۰ دنده ای۴ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مصوب (۱۰۹ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۳ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)
گروه برلیانس ۲۰۰۳ دستگاهکوییک RS استاندارد - ۱ دستگاهقیمت مصوب (۱۳۲ میلیون تومان)
کوییک RS استاندارد - ۲ دستگاهقیمت روز (۲۹۷ میلیون تومان)

شرایط فروش فوری محصولات وانت نیسان تکسوز زامیاد با تحویل 30 روزه + جدول خرداد 1403

شرکت زامیاد به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه سایپا، شرایط فروش فوری محصولات وانت نیسان تکسوز را برای خریداران گرامی در خردادماه سال 1403 اعلام نموده است.

این طرح فروش از ساعت 10 صبح روز شنبه، دوازدهم خردادماه 1403 در سایت فروش شرکت سایپا فعال خواهد گردید. خریداران محترم می توانند با مراجعه به سایت مذکور و ثبت سفارش خود، از شرایط ویژه این طرح بهره مند گردند. لازم به ذکر است که زمان تحویل محصولات سفارش داده شده در این طرح، حداکثر 30 روز پس از ثبت سفارش خواهد بود.

در این طرح، سه مدل از محصول وانت نیسان تکسوز به متقاضیان عرضه می گردد. نخستین مدل، وانت نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVPD با رنگ آبی و قیمت 5,847,000,000 ریال است. دومین مدل، وانت نیسان تکسوز آپشنال SVPD با رنگ آبی و قیمت 5,790,000,000 ریال می باشد. در نهایت، سومین مدل عرضه شده در این طرح، وانت نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVPD با رنگ آبی و قیمت 5,961,000,000 ریال است.

جدول شرایط فروش فوری محصولات وانت نیسان تکسوز زامیاد با تحویل 30 روزه ویژه خرداد 1403

زمان تحویل رنگ مبلغ خودرو (ریال) نوع خودرو
30 روزه آبی 5,847,000,000 وانت نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVPD
30 روزه آبی 5,790,000,000 وانت نیسان تکسوز آپشنال SVPD
30 روزه آبی 5,961,000,000 وانت نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVPD

فراخوان خرید محصولات سایپا ویژه طرح جایگزینی خودروهای فرسوده + جدول خرداد 1403

شرکت سایپا با هدف نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده در کشور، فراخوانی را برای ثبت نام متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده برگزار می نماید. این فراخوان در پی پیش ثبت نام انجام شده در بهمن ماه سال گذشته صورت می پذیرد و متقاضیانی که در آن مرحله ثبت نام کرده اند، می توانند در مهلت تعیین شده برای ثبت نام نهایی و انتخاب نوع خودرو مورد نظر اقدام نمایند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ثبت نام نهایی برای متقاضیان از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه، نهم خرداد ماه آغاز خواهد شد و تا روز شنبه، نوزدهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو مورد نظر خود اقدام نمایند.

در این فراخوان، دو مدل خودرو عرضه می گردد. اولین مدل، ساینا S با استاندارد 85 گانه است که برای آن مبلغ 1,700,000,000 ریال به عنوان علی الحساب پیش پرداخت در نظر گرفته شده است. قیمت نهایی این خودرو در زمان تحویل، مطابق با قیمت روز خودرو در قرارداد مشتریان تعیین خواهد شد. زمان تحویل این مدل، هفته چهارم مهرماه 1403 پیش بینی شده است.

مدل دوم، کوییک GX-L با سیستم ترمز ESC است که مبلغ علی الحساب پیش پرداخت آن 1,840,000,000 ریال می باشد. همانند مدل ساینا S، قیمت نهایی این خودرو نیز در زمان تحویل، براساس قیمت روز خودرو در قرارداد مشتریان محاسبه خواهد شد. زمان تحویل این مدل نیز در هفته چهارم مهرماه 1403 برآورد گردیده است.

جدول فراخوان خرید محصولات سایپا ویژه طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ویژه خرداد 1403

نوع خودرو مبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
ساینا S با استاندارد 85 گانه 1,700,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر 1403
کوییک GX-L با ترمز ESC 1,840,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر 1403

قیمت محصولات سایپا برای خرداد 1403 اعلام شد + جدول

شرکت سایپا لیست قیمت محصولاتش را برای خرداد 1403 اعلام کرد. این لیست شامل سه جدول است که به صورت جداگانه برای محصولات سایپا، پارس‌خودرو و زامیاد اعلام شده است. تسویه حساب مشتریانی که از این پس قصد خرید محصولات سایپا را داشته باشند، با قیمت‌های جدید انجام خواهد شد.

جدول قیمت محصولات سایپا:

محصولات سایپا

خودرو

قیمت

ساینا S‌ استاندارد 85 گانه

340,196,000

کوییک S استاندارد 85 گانه

298,884,000

کوییک GX-L با ترمز ESC

368,290,000

اطلس تیپ G

405,073,000

شاهین GL‌ با ترمز ESC

423,742,000

شاهین G با ترمز ESC

440,076,000

شاهین G اتوماتیک CVT

649,078,000

جدول قیمت محصولات پارس خودرو:

محصولات پارس خودرو

نوع خودرو

قیمت

کوییک R‌ تیپ S با رینگ فولادی

296,992,000

کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی

379,844,000

کوییک R اتوماتیک CVT تیپ DA

343,276,000

جدول قیمت محصولات زامیاد:

محصولات زامیاد

نوع خودرو

قیمت

سایپا 151 SE تیپ DA

309,774,000

نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال SVPD

584,700,000

نیسان دوگانه‌سوز آپشنال SVD

627,700,000

شرایط فروش و پیش فروش خودروهای کوییک و شاهین اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

شرکت سایپا فروش و پیش فروش دو محصول پرطرفدار خود یعنی کوییک و شاهین را در دستور کار قرار داده است.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، متقاضیان خرید کوییک مدل جی ایکس که در سال گذشته در طرح عادی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نسبت به ثبت نام اولیه این خودرو اقدام کرده بودند، می توانند از تاریخ 29 اردیبهشت 1403 نسبت به واریز وجه و ثبت نام نهایی اقدام نمایند.

قیمت نهایی کوییک مدل جی ایکس با تجهیزات رده بالا شامل ترمز ای سی اس، 3 میلیارد و 682 میلیون و 900 هزار ریال اعلام شده است. رنگ های قابل ارائه این خودرو شامل سفید، اطلسی متالیک، نقره ای متالیک، نوک مدادی متالیک و مشکی متالیک می باشد. همچنین زمان تحویل این خودرو حداکثر 90 روز پس از پذیرش قرارداد خواهد بود.

در بخش دیگر این اطلاعیه، شرکت سایپا از پیش فروش محصول پرفروش شاهین خبر داده است. بر این اساس، متقاضیانی که در فاصله زمستان 1402 تا زمستان 1403 نسبت به ثبت نام اولیه خودرو شاهین مدل جی اقدام کرده اند، می توانند با پرداخت 1 میلیارد و 700 میلیون ریال به عنوان علی الحساب در پیش فروش این خودرو شرکت کنند.

شرایط فروش فوق العاده کوییک ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودرو ثبت نامی نوع خودرو تحویلی اولویت ثبت نامی قیمت خودرو رنگ قابل عرضه زمان تحویل
کوییک مدل جی ایکس کوییک GX-L با ترمز ESC بهار 1403 3,682,900,000 سفید، اطلسی متالیک، نقره ای متالیک، نوک مدادی متالیک، مشکی متالیک حداکثر 90 روز پس از پذیرش

شرایط پیش فروش شاهین G ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودرو ثبت نامی نوع خودرو تحویلی اولویت ثبت نامی مبلغ علی الحساب پرداخت (به ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
شاهین G ساینا S با استاندارد 85 گانه زمستان 1402 تا زمستان 1403 1,700,000,000 قیمت روز خودرو زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان شهریور الی اسفند 1403

پیش فروش اطلس G و سهند S اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

شرکت سایپا طرح پیش فروش برخی از محصولات خود را با شرایط ویژه آغاز کرده است. طبق اعلام این شرکت خودروسازی، افراد متقاضی از صبح روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه میتوانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی نسبت به ثبت نام و انتخاب خودرو مورد نظر اقدام کنند.

در این طرح، خودروهای سهند S و اطلس G با پیش پرداخت مبالغ 2 میلیارد و 310 میلیون ریال و 2 میلیارد و 20 میلیون ریال عرضه می شوند. زمان تحویل این خودروها هفته چهارم دی ماه تا اسفند 1403 اعلام شده است. قیمت نهایی خودروها در زمان تحویل و بر اساس نرخ روز محاسبه خواهد شد.

شرکت سایپا تاکید کرده ثبت نام صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی امکان پذیر است و استفاده از سایر آدرس ها عواقب آن متوجه متقاضی خواهد بود. این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

پیش فروش اطلس G و سهند S ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودرو مبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس G 2,020,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان دی تا اسفند 1403 (هفته چهارم)
سهند S 2,310,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان دی تا اسفند 1403 (هفته چهارم)

شرایط فروش وانت نیسان زامیاد با تحویل 30 روزه اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری محصولات زامیاد را ویژه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در بخشنامه فروش محصولات خود بمناسبت دهه کرامت اعلام کرد. بر اساس این بخشنامه، متقاضیان از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 26 اردیبهشت 1403 می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو مورد نظر اقدام نمایند. این فرصت تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در این بخشنامه، سه مدل از محصولات زامیاد با رنگ آبی و زمان تحویل 30 روزه به فروش گذاشته شده است: وانت نیسان تک سوز آپشنال با قیمت 5,790,000,000 ریال، وانت نیسان تک سوز آپشنال رادیال با قیمت 5,847,000,000 ریال، و وانت نیسان تک سوز آپشنال هیدرولیک با قیمت 5,961,000,000 ریال.

شرکت سایپا تاکید کرده است که شرکت در این طرح فروش صرفاً از طریق آدرس اینترنتی اعلام شده امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده از سایر آدرس‌ها، مسئولیت عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

جدول شرایط فروش وانت نیسان زامیاد با تحویل 30 روزه ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودرو مبلغ خودرو (ریال) رنگ زمان تحویل
وانت نیسان تکسوز آپشنال SVPD 5,790,000,000 آبی 30 روزه
وانت نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVPD 5,847,000,000
وانت نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVPD 5,961,000,000

تکلیف تعهدات خودروی ساینا S دوگانه سوز توسط سایپا مشخص شد

در اقدامی از سوی گروه خودروسازی سایپا، تکلیف تعهدات مربوط به خودروی ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل بهمن و اسفند ۱۴۰۲ مشخص شده است. بر این اساس، مشتریانی که در قرارداد خود زمان تحویل خودرو را بهمن ۱۴۰۲ انتخاب کرده بودند، می‌توانند همین خودرو را با قیمت ۲۸۷ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان و در مهلت ۱۵ روزه برای تکمیل وجه دریافت کنند.

علاوه بر این، شرکت سایپا دعوتنامه‌ای را برای دریافت خودروهای کوییک S با استاندارد ۸۵گانه و ساینا S با همین استاندارد به صورت کاملا اختیاری برای مشتریان ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل بهمن و اسفند ۱۴۰۲ ارسال کرده است. این دعوتنامه براساس قرارداد هر مشتری صادر شده و فرصتی را برای تغییر خودرو فراهم می‌آورد.

مشتریانی که مایل به دریافت کوییک S با استاندارد ۸۵گانه باشند، باید مبلغ ۲۹۸ میلیون و ۸۸۴ هزار تومان را پرداخت کنند. همچنین قیمت ساینا S با استاندارد ۸۵گانه حدود ۳۴۰ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان تعیین شده است. مشتریان یک هفته فرصت برای تکمیل وجه خواهند داشت و زمان صدور فاکتور خودرو حداکثر یک هفته پس از واریز وجه خواهد بود.

لازم به ذکر است که در صورت پذیرش این دعوتنامه و احتساب سهم تورمی، مبلغ سهم تورمی از قیمت خودرو کسر خواهد شد. این اقدام شرکت سایپا به منظور تعیین تکلیف تعهدات خودروهای ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل بهمن و اسفند ۱۴۰۲ صورت گرفته است.

شرایط فروش و پیش فروش محصولات سایپا ویژه متقاضیان عادی سامانه اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

گروه خودروسازی سایپا اقدام به پیش فروش و فروش چند مدل از خودروهای تولیدی در اردیبهشت 1403 نموده است. این شرکت برای متقاضیان واجد شرایط که در سال گذشته نسبت به ثبت نام اولیه خودروهای ساینا اس با استاندارد 85 گانه، شاهین G، شاهین با گیربکس اتوماتیک، کوییک GX و کوییک GXR اقدام نموده بودند، در تاریخ 1403/02/11 پیامکی ارسال کرده و امکان واریز وجه و ثبت نام نهایی را فراهم آورده است.

متقاضیان ثبت نام اولیه ساینا اس با استاندارد 85 گانه در زمستان 1402 و بهار 1403، می‌توانند با پرداخت 1,700,000,000 ریال به عنوان علی الحساب، نسبت به دریافت همان خودرو یا اطلس G در آذر الی اسفند 1403 و هفته چهارم دی ماه اقدام نمایند. قیمت نهایی این خودروها بر اساس قیمت روز در زمان تحویل مشخص خواهد شد.

همچنین متقاضیان ثبت نام شاهین G در زمستان 1402، بهار و تابستان 1403 می‌توانند با پرداخت 2,020,000,000 ریال، نسبت به دریافت همان خودرو در آذر الی اسفند 1403 و هفته چهارم دی ماه اقدام نمایند.

متقاضیان شاهین با گیربکس اتوماتیک که در زمستان 1402 و بهار 1403 ثبت نام کرده بودند نیز با پرداخت 3,245,000,000 ریال، امکان دریافت این خودرو را در آذر و دی 1403 و هفته چهارم دی ماه خواهند داشت.

در بخش دیگری از این طرح فروش، خودروهای کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC و کوییک GX-L با قیمت 3,798,440,000 ریال در رنگ‌های سفید مشکی، سفید قرمز، مشکی قرمز، نقره‌ای مشکی و کرم مشکی عرضه می‌شوند. این خودروها حداکثر 90 روز پس از پذیرش تحویل داده خواهند شد.

