زمان جدید برای تحویل خودروهای معوق خودروسازان اعلام شد

زمان جدید برای تحویل خودروهای معوق خودروسازان اعلام شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از اتمام وعده پایان خرداد 98 توسط رئیس کمیسیون اصل 90 و بعد از آن وعده پایان مهر 98 توسط معاون وزیر صمت و قائم مقام خودروسازی سایپا، این بار یک نماینده مجلس از فرصت جدید خودروسازان برای تحویل خودروهای معوق سال گذشته خبر داد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، سیدجواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره تمدید مهلت خودروسازان برای ایفای تعهدات معوق خود گفت: قرار شده تا پایان امسال تعهدات سال قبل خودروسازان عملی شود، اما در برخی از خودروها انجام تعهدات امکان پذیر نیست و باید تبدیل شوند. از سوی دیگر خودروسازان نمی توانند ضرر و زیان سرمایه گذاری مشتریان خود را بدهند و در این شرایط مشتریان زیان می بینند.
وی در ادامه گفت: در شرایط فعلی حاکمیت و دولت باید ورود کرده و به میزانی که ارزش پول ملی کاهش یافته، ضرر و زیان مشتریان جبران گردد.
نظرات
 
 
 

محمد

1398/8/4
اینها که ماشین مردم رو تحویل ندادن غلط میکنن پیش فروش جدید میکنن
  • نیما

    1398/8/5
    کسانی که با وجود اطلاع از شارلاتان بودن خودروسازی ها باز هم میرن ثبت نام میکنن،چرا اینهمه ابله اند...یه سوزن به خودمون بزنیم،یه جوالدوز به دیگران. از ماست که بر ماست

مصطفی

1398/8/4
سودش رو خودرو ساز ببره ضررش رو دولت به مشتری ها بده. تو این مملکت خودرو سازی بهتری کسب برای کلاه برداریه

مهدی

1398/8/6
تعهدات سال قبل رو تا پایان امسال میخوان بدن ؟ اونا که قرار شد تعهدات سال قبل یعنی ۹۷ رو تا پایان مهر امسال بدن!!! پس تعهدات ۹۸ چی؟ لابد میخان ۹۹ بدن؟ خدا مرگشون بده.

امیر

1398/8/15
نماینده کمیسیون مجلس خیلی غلط کردن
تا آخر سال برای چه از خودش وعده میده