توصیه ایران‌خودرو به متقاضیان پژو ۲۰۰۸

ایکوپرس : گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پژو ۲۰۰۸ در خارج از چارچوب و بخشنامه‌های فروش، از جمله روش کارتکس از سوی هیچ یک از نمایندگی‌های مجاز این گروه صنعتی عرضه نشده است. این خودروساز اعلام کرد: مطابق بخشنامه‌های فروش این محصول در سال گذشته، مجوز صلح قرارداد تا به امروز برای هیچ یک از نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو و مشتریان صادر نشده و استفاده از عناوینی از قبیل کارتکس، صلح نامه یا خرید و فروش حواله غیر قانونی بوده و در صورت وجود مواردی از این قبیل در بازار، می‌تواند زمینه‌ای برای کلاهبرداری باشد.
ایران‌خودرو تاکید کرده که تنها روش تهیه و خرید این محصول تاکنون در بازار آزاد، از طریق ثبت در دفاتر اسناد رسمی و تعویض پلاک در مراکز نیروی انتظامی بوده و سایر موارد غیرقانونی و غیررسمی توسط برخی افراد سودجو انجام می‌شود که در این خصوص شرکت ایکاپ و ایران‌خودرو حق شکایت از این افراد را برای خود محفوظ می‌دانند. در ادامه این اطلاعیه آمده است: هنگام ثبت‌نام در تیرماه ۹۶، هیچ گونه سهمیه خاصی برای نمایندگی در نظر گرفته نشده و تمامی ظرفیت نام‌نویسی به‌صورت اینترنتی و آنلاین در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار گرفته است. همچنین تمهیدات لازم نیز به‌منظور جلوگیری از سفته بازی و دلالی اندیشیده شده و تحویل خودرو صرفا در قالب تعهدات ثبت‌نامی انجام شده است. محدودیت ثبت‌نام یک دستگاه با هر کد ملی، عدم استفاده از شماره مشتری موجود در سیستم ایران‌خودرو، عدم امکان ثبت‌نام از طریق زیرساخت‌های اینترنتی و ثبت‌نامی شرکت، از جمله تمهیدات ایران‌خودرو برای جلوگیری از سوءاستفاده در پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ بوده است.
نظرات
 
 
 

حمید

1397/2/29
پیش فروشش کی میاد؟ خیلی وقت منتظرم !!!!

حسین

1397/2/29
(دلال بازی) کلمه جالبی بود
تو خود دلال هستی از قبل از عید تا حالا یعنی هیچی تولید نداشتید که اصلا فروش فوری هیچ خودرویی رو نگذاشتید
دوباره از قبل از عید کل ماشین های تولیدی رو دارن احتکار می کنند که بعد از بالارفتن حسابی ارز ماشین ها رو بریزن تو بازار..
شما خودتو روی دلال ها رو سفید کردید..

افشین

1397/2/29
آره جون خودت ! تو راست میگی !

میثم عبداللهی

1397/2/29
من تحویل اردیبهشت بعد کلی مصیبت سر پیش فروش پارسال، تونستم ثبت نام کنم
امروز که 29 اردیبهشت هست زنگ زدم نمایندگی میگه ما تازه دعوت نامه های تحویل آذر را داریم میدیم!!!...
یعنی ترکونده ایران خودرو....