جدول شرایط فروش محصولات سایپا اردیبهشت 1403

نوع خودرو ثبت نامی نوع خودروی قابل تحویل قیمت خودرو به ریال رنگ قابل عرضه موعد تحویل
کوییک GX-L کوییک GXR-L کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی با ترمز ESC  3,798,440,000 سفید مشکی - سفید قرمز مشکی قرمز - نقره ای مشکی کرم مشکی حداکثر ۹۰ روزپس از پذیرش

جدول شرایط پیش فروش محصولات سایپا اردیبهشت 1403

جدول شرایط پیش فروش

نوع خودروی ثبت نامی

نوع خودروی قابل تحویل

اولویت ثبت نامی

مبلغ على الحساب پیش پرداخت (ریال)

قیمت خودرو

زمان تحویل

ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه

ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه

زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳

1,700,000,000

قیمت روز خودرو در زمان آذر الی اسفند ۱۴۰۳ تحویل مندرج در قرارداد مشتریان

دی الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم

اطلس G

زمستان ۱۴۰۲

۲٫۰۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰

قیمت روز خودرو در زمان آذر الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم

شاهین G

اطلس G

زمستان ۱۴۰۲ ، بهار و تابستان

۲٫۰۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰

شاهین با گیربکس اتوماتیک

شاهین با گیربکس اتوماتیک 

زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳

۳٫۲۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰

آذر و دی ۱۴۰۳ هفته چهارم

شرایط واریز وجه پیش فروش محصولات سایپا ویژه طرح جوانی اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

با انتشار بخشنامه جدید، زمان واریز وجه و ثبت‌نام منتخبین طرح جوانی جمعیت در سامانه یکپارچه محصولات سایپا اعلام شد. این اقدام در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت صورت گرفته است.

بر اساس این بخشنامه، آن دسته از متقاضیانی که در سال 1402 نسبت به انتخاب خودروهای کوییک GXR، کوییک با گیربکس اتوماتیک، شاهین با گیربکس اتوماتیک و شاهین G اقدام کرده و در تاریخ 9 فروردین ماه پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، اکنون می‌توانند برای تکمیل ثبت‌نام و واریز وجه پیش‌پرداخت اقدام نمایند.

جزئیات این بخشنامه شامل اطلاعاتی در خصوص نوع خودروی ثبت‌نامی، نوع خودروی قابل تحویل، اولویت ثبت‌نامی، مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت، قیمت خودرو و زمان تحویل می‌باشد. این اطلاعات به شرح زیر است:

کوییک با گیربکس اتوماتیک: خودروی قابل تحویل کوییک GX-L با ترمز ESC، اولویت ثبت‌نامی زمستان 1402، مبلغ پیش‌پرداخت 1,840,000,000 ریال، قیمت خودرو بر اساس قیمت روز در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، و زمان تحویل از شهریور تا آذر 1403 هفته چهارم.

کوییک GXR: خودروی قابل تحویل کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی با ترمز ESC، اولویت ثبت‌نامی تابستان 1403، مبلغ پیش‌پرداخت 1,890,000,000 ریال، و زمان تحویل از مرداد تا آبان 1403 هفته چهارم.

شاهین G: خودروی قابل تحویل اطلس G، اولویت ثبت‌نامی تابستان 1403، مبلغ پیش‌پرداخت 2,100,000,000 ریال، و زمان تحویل از آبان تا اسفند 1403 هفته چهارم.

شاهین با گیربکس اتوماتیک: اولویت ثبت‌نامی زمستان 1402، بهار و تابستان 1403، جزئیات بیشتر در خصوص این خودرو اعلام نشده است.

این بخشنامه در راستای تسهیل فرآیند خرید خودرو برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت صادر شده است. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، نسبت به تکمیل ثبت‌نام و واریز وجه پیش‌پرداخت اقدام نمایند.

جدول شرایط واریز وجه پیش فروش محصولات سایپا ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودروی ثبت نامی نوع خودروی قابل تحویل اولویت ثبت نامی مبلغ علی الحساب پیش پرداخت ( ریال ) قیمت خودرو زمان تحویل
کوییک با گیربکس اتوماتیک کوییک GX-L با ترمز ESC زمستان ۱۴۰۲ ۱٫۸۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان شهریور الی آذر ۱۴۰۳ هفته چهارم
کوییک GXR کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی با ترمز ESC تابستان ۱۴۰۳ ۱٫۸۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ مرداد الی آبان ۱۴۰۳ هفته چهارم
شاهین G اطلس G تابستان ۱۴۰۳ 2,020,000,000 آبان الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم
شاهین با گیربکس اتوماتیک زمستان ۱۴۰۲ بهار و تابستان ۱۴۰۳

فراخوان شرایط واریز وجه خودروهای ثبت نامی سایپا ویژه سامانه یکپارچه + جدول اردیبهشت 1403

شرکت سایپا، پیش فروش محصولات خود را برای متقاضیان حائز شرایط اعلام کرده است.

متقاضیانی که در سال گذشته در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای خرید خودروهایی نظیر کوییک GX، کوییک GXR، کوییک اتوماتیک، ساینا و شاهین ثبت نام کرده و در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به آنها پیامک ارسال شده است، می توانند با پرداخت مبلغ پیش پرداخت، برای دریافت خودروی مورد نظر ثبت نام نمایند.

طبق اعلام شرکت سایپا، خودروی اطلس G به جای انواع خودروهای شاهین و شاهین با گیربکس اتوماتیک که در زمستان ۱۴۰۲ و بهار و تابستان ۱۴۰۳ ثبت نام شده بودند، با مبلغ علی الحساب ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال قابل تحویل خواهد بود. قیمت نهایی این خودرو در زمان تحویل که از آبان تا اسفند ۱۴۰۳ (هفته چهارم) خواهد بود، براساس قیمت روز خودرو در قرارداد مشتریان تعیین می شود.

در بخش خودروهای کوچک شرکت، کوییک GX-L مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ESC) به جای کوییک GX، کوییک با گیربکس اتوماتیک و کوییک اس با استاندارد ۸۵ گانه که در تابستان ۱۴۰۳، زمستان ۱۴۰۲ و بهار و تابستان ۱۴۰۳ ثبت نام شده بودند، با مبلغ علی الحساب یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال قابل تحویل خواهد بود. زمان تحویل این خودرو از شهریور تا آذر ۱۴۰۳ (هفته چهارم) پیش بینی شده است.

همچنین کوییک GXR-L مجهز به رینگ آلومینیومی و سیستم ترمز ESC به جای کوییک GXR، کوییک آر اتوماتیک و کوییک آر دنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه که در تابستان ۱۴۰۳، زمستان ۱۴۰۲ و بهار و تابستان ۱۴۰۳ ثبت نام شده بودند، با مبلغ علی الحساب یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال قابل تحویل خواهد بود. این خودرو از مرداد تا پایان سال ۱۴۰۳ (هفته چهارم) تحویل خواهد شد.

در نهایت، سهند - S به جای ساینا SDA که در زمستان ۱۴۰۲ (بخش دوم) ثبت نام شده بود، با مبلغ علی الحساب ۲ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال قابل تحویل خواهد بود. زمان تحویل این خودرو از آبان تا اسفند ۱۴۰۳ (هفته چهارم) برآورد می شود.

جدول شرایط فروش واریز وجه خودروهای ثبت نامی سایپا سامانه یکپارچه ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودروی ثبت نامی نوع خودروی قابل تحویل اولویت ثبت نامی مبلغ على الحساب پیش پرداخت ( ریال ) قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس اطلس G تابستان ۱۴۰۳ 2,020,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان آبان الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم
شاهین G
شاهین با گیربکس اتوماتیک زمستان ۱۴۰۲ بهار و تابستان
کوپیک GX کوییک GX-L با ترمز ESC تابستان ۱۴۰۳ ۱٫۸۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ شهریور الی آذر ۱۴۰۳ هفته چهارم
کوییک با گیربکس اتوماتیک زمستان ۱۴۰۲  بهار و تابستان
کوییک اس با استاندارد ۸۵ گانه زمستان ۱۴۰۲
کوییک GXR کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی با ترمز ESC تابستان ۱۴۰۳ ۱٫۸۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰   مرداد الی ایان ۱۴۰۳ ۱ هفته چهارم
کوییک آر اتوماتیک زمستان ۱۴۰۲ بهار و تابستان ۱۴۰۳
کوییک آر دنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه
ساینا SDA سهند - S زمستان ۱۴۰۲ بخش دوم  2,310,000,000 آبان الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم
 

شرایط فروش وانت پراید 151 با تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

گروه خودروسازی سایپا به منظور تامین نیاز بازار و افزایش تنوع محصولات عرضه شده، طرح فروش ویژه خودروی سایپا ۱۵۱ مدل SE را از امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت 1403 آغاز کرده است. این طرح از ساعت ۱۴ روز جاری شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت تولید ادامه خواهد داشت.

بر اساس شرایط این طرح فروش، صرفاً متقاضیان عادی که دارای شرایط عمومی مندرج در بخشنامه‌های فروش خودرو هستند، امکان ثبت‌نام و خرید این خودرو را دارند. شرایط عمومه شامل حداقل سن ۱۸ سال، دارا بودن گواهینامه معتبر رانندگی، امکان خرید تنها یک دستگاه خودرو به ازای هر کد ملی، داشتن شماره تلفن همراه به نام شخص متقاضی و عدم امکان انتقال خودرو به صورت وکالتی می‌باشد.

قیمت جدید این خودرو با افزایش ۴۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومانی نسبت به قیمت قبلی، مبلغ ۳۰۹ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان تعیین شده است. پیش از این، سایپا ۱۵۱ مدل SE با قیمت ۲۶۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید.

متقاضیان این محصول صرفاً می‌توانند خودرو را در رنگ سفید و با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه سفارش دهند. فرآیند ثبت‌نام و پرداخت وجه از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com انجام می‌شود.

جدول شرایط فروش وانت پراید 151 با تحویل 90 روزه ویژه اردیبهشت 1403

خودرو وانت پراید 151
قیمت ۳۰۹,۷۷۰,۰۰۰ تومان
رنگ سفید
موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز
شرایط متقاضیان - حداقل سن ۱۸ سال - دارا بودن گواهینامه رانندگی - امکان خرید یک دستگاه به ازای هر کد ملی - داشتن شماره تلفن همراه به نام شخص متقاضی - عدم امکان انتقال وکالتی خودرو
روش ثبت نام از طریق سایت saipa.iranecar.com
زمان شروع ثبت نام ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
پایان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت تولید

فروش فوری وانت سایپا 151 آغاز خواهد شد

شرکت سایپا فروش فوری وانت 151 را آغاز می‌کند. بر اساس اعلام رسمی، فروش ویژه وانت سایپا 151 از روز چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

فروش فوری وانت سایپا 151 با تحویل 90 روز ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودرو مبلغ خودرو رنگ زمان تحویل
سایپا SE151 تیپ DA 3,097,740,000 سفید حداکثر 90 روز پس از پذیرش

وانت سایپا 151، محصولی مبتنی بر پلتفرم پراید است که در سال 1393 طراحی شده است. این خودرو از یک موتور 4 سیلندر و 8 سوپاپ با حجم 1323 سی‌سی و تنفس طبیعی بهره می‌برد. انتقال نیرو در این وانت از طریق یک جعبه دنده 5 دنده دستی و سیستم دیفرانسیل جلو انجام می‌شود. قدرت حداکثری موتور 71 اسب بخار در 5250 دور در دقیقه و گشتاور نهایی آن 108 نیوتن متر در 2750 دور در دقیقه است.

شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت این وانت 14.5 ثانیه و حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر در ساعت گزارش شده است. وزن خالص این خودرو 900 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 3928 میلی‌متر طول، 1605 میلی‌متر عرض و 1455 میلی‌متر ارتفاع است. فاصله بین دو محور در این وانت صفر میلی‌متر ذکر شده است.

در خصوص مصرف سوخت، پراید وانت در حالت ترکیبی شهری و برون‌شهری به ازای هر 100 کیلومتر 6.6 لیتر بنزین مصرف می‌کند. این رقم برای حالت تردد شهری 9 لیتر و برای جاده‌های برون‌شهری 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر است. حجم باک سوخت این وانت 49 لیتر اعلام شده و استاندارد آلایندگی آن یورو 4 است.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت سفارش خود منتظر اعلام قیمت و شرایط نهایی فروش از سوی شرکت سایپا باشند. بر اساس اعلام شرکت، جزئیات بیشتر این فروش ویژه بزودی منتشر خواهد شد.

واریز وجه و ثبت نام محصولات کوییک و شاهین ویژه طرح جوانی اعلام شد + جدول فروردین 1403

در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، گروه خودروسازی سایپا زمان واریز وجه و ثبت نام نهایی منتخبین ویژه این قانون را در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی اعلام نمود. بر این اساس، مادرانی که فرزند دوم یا مابعد آنها پس از 19 آبان 1400 متولد شده است، می توانند با رعایت ضوابط اعلام شده، نسبت به ثبت نام یکدستگاه از محصولات سایپا در قالب این طرح اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در این طرح ویژه، ابتدا پیش ثبت نام انجام می پذیرد و پس از شناسایی مادران واجد شرایط، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه فراهم خواهد شد. همچنین محدودیت هایی نظیر پلاک فعال، حداقل سن 18 سال، دارا بودن گواهینامه رانندگی و عدم خرید در 28 ماه گذشته برای این گروه از متقاضیان لحاظ نخواهد شد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، مدل های کوییک GX، شاهین G و کوییک GXR قابل ثبت نام و پیش فروش می باشند. مبلغ علی الحساب پیش پرداخت برای کوییک GX معادل 1,840,000,000 ریال و برای کوییک GXR شاهین معادل 1,890,000,000 ریال تعیین شده است. زمان تحویل این خودروها به ترتیب در هفته چهارم شهریور تا آذر 1403 و مرداد تا آبان 1403 پیش بینی می گردد.

از نکات قابل توجه این است که قیمت نهایی خودروها در زمان تحویل بر اساس قرارداد مشتریان مشخص خواهد شد. همچنین در صورت لزوم نصب تجهیزات و لوازم اضافی بر روی خودرو یا هرگونه افزایش هزینه های متعلقه تا قبل از فاکتور، دعوتنامه تکمیل وجه هزینه های مربوطه صادر می گردد.

این اقدام گروه خودروسازی سایپا در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب شورای اسلامی در تاریخ 19 آبان 1400 صورت گرفته است. لازم به ذکر است در این طرح، هر کدملی تنها مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو در یکی از شرکت های خودروساز می باشد.

واریز وجه و ثبت نام محصولات کوییک و شاهین ویژه طرح جوانی اعلام شد فروردین 1403

نوع خودرو ثبت نامی کوییک GX کوییک GXR شاهین
نوع خودرو قابل تحویل کوییک GX-L با ترمز ESC کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی با ترمز ESC کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی با ترمز ESC
اولویت ثبت نامی زمستان 1402 و بهار 1403 زمستان 1402 و بهار 1403 زمستان 1402 و بهار 1403
مبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال) 1,840,000,000 1,890,000,000 1,890,000,000
قیمت خودرو قیمت روز در زمان تحویل قیمت روز در زمان تحویل قیمت روز در زمان تحویل
زمان تحویل شهریور تا آذر 1403 (هفته چهارم) مرداد تا آبان 1403 (هفته چهارم) مرداد تا آبان 1403 (هفته چهارم)

دعوتنامه تکمیل وجه اطلس G با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ارسال شد + جدول فروردین 1403

شرکت خودروسازی سایپا اقدام به ارسال دعوتنامه‌های جدید برای محصول اطلس G نموده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، دعوت‌نامه‌های اطلس G با موعد تحویل اردیبهشت ماه 1403 برای خریداران ارسال گردیده است. این خودرو در دو نوع تجهیزات و رنگ‌های متنوع عرضه می‌گردد. مدل پایه اطلس G با قیمت 3،444،876،317 ریال و پس از کسر هدیه مشارکت 79،040،000 ریالی، مبلغ قابل پرداخت برای خریداران 1،938،615،000 ریال تعیین شده است. این مدل در رنگ‌های سفید-قرمز، سفید-مشکی، کرم-مشکی و مشکی ارائه می‌گردد.

