حضور کامیونت های جدید شیلر در نمایشگاه حمل و نقل تهران

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
همزمان با نمایشگاه‌های خودرو استانی، هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران 98 در حال برگزاری است و شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، خود را به این نمایشگاه رسانده‌اند. یکی از پررونق ترین غرفه‌های این نمایشگاه، مربوط به گروه بهمن و زیرمجموعه‌های آن، یعنی بهمن دیزل و سیباموتور است که با تنوع خوبی از محصولات، در این نمایشگاه حضور دارند.
یکی از جدیدترین محصولات بهمن دیزل، دو خودرو مینی بوس و کامیونت شیلر است که براساس پلتفرمی مشترک توسعه یافته‌اند. مینی بوس شیلر مورد توجه شهرداری تهران و اتحادیه اتوبوسرانی قرار گرفته است و هر کدام از این ارگان‌ها، صد دستگاه از این خودرو را خریداری کرده‌اند. براساس اعلام بهمن دیزل، مینی بوس شیلر 390 و کامیونت شیلر ، 273 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند. هر کدام از این دو خودرو دیزلی، براساس استانداردهای آلایندگی یورو4 توسعه یافته‌اند و جایگزین خوبی برای خودروهای فرسوده نیمه سنگین کشور به حساب می‌‌آیند.

نمایشگاه حمل و نقل تهران

نمایشگاه حمل و نقل تهران

علاوه بر کامیونت و مینی بوس شیلر، در غرفه سیباموتور محصولات دیگری همچون کامیون فاو با تجهیزات آتش نشانی، وانت کارا دوکابین و پیکاپ کاپرا 2 نیز به نمایش درآمده بودند. در ادامه می‌توانید تصاویر غرفه گروه بهمن در هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا روز یکشنبه، 21 ام مهرماه، در بزرگراه چمران تهران میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
نظرات