حذف آپشن های بیشتر از دنا پلاس

حذف آپشن های بیشتر از دنا پلاس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در طی ماه های گذشته شاهد بودیم که به دلیل افزایش هزینه های تولید ناشی از نوسانات ارزی و تحریم های خودروسازی، خودروسازان مجددا رو به ساده سازی محصولات آورده اند و با ارسال دعوتنامه در هر سری، شاهد آب رفتن امکانات رفاهی خودروها هستیم. یکی از محصولاتی که قرار بود به رقیبی برای سدان های رنگارنگ چینی بازار تبدیل شود، دنا پلاس بود که نسخه ای آپشنال از دنا محسوب میشد. در چندماه گذشته، این محصول در سرازیری حذف امکانات رفاهی قرار گرفته و پس از حذف ایربگ های جانبی و سانروف، اکنون جا عینکی، رهیاب ماهواره ای و آنتن کوسه ای از این خودرو حذف شده است. همچنین سانروف از دنا پلاس توربو حذف شده است. به نظر می رسد با ادامه شرایط فعلی، خودروسازان به دنبال آن خواهند بود تا با ساده سازی هر چه بیشتر محصولات، تولید خود را مقرون به صرفه کنند. ترمز دیسکی پژو 206 تیپ 5 و رینگ آلومینیومی پژو پارس، دنا و دانگ فنگ H30 کراس از دیگر حذفیات چند وقت اخیر بوده اند.
نظرات
 
 
 

ینفر

1398/3/12
به به...
هر دم ازین باغ بری میرسد...
نمیدونم بخندم یا گریه کنم خوشحال باشم یا ناراحت...

danial

1398/3/12
یهو پلاسش رو بردارن خیال راحت

Genius

1398/3/12
این دیگه شده دنا پَلاس نه پِلاس!!

Moein

1398/3/12
به امید حذف کامل این محصولات تاریخ گذشته فرغون سازان برجسته ای که فرغونشونو بقیمت محصولات روز دنیا به مردم ناچار ناامید ميندازن

هومن

1398/3/12
به امید حذف ایران خودرو و سایپا از پهنه روزگار. من فول مدل ۹۶ دنا پلاس داشتم. فولش که ۵۲ تومن بود مفت نمیارزید. اینجوری که خوب همون سمند ال ایکس بخری صد شرف داره به این لگن.

Bijan

1398/3/12
شرکتی که قیمت ماشین هاش رو تو بازار به قیمت خون مردم میفروشه بازم بخاطر ارزون سازی ماشین هاش از پس چند تا آپشن ساده هم برنمیداد
باز یه مشت احمق دوباره میان میگن خودروسازها باید تولیدشون رو زیاد کنن تا قیمت خودرو کاهش پیدا کنه نکته جالب این ماجرا هم اینجاست که بابت حذف سانروف هزینه ای به مشتریان پس داده نشده که اینم یجور دزدی مدرنه...!!

محمدحسین

1398/3/12
جایی که زه جانبی رو از رو پراید حذف می کنن دیگه از اینا نباید تعجب کرد. اون جا عینکی رو دتشته باشید!

پسرک

1398/3/12
واقعا دیگه خرید دنا پلاس چه معنی داره !!!
وقتی با همون امکانات با قیمت کمتر میتونید دنا معمولی بخرید
پیشنهاد میکنم ایران خودرو دیگه دنا پلاس را تولید نکنه چون دیگه خریدش صرفه اقتصادی نداره!!

نوید

1398/3/12
اقا چرا خودشونو اذیت میکنن
مردم که توقعی ندارن از ایران خودرو و سایپا
کلا اتاقو حذف کنن و ۴ تا چرخو بدن به مشتریها
اسمشم بذارن دنا دبل پلاس چون خدایی یک پلاس براش کمه
خدایی هیشکی اعتراص نمیکنه همه هم میخرن