در کنار آن، نسخه ارتقایافته اطلس G با رنگ‌های نقره‌ای-مشکی و نوک مدادی متالیک با قیمت پایه 3،444،177،202 ریال عرضه خواهد شد. پس از لحاظ هدیه مشارکت 79،040،000 ریالی، متقاضیان باید مبلغ 1،941،275،000 ریال را برای تصاحب این خودرو پرداخت نمایند. هر دو مدل علاوه بر مالیات بر ارزش افزوده، مشمول پرداخت عوارض نیز می‌باشند.

دعوتنامه تکمیل وجه اطلس G با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

خودرو قیمت پایه (ریال) مبلغ عوارض ریال) هدیه مشارکت (ریال) مبلغ قابل پرداخت (ریال)
اطلس G 3,44,876,317 608,853,683 79,040,000 سفید-قرمز، سفید-مشک،کرم-مشکی، مشکی 1,938,615,000
اطلس G 3,444,177,202 609,212,798 79,040,000 نقره ای-مشکی، نوک مدادی متالیک 1,941,275,000

شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش 2 محصول جدید پارس خودرو + جدول فروردین 1403

شرکت سایپا بار دیگر فرصتی را برای علاقه‌مندان به خرید خودرو فراهم کرده است. در راستای تامین نیاز بازار و رضایت مشتریان، پارس خودرو به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه سایپا، دو محصول پرطرفدار خود را برای فروش ویژه عید سعید فطر عرضه می‌نماید.

روز یکشنبه، نوزدهم فروردین ماه سال جاری، از ساعت 11 صبح، متقاضیان می‌توانند برای خرید یا پیش‌خرید خودروهای "کوییک GXR-L" و "سهند تیپ S" اقدام نمایند. این فرایند از طریق سامانه فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com امکان‌پذیر خواهد بود.

در خصوص خودرو کوییک GXR-L، این مدل با امکاناتی چون رینگ‌های آلومینیومی، سیستم ترمز ضد قفل (ESC)، و گزینه‌های رنگ متنوع شامل سفید-مشکی، کرم-مشکی، نقره‌ای-مشکی، سفید-قرمز و مشکی-قرمز، با قیمت 3,798,440,000 ریال به فروش می‌رسد. این خودرو حداکثر 90 روز پس از پذیرش سفارش، تحویل مشتریان خواهد شد.

از سوی دیگر، سهند تیپ S با قیمت روز خودرو در زمان تحویل که در قرارداد مشتریان درج می‌گردد، عرضه می‌شود. این مدل در ماه‌های شهریور و مهر سال 1403 به دست خریداران خواهد رسید.

با توجه به اطلاعات فوق، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه معرفی شده و بررسی دقیق شرایط و امکانات، نسبت به ثبت نام یا پیش خرید یکی از این دو محصول پارس خودرو اقدام نمایند.

جدول شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش 2 محصول جدید پارس خودرو فروردین 1403

نوع خودرو مبلغ (ریال) رنگ خودرو زمان تحویل
کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC 3,798,440,000 سفید-مشکی، کرم-مشکی، نقره ای-مشکی، سفید-قرمز، مشکی-قرمز حداکثر 90 روز پس از پذیرش
سهند تیپ S 2,277,085,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان شهریور و مهر 1403

مشخصات شرایط فنی سهند تیپ S

سهند تیپ S، نسخه پایه و استاندارد این سدان فیس‌لیفت شده بر پایه پلتفرم X200 سایپا است. این خودرو دارای پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی با چهار سیلندر و 8 سوپاپ به نام M15GSI می‌باشد که قادر به تولید حداکثر 90 اسب بخار قدرت و 137 نیوتن متر گشتاور است. انتقال قدرت در این مدل از طریق یک جعبه دنده 5 سرعته دستی به چرخ‌های جلو صورت می‌پذیرد.

امکانات استاندارد سهند تیپ S شامل فرمان هیدرولیک، چراغ‌های روشنایی روز، سنسور نور، سنسور پارک عقب، رینگ‌های فولادی، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور پایش فشار باد تایرها، تهویه الکتریکی دستی، تریم داخلی پارچه‌ای و دو کیسه هوا می‌شود. لازم به ذکر است که نسخه‌های فول آپشن سهند دنده‌ای نیز دارای امکاناتی چون نمایشگر لمسی، دوربین دنده عقب، رینگ‌های آلومینیومی، سانروف برقی و تریم داخلی چرم و پارچه خواهند بود.

فروش فوری وانت پراید سایپا 151 با قیمت قطعی و تحویل 90 روزه + جدول فروردین 1403

شرکت سایپا با هدف ارائه فرصت خرید به متقاضیان عادی، از روز دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 فروش فوری و با قیمت قطعی وانت سایپا 151 را به صورت اینترنتی آغاز می‌نماید. این بخشنامه از ساعت 10 صبح روز مذکور فعال خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند با شرایط ویژه، وانت سایپا 151 مدل SE151 تیپ DA را با رنگ سفید و به قیمت 2,601,320,000 ریال خریداری نمایند. مهلت تحویل این خودروها حداکثر 90 روز پس از پذیرش درخواست خواهد بود. لازم به ذکر است که هر کد ملی فقط مجاز به ثبت نام برای یک دستگاه خودرو خواهد بود و داشتن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان الزامی است.

جدول فروش فوری وانت پراید سایپا 151 با قیمت قطعی و تحویل 90 روزه فروردین 1403

زمان تحویل رنگ مبلغ خودرو (ریال) نوع خودرو
حداکثر 90 روز پس از پذیرش سفید 2,601,320,000 سایپا SE151 تیپ DA

مشخصات فنی وانت پراید سایپا 151

وانت سایپا 151، یک خودروی سبک و کاربردی با موتور 4 سیلندر 8 سوپاپه و حجم 1323 سی سی است. این خودرو از تنفس طبیعی بهره می‌برد و انتقال نیرو در آن از طریق دیفرانسیل جلو صورت می‌پذیرد. حداکثر قدرت این وانت 71 اسب بخار در 5250 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور آن 108 نیوتن متر در 2750 دور در دقیقه است.

جعبه دنده وانت سایپا 151 از نوع 5 دنده دستی است و می‌تواند در 14.5 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو 170 کیلومتر در ساعت است. وزن این وانت 900 کیلوگرم بوده و ابعاد آن عبارتند از: 3928 میلی‌متر طول، 1605 میلی‌متر عرض و 1455 میلی‌متر ارتفاع.

در خصوص مصرف سوخت، وانت سایپا 151 در شرایط شهری 9 لیتر در هر صد کیلومتر، در شرایط برون شهری 5.6 لیتر در هر صد کیلومتر و به صورت ترکیبی 6.6 لیتر در هر صد کیلومتر سوخت مصرف می‌نماید. حجم باک این خودرو 49 لیتر است و استاندارد آلایندگی آن یورو 4 می‌باشد.

شرایط فروش فوری و پیش فروش 2 محصول زامیاد اعلام شد + جدول فروردین 1403

شرکت زامیاد شرایط و جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات خود را در فروردین ماه سال 1403 اعلام کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این شرکت چهار مدل از خودروهای تولیدی خود را با قیمت‌های متفاوت و تحت دو طرح فروش فوری و پیش فروش به مشتریان عرضه می‌نماید.

نخستین محصول عرضه شده توسط این شرکت، خودرو پادرا پلاس PE6VD دوگانه سوز با رینگ رادیال است که با قیمت 6,708,380,000 ریال تحت طرح فروش فوری به فروش می‌رسد. گزینه دوم، نیسان تک سوز آپشنال با رینگ رادیال مدل SVPD است که با قیمت 2,750,000,000 ریال در طرح پیش فروش قرار گرفته و تحویل این خودرو در هفته چهارم اردیبهشت ماه 1403 صورت خواهد گرفت.

همچنین، مدل فروش فوری نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD با قیمت 5,660,850,000 ریال نیز در دسترس مشتریان قرار دارد. آخرین گزینه ارائه شده توسط شرکت زامیاد، خودرو نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال مدل SVD است که با قیمت 2,850,000,000 ریال در طرح پیش فروش عرضه شده و زمان تحویل این خودرو نیز همانند مدل تک سوز آن، در هفته چهارم اردیبهشت ماه 1403 خواهد بود.

این اقدام شرکت زامیاد در راستای تامین نیازهای متنوع مشتریان و ارائه گزینه‌های مختلف از محصولات این شرکت با توجه به سلیقه و بودجه آن‌ها صورت گرفته است. بدین ترتیب، متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط و مشخصات ارائه شده، گزینه مناسب خود را از میان محصولات این شرکت در سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا انتخاب نمایند.

شرایط فروش فوری و پیش فروش محصولات زامیاد ویژه فروردین 1403

خودرو قیمت (ریال) طرح فروش تحویل
پادرا پلاس PE6VD دوگانه سوز رادیال ۶,۷۰۸,۳۸۰,۰۰۰ فروش فوری -
نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVPD ۲,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ پیش فروش تحویل هفته چهارم اردیبهشت 1403
نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVPD ۵,۶۶۰,۸۵۰,۰۰۰ فروش فوری -
نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD ۲,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ پیش فروش تحویل هفته چهارم اردیبهشت 1403

شرایط فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش محصولات سایپا ویژه عید فطر + جدول فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت عید سعید فطر، فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش چند محصول سایپا و پارس‌خودرو از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ فروردین‌ماه آغاز می‌شود و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. در این دوره، کوییک به روش فروش فوری و پیش‌فروش، و خودروهای اطلس، ساینا S و سهند به روش پیش‌فروش به عرضه درمی‌آیند. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا نسبت به ثبت‌نام و انتخاب خودرو دلخواه اقدام کنند.

در طرح فروش فوق‌العاده کوییک GXR-L، این خودرو با ۳۷۹ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان و در رنگ‌های سفید-مشکی، سفید-قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و قرمز-مشکی قابل خرید است. در این طرح، خودروهای کوییک حداکثر پس از ۹۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

و اما در طرح پیش‌فروش گروه سایپا ویژه عید فطر، امکان خرید چهار محصول اطلس G، ساینا S، کوییک GXR-L و سهند تیپ S با پرداخت قیمت علی‌الحساب برای متقاضیان فراهم است. تسویه‌حساب نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتری انجام می‌شود. جزئیات کامل طرح پیش‌فروش محصولات سایپا و پارس‌خودرو ویژه عید سعید فطر را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول فروش فوق‌العاده سایپا ویژه عید فطر در فروردین ۱۴۰۳

نام خودروقیمت مصوبرنگ‌های قابل عرضهموعد تحویل
کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ECS۳۷۹.۸۴۴.۰۰۰ تومانسفید-مشکی، سفید-قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و قرمز-مشکیحداکثر ۹۰ روز کاری

جدول پیش‌فروش سایپا و پارس‌خودرو ویژه عید فطر در فروردین ۱۴۰۳

نام خودروقیمت علی‌الحسابموعد تحویل
ساینا S با استاندارد ۸۵گانه۱۷۰.۰۹۸.۰۰۰ توماندی ۱۴۰۳
کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ECS۱۸۹.۹۲۲.۰۰۰ تومانشهریور و مهر ۱۴۰۳
اطلس G۲۰۲.۵۳۶.۵۰۰ توماندی و بهمن ۱۴۰۳
سهند تیپ S۲۲۷.۷۰۸.۵۰۰ تومانشهریور و مهر ۱۴۰۳
* قیمت نهایی مطابق با قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان و از طریق دعوتنامه اعلام می‌شود.

شرایط فروش فوری وانت نیسان دوگانه سوز با تحویل 60 روزه + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری وانت نیسان دوگانه سوز با تحویل 60 روزه ویژه اسفند 1402 اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه گروه خودروسازي سايپا شرايط فروش فوری نقدی کامیونت نيسان دوگانه سوز آپشنال SVD شرکت زامیاد از ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 1402/12/27 از طريق سايت فروش اینترنتی تا زمان تكميل ظرفيت، طبق مراحل ذيل جاری خواهد بود.

جدول شرایط فروش فوری وانت نیسان دوگانه سوز با تحویل 60 روزه در اسفند 1402

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ زمان تحویل
نيسان دوگانه سوز آپشنال SVD 5,541,900,000 آبی 60 روزه

شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال با تحویل 90 روزه + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش خودرو نیسان دوگانه سوز آپشنال با تحویل 90 روزه را ویژه اسفند 1402 اعلام کرد.

در طرح فروش جدید شرکت زامیاد خودرو کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال SVPD با قیمت 5,421,000,000 ریال و کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVPD با قیمت 5,590,900,000 ریال عرضه می‌شوند.

نحوه بازپرداخت 24 ماهه (6 چک 4 ماهه) اعلام شده است.

جدول شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال با تحویل 90 روزه اسفند 1402

شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال با تحویل 90 روزه اسفند 1402

شرایط فروش فوری نقدی نیسان تکسوز آپشنال با تحویل 45 روزه + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری نقدی نیسان تکسوز آپشنال SVPD را ویژه اسفند 1402 اعلام کرد.

در این طرح فروش که از امروز مصادف با ساعت 10 روزشنبه 26 اسفند 1402 آغاز شده تا تکمیل ظرفیت از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت در دسترس است.

وانت نیسان تکسوز آپشنال SVPD با قیمت مصوب 5,421,900,000 ریال در رنگ آبی با تحویل 45 روز کاری عرضه قابل خرید است.

جدول شرایط فروش فوری نقدی نیسان تکسوز آپشنال SVPD اسفند 1402

نوع خودرو مبلغ خودرو رنگ زمان تحویل
وانت نیسان تکسوز آپشنال SVPD 5,421,900,000 آبی 45 روزکاری

شرایط فروش فوری نقدی زامیاد با تحویل 30 روزه + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سايپا شرايط فروش فوری نقدی محصولات شرکت زامیاد را آغاز کرد.

شرایط فروش فوری و نقدی محصولات نیسان زامیاد از ساعت 10 صبح شنبه مصادف با 1402/12/19 از طريق سايت فروش اینترنتی آغاز و تا زمان تكميل ظرفيت، ادامه خواهد شد.

در این طرح فروش کامیونت نیسان تکسوز آپشنال هیدروليك راديال SVD با قیمت ۵,56۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال، کامیونت نیسان تکسوز آپشنال SVD با قیمت ۵,۱۷۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال، کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVPD با قیمت ٥,٤٢١,٩٠٠,٠٠٠ ریال، کامیونت نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVP با قیمت ٥,٥٨٥,٢٠٠,٠٠٠ ریال و کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVP با قیمت ٥,٤١٦,٢٠٠,٠٠٠ ریال در رنگ آبی و کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال SV با قیمت ٥,٥٣٦,٢٠٠,٠٠٠ ریال در رنگ سفید به صورت نقدی با تحویل 30 روزه عرضه می‌شوند.

