آتش گرفتن بی ام و، یک خانه را در آمریکا نابود کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به گزارش خودروبانک و به نقل از شبکه خبری WSOCTV، آتش گرفتن یک دستگاه خودروی BMW در منطقه "وسلی چپل" کارولینای شمالی، باعث شد تا یک خانه بزرگ ویلایی آتش گرفته و بخش قابل توجهی از آن نابود شود. این درحالیست که منابع خبری به نقل از سرپرست آتشنشان‌های حاضر در صحنه، مدعی است که خودروی BMW در پارکینگ این خانه پارک شده و کاملا خاموش و غیرقابل استفاده بوده است، اما این موضوع تایید شده است که کانون آتش سوزی از خودروی BMW و در پارکینگ این خانه آغاز شده و به دیگر نقاط سرایت کرده است.
کوین ریگولی، سرپرست آتشنشان‌های اعزام شده به محل آتش سوزی اضافه کرد: مالک خانه درب گاراژ را باز کرد تا اتومبیل خود را برداشته و به کارهای خود در شهر بپردازد، اما وقتی درب گاراژ باز می‌شود، وی با شعله‌های قدرتمند داخل گاراژ مواجه می‌شود که ناشی از آتش گرفتن یک دستگاه خودروی BMW بوده است، هرچند منابع خبری در صحبت‌های خود به مدل این خودرو اشاره نکرده‌اند.

خسارت های ناشی از آتش گرفتن بی ام و

خسارت های ناشی از آتش گرفتن بی ام و


هنگامی که مامورین آتشنشانی به محل حادثه رسیدند، بخش قابل توجهی از خانه طعمه حریق شده بود و برای خاموش کردن آن حدود 80 هزار گالن، یعنی حدود 300 هزار لیتر آب مصرف شد تا موفق به مهار آتش شوند. هرچند برای اولین بار نیست که محصولات BMW دچار آتش سوزی می‌شوند و طبق تحقیقات انجام شده از سوی خبرگزاری ABC در سال گذشته، بیش از 40 مورد آتش سوزی محصولات BMW در خاک آمریکا طی 5 سال گذشته گزارش شده است و پیرو همین موضوع، کمپانی خودروسازی BMW مجبور شد در ماه نوامبر سال 2017 برای بیش از 1.4 میلیون وسیله نقلیه مختلف خود با سال تولید 2006 الی 2011 فراخوان بازبینی صادر کند که مشکل اصلی آنان سیم کشی سیستم تهویه مطبوع اتومبیل و گرم شدن بیش از حد آنان بود.
برچسب ها:
نظرات