کراس اوور برقی بی ام و بالاخره معرفی شد + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بی ام و در نمایشگاه خودروی پکن از محصول کانسپت iX3 رونمایی کرد که این خودرو را می توان پیش نمونه ای از مدل برقی بی ام و X3 دانست. این کراس اوور مفهومی تفاوت های با نسخه عادی بی ام و X3 دارد که از آنها باید به جلوپنجره ی آبی رنگ اشاره کرد که این مورد از مشخصات محصولات برقی بی ام و است. همچنین در چند نقطه ی دیگر این خودرو همانند رکاب جانبی و دیفیوزر عقب نیز از رنگ آبی استفاده شده است. طراحی رینگ ها نیز به گونه ای انجام شده تا تاثیر مثبتی روی آیرودینامیک خودرو داشته باشند.

بی ام و iX3

بی ام و iX3

بی ام و iX3 از نسل پنجم موتورهای برقی بی ام و استفاده می مند که می تواند 270 اسب بخار قدرت تولید کند. نیروی مورد نیاز این موتور برقی از یک باتری 70 کیلووات ساعتی تامین می شود که می تواند شعاع حرکتی 400 کیلومتر را برای این خودرو فراهم کند.

توضیحات

توضیحات

بی ام و برای این خودرو سیستم شارژ سریع 150 کیلوواتی نیز در نظر گرفته است که در 30 دقیقه می تواند باتری های خودرو را شارژ کند. گرچه بی ام و iX3 فعلا یک خودروی مفهومی است اما انتظار می رود که نسخه نهایی این خودرو تا سال 2020 معرفی شود. سال آینده نیز بی ام و قصد دارد تا خودروی iNext را معرفی کند که این خودرو نیز دارای شعاع حرکتی 700 کیلومتر با هر بار شارژ است و به عنوان پرچمدار محصولات الکتریکی بی ام و شناخته خواهد شد. این مدل همچنین به سیستم رانندگی خودکار نیز مجهز خواهد بود.

نظرات