جدول شرایط فروش فوری نقدی زامیاد در اسفند 1402

نوع خودرو مبلغ خودرو رنگ زمان تحویل
کامیونت نیسان تکسوز آپشنال هیدروليك راديال SVD ۵,56۱,۹۰۰,۰۰۰ آبی ۳۰ روز کاري
کامیونت نیسان تکسوز آپشنال SVD ۵,۱۷۱,۹۰۰,۰۰۰
کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVPD ٥,٤٢١,٩٠٠,٠٠٠
کامیونت نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVP ٥,٥٨٥,٢٠٠,٠٠٠
کامیونت نیسان تک سوز آپشنال SVP ٥,٤١٦,٢٠٠,٠٠٠
کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال SV ٥,٥٣٦,٢٠٠,٠٠٠ سفید

فروش فوری محصولات سایپا با تحویل 90 روزه و قیمت قطعی + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش محصولات خود را با تحویل 90 روزه ویژه نوروز 1403 اعلام کرد.

در این طرح فروش خودرو اطلس G با قیمت ۳,۹۹۷,۳۱۰,۰۰۰ ریال، کوییک GX-L با ترمز ESC با قیمت ۳,۶۳۲,۶۶۰,۰۰۰ ریال و ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه با ۳,۳۵۴,۶۴۰,۰۰۰ ریال به صورت نقدی و با تحویل 90 روزه کاری از زمان تکمیل پرونده قابل خرید هستند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، متقاضیان می‌توانند از ساعت 11 صبح روز پنجشنبه، هفدهم اسفند ماه 1402 با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو مورد نظر اقدام نمایند.

جدول شرایط فروش فوری محصولات سایپا با تحویل 90 روزه و قیمت قطعی در اسفند 1402

نوع خودرو (قیمت خودرو (به ریال رنگ قابل عرضه موعد تحویل
اطلس G ۳,۹۹۷,۳۱۰,۰۰۰ کرم مشکی - قرمز مشکی سفید قرمز - نقره ای مشکی - مشکی - سفید مشکی حداکثر ۹۰ روز پس از پذیرش
کوییک GX-L با ترمز ESC ۳,۶۳۲,۶۶۰,۰۰۰ سفید
ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه ۳,۳۵۴,۶۴۰,۰۰۰ سفید

لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت مذکور امکان‌پذیر خواهد بود و در صورت استفاده از سایر آدرس‌ها، عواقب آن متوجه متقاضی خواهد شد. همچنین، مشتریان می‌توانند پیش از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده و پس از ثبت اطلاعات شخصی، کد کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

شرایط عمومی این بخشنامه فروش عبارتند از:

محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می‌باشد.

حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال است و ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم الزامی می‌باشد.

امکان ثبت نام برای متقاضیانی که دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) هستند، میسر نمی‌باشد.

امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان‌پذیر نیست.

متقاضی نباید در طی 48 ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و در طی 24 ماه گذشته از سایر خودروسازان، ثبت نام و صدور فاکتور خودرو داشته باشد.

شماره تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

اولین شرایط پیش فروش سهند پارس خودرو اعلام شد + جدول اسفند ۱۴۰۲

شرکت پارس‌خودرو برای نخستین بار، خودروی سهند را به صورت پیش‌فروش در دسترس متقاضیان قرار داده است. علاقه‌مندان به این طرح می‌توانند از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۶ اسفندماه به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کرده و عملیات ثبت نام و انتخاب خودرو را انجام دهند. مهلت ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

در طرح پیش فروش جدید سایپا، سدان سهند با قیمت علی‌الحساب ۲۲۴ میلیون تومان عرضه شده است. تسویه‌حساب نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان مندرج در قرارداد با مشتری انجام خواهد شد. خودروهای سهند در بازه مرداد الی اسفندماه سال آینده و به عنوان مدل‌های ۱۴۰۳ به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

گفتنی است متقاضیانی قادر به ثبت نام در طرح پیش فروش سهند هستند که حداقل ۱۸ سال سن و گواهینامه رانندگی (حداقل پایه ۳) داشته باشند. در صورت داشتن پلاک فعال انتظامی نمی‌توان در این طرح شرکت کرد. یکی دیگر از شروط شرکت در این طرح، عدم ثبت نام یا داشتن فاکتور خرید از شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو در طی ۴ سال گذشته، و همین‌طور عدم ثبت نام یا داشتن فاکتور خرید از خودروسازان دیگر در طی ۲ سال گذشته است. جزئیات طرح پیش فروش سهند سایپا ۱۴۰۲ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش فروش سهند سایپا در اسفند ۱۴۰۲

نام خودروقیمت علی الحسابقیمت نهاییموعد تحویل
سهند۲۲۴.۰۰۰.۰۰۰ تومانمطابق با قیمت روز خودرو در تاریخ مندرج در قرارداد با مشتریمرداد الی اسفند ۱۴۰۳

نگاهی بر مشخصات فنی سهند

سهند سایپا تحت نشان تجاری پارس‌خودرو روانه بازار می‌شود. این خودروی جدید در واقع فیس‌لیفت سنگین روی ساینا است و ظاهری جذاب و به‌روز دارد. سهند از موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی استفاده می‌کند که قدرت و گشتاور آن به ترتیب به ۹۰ اسب بخار و ۱۳۷ نیوتن متر می‌رسد. این خودروی شهری از نوع دیفرانسیل جلو بوده و در ازای پیمودن صد کیلومتر جاده ترکیبی حدود ۷ لیتر بنزین می‌سوزاند.

پیشرانه سهند، نسخه ارتقایافته و بهینه‌شده موتور M15 است که سایپا آن را M15GSI خطاب می‌کند. در مقایسه با نسخه قبلی، M15GSI از فناوری زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها یا همان VVT، سیستم جدید شمع‌ها و همین‌طور سیستم جدید تزریق سوخت بهره می‌برد.

طرح فروش اقساطی وانت نیسان زامیاد دوگانه سوز با تحویل 45 روزه + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سایپا از 12 اسفندماه 1402 طرح فروش اقساطی وانت نیسان زامیاد دوگانه سوز آغاز نموده است.

در این طرح فروش خودرو کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD با قیمت مصوب ۵,۷۱۰,۹۰۰,۰۰۰ ریال عرضه می‌شود. خریداران با مبلغ پیش پرداخت 4,077,521,000 ریال و مبلغ تسهیلات 1,700,000,000 ریال در اقساط 24 ماهه ( 6 چک 4 ماهه)‌ میتوانند اقدام به خرید این خودرو نمایند و تحویل خودرو 45 روز کاری خواهد بود.

جدول طرح فروش اقساطی وانت نیسان زامیاد دوگانه سوز با تحویل 45 روزه اسفند 1402

شرایط فوری اعتباری اینترنتی کلیه مبالغ به ریال می باشد.
نوع خودرو قیمت مبلغ پیش پرداخت شرایط وام و بازپرداخت وام زمان تحویل
مبلغ تسهیلات نحوه بازپرداخت مبلغ چک اول مبلغ سایر چک ها
کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD ۵,۷۱۰,۹۰۰,۰۰۰  4,077,521,000 1,700,000,000 ٢٤ ماهه  (6 چک 4 ماهه)  404,606,200  364,030,000 ٤٥ روزه

شرایط فروش اقساطی پیکاپ پادرا پلاس با تحویل 30 روزه + جدول اسفند 1402

گروه خودروسازی سایپا طرح جدید فروش اقساطی با تحویل فوری وانت پادرا را از فردا یکشنبه 13 اسفندماه 1402 آغاز خواهد نمود.

شرایط فروش:

قیمت مصوب خودرو 6,168,900,000 ریال اعلام شده است و محصول با موعد تحویل 30 روز کاری عرضه می‌شود.

مبلغ پیش پرداخت ٣,٧٤٦,٨٤٢,٠٠٠ و مبلغ تسهیلات ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال است. بازپرداخت به صورت 24 ماهه با مبلغ چک اول معادل 599,408,200 ریال و مبلغ سایر چک ها ۵۳۵,۳۳۰,۰۰۰ ریال خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی پیکاپ پادرا پلاس با تحویل 30 روزه اسفند 1402

شرایط فوري اعتباري اينترنتي کلیه مبالغ به ریال می باشد
نوع خودرو قیمت مبلغ پیش پرداخت شرایط وام و بازپرداخت وام زمان تحویل
مبلغ تسهیلات نحوه بازپرداخت مبلغ چک اول مبلغ سایر چک ها
کامیونت پادرا پلاس رادیال PETVD ٦,١٦٨,٩۰۰,۰۰۰ ٣,٧٤٦,٨٤٢,٠٠٠ ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ٢٤ ماهه  599,408,200 ۵۳۵,۳۳۰,۰۰۰ ۳۰ روز کاری

شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال با تحویل 30 روزه + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD را اعلام کرد.

این طرح فروش از ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه (اول اسفندماه) از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت امکان ثبت‌نام وجود دارد.

خودروهای ثبت نامی نیسان دوگانه سوز طی 30 روز تحویل خریداران خواهد شد.

محدودیت کدملی و حداقل سن متقاضی خرید خودرو 18 سال در این طرح وجود دارد و همچنین امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی به غیر وجود ندارد.

جدول شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD بهمن 1402

نوع خودرو نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD
قیمت (ریال) 5,710,900,000
مبلغ پیش پرداخت (ریال) 4,077,521,000
مبلغ تسهیلات (ریال) 1,700,000,000
زمان بازپرداخت 24 ماهه (6 چک 4 ماهه)
مبلغ چک اول 407,606,200
مبلغ سایر چک ها 364,030,000
زمان تحویل 30 روزه

طرح پیش فروش سایپا و پارس خودرو آغاز شد + جدول بهمن ۱۴۰۲

به دنبال اقدام ایران‌خودرو جهت پیش‌فروش خودروهای پارس و هایما 7X به مناسبت نیمه شعبان، این بار سایپا و پارس‌خودرو تصمیم گرفته‌اند برخی محصولات خود را به صورت پیش‌فروش عرضه کنند. متقاضیان عادی، مادران دارای حداقل دو فرزند و مالکین خودروهای فرسوده قادر به شرکت در این طرح هستند، هرچند شروطی برای متقاضیان عادی در نظر گرفته شده است.

طرح پیش‌فروش سایپا ویژه نیمه شعبان از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه، مورخ ۲ اسفندماه سال ۱۴۰۲ در سامانه گروه خودروسازی سایپا آغاز می‌شود. در این طرح، خودروهای اطلس G، کوییک GX-L، کوییک GXR-L، ساینا S و شاهین اتوماتیک با قیمت علی‌الحساب در دسترس خریداران قرار می‌گیرند. قیمت نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتری محاسبه می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، در طرح پیش نیمه شعبان سایپا و پارس‌خودرو چند شرط برای متقاضیان عادی لحاظ شده است. اول اینکه متقاضی می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی باشد. بنابراین افراد زیر ۱۸ سال قادر به شرکت در این طرح نیستند. در ضمن، متقاضیانی که دارای پلاک فعال انتظامی هستند، نمی‌توانند در این طرح شعبانیه شرکت کنند. شرط سوم این است که متقاضی در دو سال اخیر برای خرید محصولات سایپا یا ایران‌خودرو ثبت‌نام نکرده یا فاکتور نگرفته باشد. همچنین افرادی که طی یک سال اخیر برای خرید خودرو از تولیدکنندگان دیگر اقدام کرده‌اند (ثبت‌نام یا صدور فاکتور)، حق شرکت در این طرح را ندارند. جزئیات طرح پیش‌فروش محصولات سایپا و پارس‌خودرو ویژه نیمه شعبان را در ادامه مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش‌فروش محصولات سایپا ویژه نیمه شعبان در بهمن ۱۴۰۲

نام خودرومبلغ علی‌الحسابموعد تحویلقیمت نهایی
اطلس G۱۹۹.۸۰۰.۰۰۰ تومانشهریور الی اسفند ۱۴۰۳قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتری
کوییک GX-L با ترمز ESC۱۸۱.۶۰۰.۰۰۰ تومانخرداد الی آذر ۱۴۰۳
کوییک GXR-L با ترمز ESC۱۸۷.۳۰۰.۰۰۰ تومانخرداد الی اسفند ۱۴۰۳
ساینا S با استاندارد ۸۵گانه۱۶۷.۷۰۰.۰۰۰ تومانخرداد الی اسفند ۱۴۰۳
شاهین دنده اتوماتیک۳۲۰.۸۰۰.۰۰۰ تومانشهریور الی بهمن ۱۴۰۳

پیش فروش نقدی پراید وانت سایپا 151 با تحویل شهریور 1403 + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش نقدی پراید وانت سایپا 151 با تحویل شهریور 1403 را اعلام کرد.

بر اساس این شرایط پراید وانت سایپا SE151 با کفی اتاق بار تیپ DA با پیش پرداخت 1,295,170,000 ریال و پراید وانت سایپا SE151 تیپ DA با پیش پرداخت 1,280,170,000 ریال عرضه می‌شوند. قیمت محصول با قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان محاسبه می‌شود.

این طرح از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1 اسفند 1402 از طريق سايت فروش اینترنتی تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.

پیش فروش نقدی پراید وانت سایپا 151 بهمن 1402

نوع خودرو مبلغ پیش پرداخت قیمت خودرو زمان تحویل
پراید وانت سایپا SE151 با کفی اتاق بار تیپ DA 1,295,170,000 ریال قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان شهریور 1403
پراید وانت سایپا SE151 تیپ DA 1,280,170,000 ریال قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان شهریور 1403

فروش فوری پراید وانت سایپا 151 با تحویل 90 روزه + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوق العاده خودرو پراید وانت 151 را اعلام کرد.

بر اساس این شرایط فروش خودرو پراید وانت سایپا SE151 تیپ DA با قیمت مصوب 2,560,340,000 ریال به رنگ سفید با زمان تحویل 90 روزه عرضه می‌شود.

این طرح از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1402/12/01 از طريق سايت فروش اینترنتی تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.

شرایط فروش فوری پراید وانت سایپا 151 بهمن 1402

نوع خودرو قیمت مصوب رنگ زمان تحویل
پراید وانت سایپا SE151 تیپ DA 2,560,340,000 ریال سفید حداکثر 90 روزه

شرایط فروش فوری نقدی و فوری اعتباری وانت نیسان زامیاد با 30 تا 90 روزه + جدول بهمن 1402

شرکت زامیاد، اقدام به ارائه محصولات خانواده وانت نیسان زامیاد در قالب طرح فروش فوری نقدی و اعتباری نموده است. این طرح از ساعت 14 روز پنجشنبه 26 بهمن‌ماه 1402 آغاز گردیده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در این طرح، سه مدل از محصولات شرکت زامیاد، شامل نیسان تک‌سوز آپشنال هیدرولیک SVD، نیسان تک‌سوز آپشنال SVPD و نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال SVPD، به مشتریان ارائه می‌گردد.

متقاضیان محترم پس از ورود به صفحه فروش اینترنتی محصولات گروه سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی، می‌توانند کد کاربری دریافت نمایند. سپس با ورود به بخش خرید خودرو و انتخاب نوع خودروی مورد نظر، وارد درگاه اینترنتی پرداخت شده و نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام نمایند. پس از دریافت کد رهگیری، متقاضیان می‌بایست با مراجعه به نمایندگی منتخب، مدارک هویتی و احراز سکونت را ارائه و قرارداد تحویل خودرو را دریافت نمایند.

شرایط فروش فوری اعتباری وانت نیسان زامیاد بهمن 1402

نوع خودرو قیمت مبلغ پیش پرداخت شرایط وام و بازپرداخت وام زمان تحویل
مبلغ تسهیلات نحوه بازپرداخت مبلغ چک اول مبلغ سایر چک ها
کامیونت نیسان تکسوز آپشنال SVPD ۵،۴۲۱،۹۰۰،۰۰۰ ۴,۵۱۹,۶۵۱,۲۰۰ ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ ۳۶ ماهه ۹ چک ۴ ماهه ۱۹۵,۷۴۴,۷۰۰ ۱۵۷,۸۷۰,۰۰۰ ۳۰ روزه
۴,۰۱۹,۶۵۱,۲۰۰ 1,500,000,000 ۲۹۳,۶۰۸,۰۰۰ ۲۳۶,۸۰۰,۰۰۰
کامیونت نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVPD ۵,۵۹۰,۹۰۰,۰۰۰ ۳,۶۵۷,۵۲۰,۸۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۴ ماهه ۶ چک ۴ ماهه ۴۷۹,۵۳۵,۸۰۰ ۴۲۸,۲۷۰,۰۰۰ ٩٠ روزه
۳,۱۵۷,۵۲۰,۸۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۵۹۹,۴۰۸,۲۰۰ ۵۳۵,۳۳۰,۰۰۰

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان زامیاد بهمن 1402

نوع خودرو مبلغ خودرو رنگ زمان تحویل
کامیونت نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVD 5,392,900,000 آبی 60 روزه

شرایط طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در سامانه یکپارچه توسط سایپا + جدول بهمن 1402

احتراماً پیرو اجرای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در دومین طرح سامانه یکپارچه و مطابق آئین نامه های از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و آئین نامه موضوع ماده ۸ قانون هوای پاک و اصلاحات آن به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایط طرح مذکور که نسبت به انتخاب خودروهای اطلس ، ساینا اس دوگانه سوز ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه شاهین G شاهین با گیربکس اتوماتیک کوییک آردنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه کوییک GXR کوییک GX و کوییک اس با استاندارد ۸۵ گانه اقدام و همچنین خودروی ایشان اسقاط شده است و در تاریخ ۱۴۰۲٫۱۱٫۲۶ پیامک برای ایشان ارسال گردیده می رساند، امکان واریز وجه مطابق شرایط ذیل پس از احراز شرایط و اسقاط خودرو فراهم می گردد.

جدول واریز وجه و ثبت نام منتخبین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی

خودروی ثبت نامی خودرو تحویلی قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
شاهین G شاهین GL با ترمز ESC 4٫١٨٢٫٩٩٠٫٠٠٠ سفید ۹۰ روز پس از واریز وجه نهایی
شاهین با گیربکس اتوماتیک شاهین با گیربکس اتوماتیک ۶٫۴۱۷٫۱۸۰٫۰۰۰ سفید
اطلسی 6 اطلس G ٣٫٩٩٧٫٣١٠٫٠٠٠ سفید مشکی سفید قرمز - نقره ای مشکی - کرم مشکی
ساینا اس دوگانه سوز ساینا اس دوگانه سوز ۲٫۸۳۱٫۶۲۰٫۰۰۰ سفید
ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه ۳٫۳۵۴٫۶۴۰٫۰۰۰ سفید
کوبیک اس با استاندارد ۸۵ گانه کوییک اس با استاندارد ۸۵ گانه ۲٫۹۴۵٫۰۴۰٫۰۰۰ سفید
کوبیک آردنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه کوییک آر دنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه ۲٫۹۲۶٫۲۸۰٫۰۰۰ سفید مشکی سفید قرمز مشکی قرمز - نقره ای مشکی - کرم مشکی
کوبیک GX کوبیک GX-L با ترمز ESC ۳٫۶۳۲٫۶۶۰٫۰۰۰ سفید
GXR کوییک ESC با ترمز GXR-L کوییک ٣٫٧٤٧٫٢٠٠٫000 سفید مشکی سفید قرمز مشکی قرمز نقره ای مشکی کرم مشکی

شرایط فروش فوری وانت نیسان زامیاد و وانت پادرا + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سايپا شرايط فروش فوری نقدی محصولات شرکت زامياد ویژه بهمن 1402 را اعلام کرد.

این طرح فروش نقدی از ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 1402/11/18 از طريق سايت فروش اينترنتی تا زمان تكميل ظرفيت قابل انجام است.

در طرح فروش نقدی جدید زامياد وانت نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD با قیمت 5,590,900,000 ریال، وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVPD با قیمت 5,710,900,000 ریال، وانت پادرا پلاس تک سوز رادیال با قیمت 6,168,900,000 و وانت پادرا پلاس دوگانه سوز رادیال با قیمت 6,628,900,000 ریال عرضه می‌شود.

خودروهای نیسان در رنگ آبی و خودروهای پادرا در رنگ سفید قابل خرید هستند. براساس مدل خودرو امکان تحویل 30 تا 60 روزه فراهم است.

شرایط فروش فوری وانت نیسان زامیاد و وانت پادرا بهمن 1402

نوع خودرو مبلغ خودرو (ریال) رنگ زمان تحویل
وانت نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD 5,590,900,000 آبی 30 روزه
وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVPD 5,710,900,000 آبی 30 روزه
وانت پادرا پلاس تک سوز رادیال 6,168,900,000 سفید 30 روزه
وانت پادرا پلاس دوگانه سوز رادیال 6,628,900,000 سفید 60 روزه

شرایط فروش و پیش فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت سایپا شرایط فروش و پیش فروش محصولات خود را ویژه بهمن 1402 اعلام کرد.

شرایط فروش از دیروز 16 بهمن 1402 آغاز شده و تا پایان ظرفیت ادامه خواهد داشت.

وانت باری ۱۵۱ بدون محدودیت، با امکان پیش‌فروش بدون لاینر با مبلغ پیش‌پرداخت ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال و تحویل در مرداد ۱۴۰۳. همچنین امکان پیش‌فروش با لاینر با مبلغ پیش‌پرداخت یک میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال و تحویل در مرداد ۱۴۰۳ وجود دارد.

خودروی کوییک GXR با محدودیت‌های فروش، با امکان فروش فوق‌العاده ۹۰ روزه به مبلغ ۳ میلیارد و ۷۴۷ میلیون ریال عرضه می‌شود.

نیسان تک‌سوز بدون محدودیت تولید، با امکان خرید تک‌سوز آپشنال رادیال با دریچه گاز برقی در فروش فوری اعتباری با مبلغ پیش‌پرداخت ۲ میلیارد و ۸۸۸ میلیون ریال و مابقی در ۹ چک ۴ ماهه با چک اول مبلغ ۵۴۸ میلیون ریال و چک‌های بعدی هرکدام مبلغ ۴۴۲ میلیون ریال. همچنین امکان خرید تک‌سوز آپشنال هیدرولیک در فروش فوری نقدی به مبلغ ۵ میلیارد و ۳۹۲ میلیون ریال وجود دارد.

نیسان دوگانه‌سوز بدون محدودیت شرایط فروش، با امکان خرید مدل دوگانه‌سوز آپشنال رادیال در فروش فوری نقدی به مبلغ ۵ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال عرضه شده است.

پادرا پلاس بدون محدودیت شرایط فروش، با امکان خرید مدل دوگانه‌سوز رادیال در فروش فوری نقدی به مبلغ ۶ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال قابل خرید است.

جدول شرایط فروش و پیش فروش محصولات سایپا بهمن 1402

محصول محدودیت فروش شرایط پرداخت مبلغ پیش پرداخت تاریخ تحویل
وانت باری 151 بدون لاینر بدون محدودیت پیش فروش 1,280,000,000 ریال مرداد 1403
وانت باری 151 با لاینر بدون محدودیت پیش فروش 1,295,000,000 ریال مرداد 1403
کوییک GXR محدودیت فروش فروش فوق العاده 3,747,000,000 ریال 90 روزه
نیسان تک سوز آپشنال رادیال بدون محدودیت فروش اعتباری 2,888,000,000 ریال -
نیسان تک سوز آپشنال هیدرولیک بدون محدودیت فروش نقدی 5,392,000,000 ریال -
نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال بدون محدودیت فروش نقدی 5,710,000,000 ریال -
پادرا پلاس دوگانه سوز رادیال بدون محدودیت فروش نقدی 6,628,000,000 ریال -

طرح پیش فروش ویژه وانت پراید ۱۵۱ اعلام شد + جدول بهمن ۱۴۰۲

گروه خودروسازی سایپا به مناسب دهه فجر، طرح پیش فروش وانت پراید ۱۵۱ را آغاز کرده است. این طرح از روش پنجشنبه، مورخ ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

در این طرح، سایپا ۱۵۱ در تیپ DA در دو نسخه معمولی و مجهز به کفی اتاق بار عرضه می‌شود. مبلغ پیش‌پرداخت برای خرید وانت معمولی ۱۲۸ میلیون و ۱۷ هزار تومان، و برای نسخه مجهز به کفی اتاق بار ۱۲۹ میلیون و ۵۱۷ هزار تومان اعلام شده است. تسویه‌حساب نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان صورت می‌گیرد. متقاضیانی که در طرح پیش فروش وانت پراید ۱۵۱ شرکت کرده‌اند می‌توانند در مردادماه سال آینده، ماشین‌های خود را تحویل بگیرند.

شرایط پیش فروش پراید وانت ۱۵۱ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. متقاضیان این خودرو تا پیش از به پایان رسیدن ظرفیت می‌توانند وارد سایت فروش اینترنتی سایپا شده و نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

جدول شرایط پیش فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا در بهمن ۱۴۰۲

نام خودرومبلغ پیش پرداختقیمت نهایی خودروموعد تحویل
سایپا SE151 با کفی اتاق بار تیپ DA۱۲۹.۵۱۷.۰۰۰ تومانقیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریمرداد ۱۴۰۳
سایپا SE151 تیپ DA۱۲۸.۰۱۷.۰۰۰ تومان

شرایط فروش فوری کوییک و اطلس با تحویل 90 روزه + جدول بهمن 1402

شرکت سایپا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در ایران به‌شمار می‌رود که محصولات متنوعی را عرضه می‌کند. این شرکت برنامه‌ای برای فروش فوق‌العاده محصولاتش در دهه فجر 1402 تدارک دیده است.

طبق اعلام سایپا، این طرح فروش از ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه 12 بهمن‌ماه 1402 آغاز خواهد شد. شرایط ثبت‌نام برای خرید خودرو به این شرح است:

برای جلوگیری از سوءاستفاده، هر کدملی فقط می‌تواند برای خرید یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کند.

حداقل سن متقاضیان 18 سال است و باید حداقل گواهینامه رانندگی پایه سوم داشته باشند.

افرادی که دارای پلاک فعال روی خودرو هستند، امکان ثبت‌نام ندارند.

متقاضیان نباید طی 48 ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو و طی 24 ماه گذشته نزد سایر خودروسازان، ثبت‌نام یا فاکتور خرید خودرو دریافت کرده باشند.

جدول شرایط فروش محصولات سایپا بهمن 1402

نام محصول قیمت (تومان) موعد تحویل
اطلس G 399.731.000 90 روز پس از پذیرش
کوییک GX-L 363.266.000 90 روز پس از پذیرش
کوییک GXR-L 374.720.000 90 روز پس از پذیرش

شرایط پیش فروش محصولات سایپا اعلام شد + جدول قیمت بهمن 1402

به اطلاع هموطنان عزیز می رساند، ثبت نام پیش فروش خودروهای گروه خودروسازی سایپا به مناسبت بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در تاریخ 12 بهمن 1402 آغاز می شود. ثبت‌نام از ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه 12 بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

جدول شرایط پیش فروش محصولات سایپا بهمن 1402

خودرو مبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس G 1,998,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل هفته چهارم مرداد، شهریور و مهر 1403
کوییک GX-L با ترمز ESC 1,816,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل هفته چهارم مرداد، شهریور و مهر 1403
کوییک GXR-L با ترمز ESC 1,873,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل هفته چهارم تیر تا مهر 1403

شرایط ثبت نام به شرح زیر است:

هر شخص تنها می تواند برای یک دستگاه خودرو ثبت نام کند.

سن متقاضی باید حداقل 18 سال باشد و مدرک گواهینامه حداقل پایه سوم ارائه شود.

افرادی که خودروی فعال دارند، امکان ثبت نام ندارند.

متقاضیان نباید طی 48 ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو و طی 24 ماه گذشته نزد سایر خودروسازان، ثبت‌نام یا فاکتور دریافت کرده باشند.

شرایط فروش فوری خودرو زوتی DL5 با تحویل 90 روزه + جدول قیمت بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا به منظور افزایش تولید و برآورده ساختن نیاز مشتریان، اقدام عرضه طرح فروش فوری خودرو زوتی DL5 مدل 2023 محصول وارداتی پارس خودرو در دهه فجر سال 1402 نموده است. این طرح از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 12 بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.

خودروی مورد نظر زوتی DL5 وارداتی با رنگ سفید عرضه می‌شود و با قیمت 1 میلیارد و 59 میلیون و 963 هزار تومان به فروش می‌رسد. مدت زمان تحویل خودرو نیز 90 روز کاری پس از ثبت نام و پرداخت وجه توسط مشتری خواهد بود.

جدول شرایط فروش خودرو زوتی DL5

نوع خودرو زوتی DL5 مدل 2023
قیمت 1.059.963.000 تومان
رنگ سفید
موعد تحویل 90 روز کاری

شرایط لازم برای ثبت نام خرید زوتی DL5

بر اساس اعلام شرکت سایپا شرایط حضور در این طرح به شرح زیر است:

هر کد ملی تنها مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.

سن متقاضی باید حداقل 18 سال باشد و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم هستند.

افرادی که دارای پلاک فعال انتظامی هستند، امکان ثبت نام ندارند.

متقاضیان نباید طی 48 ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو و طی 24 ماه گذشته نزد سایر خودروسازان، ثبت‌نامی برای دریافت خودرو داشته باشند.

با توجه به شرایط اعلام شده، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

شرایط فروش اقساطی وانت نیسان بنزینی با تحویل فوری + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سايپا شرایط پیش فروش اعتباری خرید نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD را با بازپرداخت 36 ماهه اعلام کرد.

در این طراح فروش خودرو نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD با پیش پرداخت 2,888,651,200 ریال به صورت اقساطی 36 ماهه (9 چک 4 ماهه) قابل خرید بوده و مبلغ بازپرداخت 2,800,000,000 ریال در نظر گرفته شده است.

مبلغ چک اول 548,074,293 ریال و مابقی در اقساطی معادل 442,030,000 ریال به صورت هر چهارماه یک بار دریافت می‌شود.

شرایط فروش اقساطی وانت نیسان بنزینی با تحویل فوری بهمن 1402

نوع خودرو مبلغ پیش پرداخت مبلغ تسهیلات زمان بازپرداخت مبلغ چک اول مبلغ سایر چک ها
نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD 2,888,651,200 2,800,000,000 36 ماهه (9 چک 4 ماهه) 548,074,293 442,030,000

شرایط فروش نقدی و فوری کوییک GXR-L با ترمز ESC با تحویل 90 روزه + جدول قیمت بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش خودرو کوییک GXR-L با ترمز ESC را اعلام کرد.

بر اساس شرایط فروش جدید سایپا افرادی که در دومین دوره سامانه یکپارچه شرکت نموده و در دی ماه خودرو خود را به کوییک GXR-L با ترمز ESC تغیر داده اند با دریافت پیامک در 7 بهمن 1402 می‌توانند اقدام به واریز وجه و خرید خودرو نمایند.

در این طرح فروش خودرو کوییک GXR-L با ترمز ESC به صورت فروش نقدی با قیمت 3,747,200,000 ریال در رنگ‌های سفید مشکی، سفید قرمز، مشکی قرمز، کرم مشکی، نقره ای مشکی با تحویل حداکثر 90 روزه عرضه می‌شود.

شرایط فروش نقدی و فوری کوییک GXR-L با ترمز ESC بهمن 1402

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ زمان تحویل
کوییک GXR-L با ترمز ESC 3,747,200,000 سفید  مشکی، سفید قرمز، مشکی قرمز، کرم مشکی، نقره ای مشکی حداکثر 90 روزه

شرایط فروش کوییک GX-L با تحویل 90 اعلام شد + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا جدیدترین شرایط فروش خودرو کوییک GX-L با تحویل 90 را اعلام کرد.

پیرو اعلام نتایح دومین طرح سامانه یکپارچه خرید خودرو ویژه متقاضیان عادی که در خرداد 1402 اقدام به ثبت نام اولیه نموده اند و در ماه دی 1402 محصول کوییک GX-L را به عنوان خودرو جایگزین انتخاب کرده‌اند، در تاریخ 05/11/1402 پیامک دریافت نموده اند، بایستی اقدام به تکمیل وجه و ثبت نام مطابق قرارداد نمایند.

بر اساس این طرح کوییک GX-L با ترمز ESC با قیمت 3,632,660,000 ریال در رنگ سفید قابل عرضه است. زمان تحویل خودرو حداکثر 90 روز اعلام شده است.

جدول شرایط فروش کوییک GX-L بهمن 1402

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ زمان تحویل
کوییک GX-L با ترمز ESC 3,632,660,000 سفید حداکثر 90 روزه

شرایط پیش فروش کوییک GXR-L اعلام شد + جدول قیمت بهمن 1402

شرکت سایپا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بر اساس نتایج اعلام شده در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، امکان ثبت نام و خرید خودروی کوییک GXR-L برای متقاضیانی که در طرح عادی این سامانه در دی ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه این خودرو اقدام کرده‌اند، فراهم شده است.

بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان می‌توانند از روز یکشنبه یکم بهمن ماه با مراجعه به سایت فروش شرکت سایپا به نشانی saipacorp.com نسبت به ثبت نام و واریز وجه خرید این خودرو اقدام کنند.

در این طرح پیش فروش خودرو کوییک GXR-L با مبلغ پیش پرداخت 1,858,000,000 ریال با تحویل تیر و مرداد 1403 عرضه می‌شود

شرایط عمومی ثبت نام و خرید این خودرو به شرح زیر اعلام شده است:

محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام‌ها اعمال می‌شود؛ به این معنا که هر کدملی تنها مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان برای خرید این خودرو ۱۸ سال است و باید حداقل دارای گواهینامه پایه سوم باشند.

امکان ثبت نام برای افرادی که دارای پلاک فعال انتظامی (نصب شده روی خودرو) هستند، وجود ندارد.

امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال وکالتی خودرو وجود نخواهد داشت. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان‌پذیر نیست.

متقاضیان نباید طی 48 ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو و طی 24 ماه گذشته نزد سایر خودروسازان، ثبت‌نام و دریافت فاکتور خودرو داشته باشند. با توجه به شرایط فوق، علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید خودروی کوییک GXR-L از شرکت سایپا، در تاریخ‌های تعیین شده اقدام کنند.

جدول شرایط پیش فروش کوییک GXR-L بهمن 1402

زمان تحویل قیمت خودرو مبلغ پیش پرداخت (ریال) نوع خودرو
تیر و مرداد 1403 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان 1,858,000,000 کوییک GXR-L

طرح پیش‌فروش خودرو شاهین اتوماتیک اعلام شد + جدول بهمن 1402

گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که امکان ثبت‌نام و واریز وجه برای خرید پیش‌فروش خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک برای متقاضیانی که در طرح‌های عادی سامانه یکپارچه عرضه خودرو در خرداد و دی ماه سال جاری ثبت‌نام کرده‌اند، فراهم شده و پیامک‌هایی در این زمینه در تاریخ 30 دی ماه 1402 به متقاضیان ارسال گردیده است.

مبلغ پیش پرداخت الحساب جهت شرکت در این طرح پیش فروش شاهین اتوماتیک 3,208,000,000 ریال اعلام شده است و زمان تحویل تیر و مرداد 1403 خواهد بود.

زمان تحویل قیمت خودرو مبلغ پیش پرداخت (ریال) نوع خودرو
تیر و مرداد 1403 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان 3,208,000,000 شاهین با گیربکس اتوماتیک

لازم به ذکر است در این طرح پیش‌فروش برای جلوگیری از ثبت‌نام‌های متعدد، محدودیت کد ملی اعمال می‌شود و هر کدملی تنها می‌تواند برای یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کند. حداقل سن متقاضیان 18 سال است و باید حداقل گواهینامه رانندگی پایه سوم داشته باشند.

افرادی که پلاک فعال انتظامی نصب شده بر روی خودرو دارند، نمی‌توانند ثبت‌نام کنند و امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال وکالتی خودرو وجود ندارد. ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی امکان‌پذیر نیست. متقاضیان نباید طی 48 ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو و طی 24 ماه گذشته نزد سایر خودروسازان، ثبت‌نام یا دریافت فاکتور خودرو داشته‌باشند.

با توجه به شرایط اعلام شده، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای شرکت در پیش‌فروش خودرو شاهین اتوماتیک، اقدام به ثبت‌نام و واریز وجه نمایند.

شرایط فروش و پیش فروش اطلس G ویژه متقاضیان عادی + جدول بهمن ۱۴۰۲

سایپا در بخشنامه جدید خود، شرایط فروش فوق‌العاده و پیش فروش خودرو اطلس G را اعلام کرد. این طرح مخصوص آن دسته از متقاضیان عادی است که در خردادماه سال جاری برای خرید اطلس و ساینا S دوگانه‌سوز ثبت‌نام کرده و در تاریخ ۳۰ دی‌ماه پیامک سایپا را روی گوشی همراه خود دریافت کرده‌اند.

در طرح فروش فوق‌العاده اطلس G این خودرو با قیمت ۴۰۶ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان در رنگ‌های مختلف از جمله سفید، مشکی، نوک‌مدادی و نقره‌ای در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. موعد تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

در طرح پیش فروش اطلس G متقاضی می‌بایست نصف بهای فعلی خودرو معادل ۲۰۳ میلیون تومان را به حساب شرکت واریز کند. الباقی پول بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان تسویه می‌شود. تحویل خودروهای طرح پیش‌فروش نیز در مرداد و شهریورماه سال ۱۴۰۳صورت می‌گیرد. جزئیات کامل طرح فروش و پیش‌فروش اطلس G را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش فوق العاده اطلس ویژه متقاضیان عادی در بهمن ۱۴۰۲

نام خودروقیمت خودرورنگ‌های قابل عرضهموعد تحویل
اطلس G۴۰۶.۶۱۵.۰۰۰ تومانمشکی، مشکی‌کرم، سفیدمشکی، سفیدقرمز، نوک‌مدادی، نقره‌ای‌مشکی، کرم‌مشکی، سبزمشکی، قرمزمشکی، مسی‌مشکی، قهوه‌ای‌کرمی۹۰ روزه

جدول شرایط پیش فروش اطلس ویژه متقاضیان عادی در بهمن ۱۴۰۲

نام خودروپیش‌پرداختقیمت خودروزمان تحویل
اطلس G۲۰۳.۰۰۰.۰۰۰ تومانقیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قراردادمرداد و شهریور ۱۴۰۳

نگاهی بر مشخصات اطلس G

اطلس G سایپا در حقیقت یک فیس‌لیفت سنگین روی کوییک است که جایگزین تیبا و تیبا ۲ می‌شود. این ماشین از موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی استفاده می‌کند که ۹۰ اسب بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن متر گشتاور دارد. قوای محرکه به واسطه گیربکس ۵ سرعته دستی به سمت چرخ‌های جلو هدایت می‌شود. مصرف سوخت ترکیبی خودرو در ازای پیمودن صد کیلومتر مسافت، حدود ۶.۹ لیتر اعلام شده است.

تیپ ۲ دنده‌ای اطلس یا همان اطلس G به طور خاص شامل امکاناتی همچون دوربین عقب، مانیتور ۷ اینچ، آینه تاشو برقی، روکش چرمی صندلی‌ها، صندلی‌های عقب تاشو، سانروف و سقف رنگی می‌شود.

سیستم‌های TCS، ESC، ABS، EBD، BAS، ESS، چراغ مه‌شکن جلو و عقب، دیلایت، اتولایت، تهویه مطبوع اتوماتیک، نشانگر تعویض دنده GSI، نشانگر سرویس دوره‌ای EPS، ایزوفیکس، سنسور پایش باد لاستیک‌ها، نویگیشن آفلاین و خروجی برق ۱۲ ولت از دیگر تجهیزات مشترک در هر چهار تیپ اطلس، از جمله اطلس G به حساب می‌آیند.

شرایط فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا ویژه جوانی جمعیت اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا ویژه مادران را اعلام کرد.

پیرو اعلام نتایج دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، افرادی با احراز شرایط در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی در خرداد ماه سال جاري ثبت نام اولیه خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا اس- DA را انجام داده‌اند و در تاریخ 24 دی 1402 پیامک تکمیل ثبت‌نام برای آن‌ها ارسال گردیده ، امکان واریز وجه برای آن‌ها فراهم شده است.

بر اساس این طرح فروش خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک با قیمت 6,417,180,000 ریال و ساینا اس با استاندارد 85 گانه با قیمت 3,304,900,000 ریال در رنگ سفید و با تحویل 90 روزه قابل خرید هستند.

شرایط فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا دی 1402

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
شاهین با گیربکس اتوماتیک 6,417,180,000 سفید 90 روزه
ساینا اس با استاندارد 85 گانه 3,304,900,000 سفید 90 روزه

فروش فوق العاده کوییک GXR-L، تحویل 90 روزه ویژه متقاضیان عادی سامانه + جدول قیمت دی 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوق العاده کوییک GXR-L را اعلام کرد.

این شرکت پیرو اعلام نتايج در دومین طرح سامانه يكپارچه تخصیص خودرو در ماه خرداد 1402 شرایط فروش فوق العاده خودرو کوییک GXR-L ویژه متقاضیان عادی اعلام کرده است و روز 23 دی ماه 1402 برای متقاضیان پیامک اطلاع رسانی ارسال شده است.

از روز گذشته امکان واریز وجه ثبت نامه خرید خودرو برای خریداران فراهم شده است و متقاضیان برای خرید این خودرو بایستی نسبت به واریز مبلغ 3,716,290,000 ریال اقدام نمایند. این خودرو در رنگ‌های سفید مشکی، سفید قرمز، نقره ای مشکی و کرم مشکی و با تحویل 90 روزه عرضه می‌شود.

جدول شرایط فروش فوق العاده کوییک GXR-L با تحویل 90 روزه دی ماه 1402

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
کوییک GXR-L 3,716,290,000 سفید مشکی-سفید قرمز-نقره ای مشکی کرم مشکی 90 روز

پیش فروش وانت سایپا 151 از امروز آغاز شد + جدول دی ماه 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش خودرو پراید 151SE را در دو مدل ویژه دی ماه 1402 اعلام کرد.

بر اساس این شرایط فروش اعلام شده خودرو سایپا ۱۵۱ اس ای تیپ DA مجهز به کفی اتاق بار با مبلغ پیش پرداخت ۱۲۹,۵۱۷,۰۰۰ تومان و سایپا ۱۵۱ اس ای تیپ DA با قیمت ۱۲۸,۰۱۷,۰۰۰ تومان عرضه می‌شوند و قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه و تکمیل وجه اعلام خواهد شد.

تحویل خودروهای پراید وانت 151 در این دور فروش تیرماه 1403 اعلام شده است.

شرايط پیش فروش نقدي سايپا 151 از ساعت 12 امروز شنبه مورخ 1402/10/23 از طريق سايت فروش اينترنتی آغاز شده تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.

جدول پیش فروش وانت سایپا 151

نوع خودرو مبلغ پیش پرداخت قیمت نهایی موعد تحویل
سایپا ۱۵۱ اس ای تیپ DA مجهز به کفی اتاق بار ۱۲۹,۵۱۷,۰۰۰ تومان قیمت روز خودرو در هنگام تحویل تیر ۱۴۰۳
سایپا ۱۵۱ اس ای تیپ DA ۱۲۸,۰۱۷,۰۰۰ تومان

شرایط پیش فروش شاهین اتوماتیک اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش جدید خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک را اعلام کرد.

بر این اساس کسانی که در طرح فروش عادی دی ماه 1402 نسبت به خرید خودرو شاهین اتوماتیک در سامانه یکپارچه اقدام کرده اند و در تاریخ 19 دی ماه 1402 پیامک برای ایشان ارسال شده است، می‌توانند واریز وجه و ثبت نام کنند.

در این طرح فروش خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک با مبلغ پیش پرداخت 3,208,590,000 ریال با تحویل مرداد-شهریور 1403 به فروش می‌رسد. قیمت نهایی خودرو در زمان تحویل و به قیمت روز خواهد بود.

جدول شرایط فروش شاهین اتوماتیک دی ماه 1402

زمان تحویل قیمت خودرو پیش پرداخت مبلغ علی الحساب (ریال) نوع خودرو
مرداد شهریور 1402 قیمت روز خودرو در زمان تحویل 3,208,590,000 شاهین با گیربکس اتوماتیک

شرایط فروش فوری كوییك GX تیپ L اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

شرکت سایپا شرایط فروش فوری كوییك GX تیپ L را اعلام کرد.

این طرح فروش فوری که ویژه متقاضیان حائز شرایطی است که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در خرداد امسال برای ثبت نام اولیه این خودرو اقدام کرده اند و در تا 18 دی ماه 1402 برای آن‌ها پیامک اطلاع رسانی تکمیل وجه و مراحل ثبت نام ارسال شده است.

در این طرح فروش خودرو کوییک GX-L با قیمت مصوب 3,599,740,000 ریال در رنگ سفید و با تحویل 90 روزه عرضه می‌شود.

شرایط فروش فوری كوییك GX تیپ L

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
کوییک GX-L 3,599,740,000 سفید حداکثر 90 روزه

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان بنزینی و پادرا پلاس با تحویل 45 و 60 روزه + جدول قیمت دی 1402

شرکت زامیاد شرایط فروش فوری نقدی محصولات وانت نیسان بنزینی و پادرا پلاس را اعلام کرد.

طرح فروش محصولات تجاری سبک زامیاد از ساعت 11 روز سه شنبه 19 دی ماه 1402 آغاز خواهد شد و تا تکمیل شدن ظرفیت فروش طرح ادامه خواهد داشت.

در این طرح خودرو نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVD با قیمت مصوب 5,392,900,000 ریال در رنگ آبی با تحویل 45 روزه و پادرا پلاس دوگانه سوز رادیال PE6VD با قیمت مصوب 6,628,900,000 ریال در رنگ‌ سفید و با تحویل 60 روزه قابل خرید هستند.

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان بنزینی و پادرا پلاس دی 1402

نوع خودرو قیمت مصوب رنگ حویل
نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVD 5,392,900,000 ریال آبی 45 روزه
پادرا پلاس دوگانه سوز رادیال PE6VD 6,628,900,000 ریال سفید 60 روزه

شرایط پیش فروش نقدی وانت سایپا ۱۵۱ با تحویل شش‌ماهه + جدول دی‌ماه ۱۴۰۲

طرح پیش‌فروش نقدی پراید وانت از روز چهارشنبه، مورخ ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. در این طرح جدید، پراید وانت یا همان سایپا در تیپ DA با کفی اتاق بار و همین‌طور بدون کفی اتاق بار در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.

مبلغ پیش‌پرداخت برای خرید تیپ DA بدون کفی اتاق بار ۱۲۹.۵۱۷.۰۰۰ تومان، و برای خرید تیپ DA ساده ۱۲۸.۰۱۷.۰۰۰ تومان است. خودروها در خردادماه سال آینده به مشتریان تحویل داده می‌شوند و قیمت نهایی آن‌ها بر حسب قیمت روز خودرو در زمان تحویل درج‌شده در قرارداد مشتریان خواهد بود.

متقاضیان شرکت در طرح پیش‌فروش نقدی وانت پراید برای ثبت‌نام می‌بایست به وب‌سایت رسمی فروش محصولات سایپا مراجعه کنند. جزئیات طرح فروش سایپا ۱۵۱ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش فروش نقدی سایپا ۱۵۱ در دی‌ماه ۱۴۰۲

نوع خودرومبلغ پیش پرداختقیمت نهاییموعد تحویل
سایپا ۱۵۱ تیپ DA مجهز به کفی اتاق بار۱۲۹.۵۱۷.۰۰۰ تومانقیمت روز خودرو در هنگام تحویلخرداد ۱۴۰۳
سایپا ۱۵۱ تیپ DA۱۲۸.۰۱۷.۰۰۰ تومان

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S با 90 روزه + جدول دی 1402

گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین شرایط فروش محصولات خود، خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا اس DA با تحویل 90 روزه به فروش می‌رساند.

براساس اطلاعیه شرکت سایپا و پیرو بخشنامه 404178 تاريخ 1402/10/05، با توجه به اعلام نتايج سامانه يكپارچه تخصیص خودرو، متقاضیان حائز شرايطی که در طرح عادي سامانه يكپارچه عرضه خودرو در دي ماه سال جاري نسبت به ثبت نام اولیه خودروهاي شاهین با گیربكس اتوماتیك و يا ساينا اس DA اقدام نموده و در تاريخ 1402/10/13 پیامك به ايشان ارسال گرديده می رساند، امكان واريز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرايط ذيل اعلام می گردد.

خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک با قیمت 6,417,180,000 ریال و ساینا اس DA با قیمت 3,237,570,000 ریال به فروش می‌رسند.

جدول شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S ویژه دی 1402

زمان تحویل رنگ قابل عرضه قیمت خودرو (ریال) نوع خودرو
90 روزه سفید 6,417,180,000 شاهین با گیربکس اتوماتیک
90 روزه سفید 3,237,570,000 ساینا اس DA

شرایط فروش خودرو اطلس G با تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

شرایط فروش خودرو اطلس G با تحویل 90 روزه توسط سایپا معرفی شد.

به اطلاع نمایندگی‌ها و متقاضیان واجد شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودرو در خرداد ماه سال جاری، نسبت به ثبت‌نام اولیه خودرو اطلس G اقدام نموده و در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۲ پیامک به ایشان ارسال شده است، می‌رساند امکان واریز وجه و ثبت‌نام نهایی با شرایط زیر فراهم شده است.

خودرو اطلس G با قیمت ۴٬۰۶۶٬۱۵۰٬۰۰۰ ریال در رنگ‌های مشکی، مشکی کرم، سفید مشکی، سفید قرمز، نوک مدادی، نقره‌ای مشکی، کرم مشکی، سبز مشکی، قرمز مشکی، مسی مشکی، قهوه‌ای کرم عرضه می‌شود و تحویل خودرو حداکثر 90 روز کاری پس از ثبت‌نام است.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با نزدیک‌ترین نمایندگی مجاز شرکت خودروساز تماس حاصل نمایند.

شرایط فروش خودرو اطلس G با تحویل 90 روزه

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
اطلس 4,066,150,000 مشکی، مشکی کرم، سفید مشکی، سفید قرمز، نوک مدادی، نقره ای مشکی، کرم مشکی، سبز مشکی، قرمز مشکی، مسی مشکی، قهوه ای کرم حداکثر 90 روزه

مشخصات فنی خودرو اطلس G

خودروی اطلس، جدیدترین محصولی است که توسط شرکت سایپا و بر پایه پلتفرم X200 تولید شده است. سایپا با اعمال تغییرات در طراحی داخلی و خارجی این خودرو و همچنین افزودن امکانات و تجهیزات بیشتر، در پی جلب رضایت حداکثری مشتریان بوده است.

اطلس از نظر فنی مجهز به موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ M15 به قدرت ۹۰ اسب بخار در ۵۲۵۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۱۳۷ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور بر دقیقه است. این خودرو بسته به تیپ، از گیربکس دستی ۵ سرعته یا گیربکس CVT بهره می‌برد.

از ویژگی‌های جدید این خودرو می‌توان به طراحی دورنگ داشبورد، سیستم صوتی-تصویری ایستاده، سانروف، صندلی‌های با استحکام بالاتر، موتور قوی‌تر، روشنایی اتوماتیک چراغ‌ها، سیستم کنترل پایداری و غیره اشاره کرد.

سایپا قصد دارد اطلس را در دو تیپ S و L با چهار سطح تجهیزات S، L، G و E عرضه کند. تفاوت اصلی تیپ‌ها در امکانات رفاهی و ایمنی است و مهم‌ترین تفاوت ظاهری آن‌ها، تناسب یا عدم تناسب رنگ سقف و بدنه می‌باشد. تیپ‌های S و G از گیربکس دستی ۵ سرعته و تیپ‌های L و E از گیربکس CVT بهره می‌برند.

شرایط فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا S اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

در اطلاعیه ای که از سوی شرکت سایپا منتشر شده است، به استحضار متقاضیان محترم خودروهای شاهین اتوماتیک و ساینا S در طرح عادی، مادران و خودروهای فرسوده می رساند، امکان پیش ثبت نام اولیه این خودروها از ساعت 10 صبح تاریخ 1402/10/07 تا 1402/10/11 از طریق سامانه یکپارچه esalecar.ir فراهم گردیده است.

متقاضیانی که شرایط ثبت نام برای دریافت این خودروها را داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور و با رعایت محدودیت‌های تعیین شده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

خودرو شاهین اتوماتیک با رنگ سفید در مدت 90 روز تحویل داده خواهد شد و قیمت آن 6،417،180،000 ریال تعیین شده است.

همچنین خودرو ساینا S در رنگ سفید و با مدت زمان تحویل 90 روز به بهای 3،237،570،000 ریال به مشتریان واگذار خواهد شد.

جدول شرایط فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا S دی 1402

زمان تحویل رنگ قابل عرضه قیمت خودرو (ریال) نوع خودرو
90 روزه سفید 6,417,180,000 شاهین با گیربکس اتوماتیک
90 روزه سفید 3,237,570,000 ساینا اس DA

شرایط پیش فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا اعلام شد + جدول دی ماه ۱۴۰۲

گروه خودروسازی سایپا از ساعت یازده صبح روز دوشنبه چهارم دی‌ماه ۱۴۰۲، شرایط پیش فروش وانت مدل سایپا ۱۵۱ را به اجرا گذاشت است.

این طرح پیش فروش که تا زمانی که ظرفیت موجود پر شود ادامه خواهد داشت، برای خودروهایی با موعد تحویل در خرداد ماه سال ۱۴۰۳ تعیین شده است.

قیمت نهایی این خودروها در زمان صدور دعوتنامه‌ها و بر اساس نرخ‌های به‌روز محاسبه و اعلام خواهد شد. در این دوره از پیش‌فروش، دو نوع از وانت مدل سایپا SE151 عرضه می‌شوند: نسخه با کفی اتاق بار تیپ DA با مبلغ پیش‌پرداخت ۱,۲۹۵,۱۷۰,۰۰۰ ریال و نسخه تیپ DA با مبلغ پیش‌پرداخت ۱,۲۸۰,۱۷۰,۰۰۰ ریال. هر دو نوع خودرو با تعهد به ارائه‌ی قیمت بر مبنای نرخ روز در دوره تحویل، که خرداد ۱۴۰۳ تعیین شده است، به متقاضیان عرضه خواهند شد.

شرایط پیش فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا دی ماه ۱۴۰۲

نوع خودرو مبلغ پیش پرداخت (ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
سایپا SE151 با کفی اتاق بار تیپ DA 1,295,170,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل خرداد 1403
سایپا SE151 تیپ DA 1,280,170,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل خرداد 1403

شرایط پیش فروش شاهین با گیربکس اتوماتیک اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

در جهت تقویت و پشتیبانی از نظام فروش خودروهای داخلی و همچنین به منظور ساماندهی و ایجاد فرصت‌های برابر برای تمامی متقاضیان، دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی نتایج خود را اعلام نموده است.

از این رو، نمایندگی‌ها و متقاضیان واجد شرایطی که در طرح عادی این سامانه در خرداد ماه امسال برای ثبت نام اولیه خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک اقدام کرده و در تاریخ سوم دی ماه ۱۴۰۲ پیامک دریافت داشته‌اند، می‌توانند از امکانات ثبت نام و واریز وجه برخوردار شوند.

طی بخشنامه جدیدی که منتشر شده است، جزئیات مربوط به فرآیند ثبت نام ارائه شده که بر اساس آن، تحویل خودروها در اردیبهشت و خرداد سال ۱۴۰۳ انجام خواهد شد. مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت برای خودروی شاهین با گیربکس اتوماتیک 3,208,590,000 ریال می‌باشد و قیمت نهایی خودرو بر اساس قیمت روز در زمان تحویل و مندرج در قرارداد مشتریان محاسبه خواهد شد.

جدول شرایط پیش فروش شاهین با گیربکس اتوماتیک دی 1402

زمان تحویل قیمت خودرو مبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال) نوع خودرو
اردیبهشت و خرداد 1403 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان 3,208,590,000 شاهین با گیربکس اتوماتیک

مشخصات فنی شاهین با گیربکس اتوماتیک

خودرو شاهین اتوماتیک، که در سال ۱۴۰۱ طراحی شده است. این وسیله نقلیه، با بهره‌گیری از نوع موتور ۴ سیلندر ۸ سوپاپه توربوشارژ، قابلیت ارائه عملکردی پیشرفته و حداکثری را دارد. حجم موتور آن ۱۴۹۷ سی‌سی است که قدرتی برابر با ۱۰۹ اسب بخار در ۵۰۰۰ دور در دقیقه از خود نشان داده و توانایی ایجاد گشتاور ۱۷۸ نیوتون متر را در ۲۵۰۰ دور در دقیقه دارد.

گیربکس CVT این خودرو انتقال قدرتی نرم و بی‌وقفه را به چرخ‌ها می‌دهد، که باعث شده تجربه‌ای روان را پشت فرمان به ارمغان بیاورد. شاهین اتوماتیک با وزنی معادل ۱۳۲۰ کیلوگرم، از نظر ابعاد، طولی برابر با ۴۴۴٫۶ سانتی‌متر، عرض ۱۷۷٫۱ سانتی‌متر و ارتفاع ۱۴۹ سانتی‌متر دارد، که باعث می‌شود از پایداری مناسبی برخوردار باشد. فاصله دو محور آن نیز ۲۶۵ سانتی‌متر است که این میزان منجر به پایداری و تعادل بهتر در حین حرکت خواهد شد.

شرایط فروش فوق العاده‌ اطلس G با تحویل 90 روزه + جدول دی 1402

شرکت سایپا شرایط فروش فوق‌العاده‌ خودروی اطلس G را اعلام کرده است.

این طرح، مختص متقاضیان واجد شرایطی است که پیش‌تر در خرداد ماه سال جاری، در سامانه یکپارچه عرضه خودرو نسبت به ثبت نام اولیه خودروی مد نظر اقدام نموده‌اند. مشتریانی که در تاریخ سوم دی ماه ۱۴۰۲ از سوی شرکت، پیامک‌های دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند، می‌توانند با رعایت شرایط تعیین‌شده در جدول اعلامی، نسبت به واریز وجه و ثبت نام برای خودروی اطلس G اقدام کنند.

خودروی اطلس G با قیمتی معادل ۴۰۶٬۶۱۵٬۰۰۰ تومان در دسترس است و در رنگ‌بندی گسترده‌ای شامل: مشکی، مشکی کرم، سفید مشکی، سفید قرمز، نوک‌مدادی، نقره‌ای مشکی، کرم مشکی، سبز مشکی، قرمز مشکی، مسی مشکی و قهوه‌ای کرم، به مشتریان ارائه می‌شود تا از میان این تنوع، بر اساس سلیقه شخصی خود انتخاب کنند.

از این رو، علاوه بر امکان بهره‌مندی از طیف رنگ گسترده‌ای از خودرو، مشتریان واجد شرایط می‌توانند خودروی

خود را ۹۰ روزه تحویل بگیرند.

شرایط فروش فوق‌العاده‌ خودروی اطلس G دی ماه 1402

خودرو اطلس G
قیمت خودرو ۴۰۶٬۶۱۵٬۰۰۰ تومان
رنگ قابل عرضه مشکی، مشکی کرم، سفید مشکی، سفید قرمز، نوک مدادی، نقره ای مشکی، کرم مشکی، سبز مشکی، قرمز مشکی، مسی مشکی، قهوه ای کرم
زمان تحویل ۹۰ روزه

طرح جدید پیش فروش وانت پراید 151 سایپا + جدول قیمت دی 1402

شرکت سایپا قرار است از روز دوشنبه مورخ 4 دی ماه 1402، مرحله جدید پیش‌فروش انواع پراید وانت را آغاز کند. این طرح پیش‌فروش از طریق سایت اینترنتی فروش سایپا انجام خواهد شد.

در این طرح، دو مدل پراید وانت 151 با شرایط پیش‌فروش نقدی عرضه می‌شود:

1- مدل سایپا SE151 با کفی اتاق بار تیپ DA

زمان تحویل: خرداد 1403

قیمت: قیمت روز خودرو در زمان تحویل

مبلغ پیش‌پرداخت: 1,295,170,000 ریال

2- مدل سایپا SE151 تیپ DA

زمان تحویل: خرداد 1403

قیمت: قیمت روز خودرو در زمان تحویل

مبلغ پیش‌پرداخت: 1,280,170,000 ریال

این طرح پیش‌فروش از ساعت 11 صبح روز دوشنبه 4 دی‌ماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

جدول طرح جدید پیش فروش وانت پراید 151 سایپا

زمان تحویل قیمت خودرو مبلغ پیش پرداخت (ریال) نوع خودرو
خرداد 1403 قیمت روز خودرو در زمان تحویل 1,295,170,000 سایپا SE151 با کفی اتاق بار تیپ DA
خرداد 1403 قیمت روز خودرو در زمان تحویل 1,280,170,000 سایپا SE151 تیپ DA

فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا S با تحویل 90 روزه + جدول قیمت دی 1402

بر اساس اطلاعیه شرکت سایپا طرح خرید دو محصول شاهین اتوماتیک و ساینا اس در سامانه فروش خودروهای داخلی فراهم خواهد شد.

این طرح فروش فوق‌العاده برای متقاضیانی است که قبلا ثبت‌نام نکرده‌اند. زمان ثبت‌نام از روز یکشنبه سوم دی‌ماه آغاز می‌شود و تا هفتم دی‌ماه ادامه خواهد داشت، مگر اینکه ظرفیت پر شود که در این صورت زودتر متوقف می‌شود.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش، نسبت به انتخاب و خرید شاهین اتوماتیک یا ساینا اس با قیمت مصوب اقدام کنند.

شاهین اتوماتیک به رنگ سفید و به قیمت 6 میلیارد و 417 میلیون ریال عرضه می‌شود و زمان تحویل آن 90 روزه است. ساینا اس نیز به رنگ سفید و قیمت 3 میلیارد و 237 میلیون ریال با زمان تحویل 90 روزه در دسترس خواهد بود.

جدول شرایط فروش فوری شاهین و ساینا S

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ زمان عرضه
شاهین با گیربکس اتوماتیک 6,417,180,000 سفید 90 روزه
ساینا اس DA 3,237,570,000 سفید 90 روزه

اصلاحیه فروش فوری شاهین اتوماتیک و ساینا S با تحویل 90 روزه

شرکت سایپا، در نظر داشت تا دو مدل از محصولات جدید خود را، شاهین اتوماتیک و ساینا S را، در تاریخ سوم دی ماه 1402 به قیمت مصوب در سامانه یکپارچه عرضه خودرو به فروش برساند، اما بر اساس برخی از مسائل و موانع پیش‌آمده، این رویداد مورد انتظار را لغو و اعلام نمود که زمان جدید ثبت نام در اطلاعیه‌ای آتی اعلام خواهد گردید.

در اطلاعیه‌ای که از سوی شرکت منتشر شده است، با ابراز احترام و عذرخواهی از مشتریان محترم، به اطلاع تمام متقاضیان رسید که به منظور همسوسازی و تنظیم برنامه‌های سیستمی لازم برای تسهیل فرآیند ثبت نام، و بهبود شیوه اطلاع‌رسانی و تعامل با مشتریان، تصمیم گرفته شده است که فرآیند ثبت نام به تعویق بیفتد. این تصمیم به منظور ارتقا سطح خدمت‌رسانی و فراهم آوردن شرایط بهتر برای ثبت نام کنندگان اتخاذ شده است تا در نهایت، مشتریان با نهایت رضایت و آسانی قادر به بهره‌مندی از خدمات این شرکت و ثبت نام برای خرید خودروهای مورد نظرشان باشند.

فروش فوری وانت بنزینی نیسان با قیمت قطعی و بدون محدودیت + جدول آذرماه 1402

فروش فوری وانت بنزینی نیسان با قیمت قطعی و بدون محدودیت، به مناسبت شب یلدا از روز چهارشنبه 29 آذر ماه 1402 آغاز می‌شود.

به اطلاع مشتریان و نمایندگی‌های مجاز شرکت سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوق‌العاده وانت بنزینی تک‌سوز آپشنال نیسان از ساعت 14 روز چهارشنبه 29 آذر ماه 1402 از طریق سایت اینترنتی شرکت فعال خواهد شد.

خودرو نیسان تک‌سوز آپشنال SVD در رنگ آبی و با قیمت 517,190,000 تومان عرضه می‌شود، زمان تحویل طی 30 روز انجام می‌شود.

فروش فوری وانت بنزینی نیسان با قیمت قطعی و بدون محدودیت

نوع خودرو رنگ قیمت (تومان) تحویل
نیسان تکسوز آپشنال SVD آبی 517.190.000 30 روزه

طرح پیش فروش سایپا اطلس ویژه سامانه یکپارچه اعلام شد + جدول آذر 1402

شرکت سایپا شرایط جدید فروش خودرو اطلس را اعلام کرد و بر این اساس متقاضیان خرید خودروی اطلس که بر اساس نتایج اعلام شده در دومین طرح عرضه سامانه یکپارچه خودروهای داخلی ، امکان ثبت نام و پیش پرداخت برای خریداران خودرو اطلس مدل G مطابق موارد زیر فراهم گردیده است:

زمان تحویل خودرو تیر، مرداد و شهریور سال 1403 اعلام شده و قیمت خودرو مطابق قیمت روز خودرو در زمان تحویل محاسبه می‌گردد. مبلغ پیش پرداخت 2,033,075,000 ریال اعلام شده است

جدول طرح پیش فروش سایپا اطلس ویژه سامانه یکپارچه

زمان تحویل قیمت خودرو مبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال) نوع خودرو
تیر، مرداد-شهریور 1403 قیمت روز خودرو در زمان تحویل 2,033,075,000 اطلس G

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/3/28
واقعا سایپا یک شرکت کلاهبرداره تورو خدا ننویسید ماشین بالای ده میلیونی ندارن این قیمت ها فاجعه هستن نخرید ماشینای مارو ندادن نمایندگی هاشونم یک مشت ادمای بی ادب هستن
1400/10/1
چرا اینا انقد دزدن . اصلا به مرگ اعتقادی ندارن .
1401/5/5
ایکاش فقط سایپا بود. خودروسازی های ما امسال نزدیک ۲۰۰ هزار میلیارد فقط ضرر دادن. ماشین درست حسابی که نمیتونن تولید کنن. کیفیت افتضاح. خودروسازی های ماهم سود اور نیستن و فقط ضرر میدن و تنها توجیهشون برا نگه داشتنش اشتغاله که اونم ما اگه یک چهارم این ضرر های خودروسازارو هزینه کنیم ده برابر میتونیم اشتغال تولید کنیم. واقعا من موندم فایده این صنعت ما چیه. با این اوصاف بهتر نیست یکسره درشو تخته کنن؟
1400/3/28
تولید، فروش و تردد خودروی نا ایمن، بی کیفیت و از رده خارج زامیاد...توهین به قانون، بی ارزش بودن جان انسانها و لکه ننگی برای این صنعت منسوخ خودروسازی است که هنوز برای جیب خودروساز کار میکنه و قادر به جایگزینی مناسب خودرو حتی از خارج هم نیست
1400/4/26
وقت و سرمایه تون به پای سایپا هدر ندید فروش فوق العاده میزاره ششماهه نمیده !
1400/5/17
مردم اگر دوست دارید سایپا انگل از خونتون تغذیه کنه و کلاه سرتون بذاره برید و ثبتنام کنید-خودروی تحویل 6 ماهه رو بعد از 16 ماه میگه بیا خودروی سال قبل رو با قیمت روز ببر-اعتماد نکنید -سایپا درش باید تخته بشه نه مشتری مداری دارند و نه مسئولیت میفهمند و مثل اب خوردن سرتون کلاه میذارن
1400/5/17
با سلام سایپا خودرو ها را با تاخیر شش ماه به بالا تحویل می ده حواستون باشه پولاتون می گیره ولی خودرو تحویل نمی ده مواظب باشید
1400/7/14
ببخشیدآیا کشورهای دیگرازنیروی کاروصنعتشون حمایت نمیکنند آیاآنهاعقب افتاده‌اند
چرامابایدازصنعت خودروسازی بااین وضع حمایت کنیم
چرابایدجوراین حمایت رامردم بدبخت بدهند آلمان بنزمیزندوشرایطی میفروشدایران خودروآشغال میزند۱۰تاپول بنزرامیگیردوقرعه کشی میکندوتوپاچه ملت میکنداین آشغالارا
اینامثل زالوخون ملت رامیمکند ووجدان نمی‌دونند چیه
1400/11/20
هیچکس نیست که از این شرایط خوشحال باشه. اما همشم تقصیر اینا نیست.
همون ماشین بنز رو با دلار 30 تومنی حساب کن قیمتشو. تازه گمرک اون کشور و این کشور هم باید بکشی روش
1400/10/10
خودروها براساس سایز، در یک طبقه‌بندی تک‌حرفی در قالب 6 کلاس زیر قرار می‌گیرند: کلاس A (مینی یا کوچک)، کلاس B (شهری کوچک)، کلاس C (خانوادگی کوچک)، کلاس D (خانوادگی بزرگ)، کلاس E (نیمه لوکس) و کلاس F (لوکس و لاکچری).
در ادامه مطلب، قیمت برخی از کلاس‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم در این مقایسه قیمت خودرو با دلار 244.876 ریال بررسی می شود
قیمت خودرو از نگاه نوع خودرو کلاس خودرو بر اساس سایز به دلار به تومان در کشور
مدیر عامل سابکو 206پژو کلاس B شهری کوچک 10.617 دلار 260.000.000 تومان در ایران اعلام می شود
در نمایندگی های اروپای شرقی رنو لوگان پایه کلاس C خانوادگی کوچک 6.500 دلار 159.000.000 تومان در اروپای شرقی فروخته می شود
در نمایندگی های هندوستان تیاگو پایه کلاس C خانوادگی کوچک 4.700 دلار 115.000.000 تومان در هندوستان فروخته می شود
در نمایندگی های آسیای شرقی رنو لوکان سال کلاس C خانوادگی کوچک 9.500 دلار 232.000.000 تومان در آسیای شرقی فروخته می شود
1400/10/16
۵ماه پیش توی فوق العاده سایپا کوییک به نامم در اومد با هزار قرض پول رو ریختم که نود روزه تحویل بدن الان ۵ما گذشته هنوز فاکتور نشدم و هیچ کس هم پاسخگو نیست واقعا کلاهبردارن مواظب باشید با طناب اینها مثل من تو چاه نرید
1400/10/28
"ضمن کم لم یکن تلقی شدن"
:)))))
دیکته رو بزرگوار
1401/2/5
سلام من از طرف شرکت نیسان ژاپن اومدم یک پلتفرم براتون اوردم تو ژاپن چو افتاده دولت ایران بوسیله نیسان مردمشو قتل عاممیکنه نکنید بخدا مرمتون گناه دارن
1401/3/16
آشغالی جدید از سایپا ایندفعه فقط با طراحی بهتر. باور کنین خودروهای داخلی ظاهرشون فقط داره خوب میشه ولی باطنشون هر روز آشغال تر و مزخرف تر میشه و با پیشرفتی که همه ی دنیا حتی همون چینی هایی که یه زمانی لگن میساختن کردن، آپشن های این ماشین تو این زمونه مثل پیکان میمونه. واقعا جای تاسف داره که چنین آشغال های به تمام معنایی اینگونه قیمت گذاری میشن. دیگه خرید آشغال هم توی ایران شده آرزوی جوانان....
1401/5/5
کوییک R پلاس اتوماتیک از یک موتور 1.5 لیتری چهارسیلندر تنفس طبیعی مشابه ساینا و تیبا بهره می‌برد و با کمک یک جعبه‌دنده ۵ سرعته دستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
1401/9/28
شاهین رو که کسی نگاه نمی‌کرد قسطی هم نمیخرید آوردن تو بورس ۵۴۰ می‌فروشند لعنت به مافیای خودرو
1401/10/16
خط نفوذ رو توی این وزارت صمت باید پی بگیرن. از صدور مجوزهای کسب وکار تا مافیای خودرو و...

حضرت آقا هم اشاره کرده بودن که:
اتاق جنگ آمریکا علیه ما عبارت است از وزارت خزانه‌داری آمریکا که همان وزارت اقتصاد و دارایی‌شان است؛ آنجا اتاق جنگ با ما است.»

مطمئنا اتاق جنگ امریکا یکی از اهدافش وزارت صمت هست.
یک موردش اینه که به جای اینکه میلیاردها دلار بدن خط تولید داخلی ها رو تقویت کنن که کیفیت و تعداد خودروی تولیدی بالا بره که چرخ صنعت قطعات بچرخه، ریختن تو جیب خودروسازهای خارجی رفت!!!
اونم واردات خودروهای چند میلیاردی در حالی که قاطبه ملت قدرت خرید همون پراید سیصدمیلیونی رو هم حتی با گرفتن وام ندارن.

الان هم که بردن تو بورس، دوباره بساط کارت ملی‌های اجاره‌ای برای خرید خودرو از بورس توسط مافیای خودرو شروع شده.
1401/10/17
دوم دیماه 401 به مدت سه روز ثبت نام خودرو برای طرح جوانی جمعیت انجام شد. امروز هفدهم دیماه اسامی درآورند. فقط 66 نفر معرفی شدند. در حالیکه توی این مدت چند هزار دستگاه در بورس عرضه شد فقط به 66 نفر در طرح حمایت از خانواده خودرو تعلق گرفت خخخخ
1401/10/27
سلام
مادامی که زباله خریدار دارد زباله فروش هم می‌فروشد.
1401/10/28
سس نگو مومن
1402/6/29
سلام من از ماشین سایبا راز هستم
1403/3/15
سلام وقت بخیر
در طرح های عادی سایپا برای سال 1403، قبل از درخواست خرید خودرو باید حساب بانکی رو به مبلغ 100 میلیون تومان وکالتی کنیم ؟