کارهایی که برای یک ثبت نام موفق در سایت ایران خودرو باید انجام داد

کارهایی که برای یک ثبت نام موفق در سایت ایران خودرو باید انجام داد

با توجه به اختلاف زیاد قیمت کارخانه ای خودرو با باراز، بسیاری از افراد برای خرید این محصولات وسوسه شده اند، اما نکته مهم در رابطه با این موضوع محدود بودن تعداد ثبت سفارشات است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، در هنگام ثبت نام اگر همزمان 100 هزار نفر به صورت همزمان در ساعت مقرر وارد سایت ثبت نام ایران خودرو شوند، تنها هزار نفر شانس ثبت نام موفق را خواهند داشت. یعنی از هر 100 تا 150 نفر فقط یک نفر این شانس را دارد تا بتواند سفارش خود را با موفقیت ثبت کند.
با وجود اینکه در هر دوره شانس ثبت نام شما بسیار پایین است، اما با رعایتی برخی نکات این امکان وجود دارد تا ثبت نام شما با موفقیت انجام شود. در ادامه درباره رعایت برخی نکات برای یک ثبت نام موفق در سایت ایران خودرو اشاره می کنیم:1- برای ثبت نام حتما از رایانه یا لپ تاپ استفاده کنید.2- حتما 3 یا 4 دقیقه قبل از شروع ثبت نام از قسمت ورود کاربر وارد اکانت خود شوید. این مورد برای کسانی است که قبلا ثبت نام کرده اند.3 - با سایت تایم هماهنگ باشید. به هیچ عنوان قبل از ساعت 11 شروع به رفرش کردن صفحه نکنید، زیرا در این صورت سایت شما را ربات تشخیص داده و در ادامه کار با مشکل مواجه می شود.4 - زمان باز شدن سایت حدود 11 تا 11:02 دقیقه خواهد بود. تا زمان باز شدن سایت از رفرش کردن صفحه خودداری کنید چون از پروفایل خود خارج می شوید و شانسی برای موفقیت نخواهید داشت. شما تا زمان باز شدن سایت می توانید با کلیک کردن بر روی لینک های میزکار – فروش اعتباری منتظر باشید تا فرم های فروش روی سایت قرار گیرد.5- بعد از قرار گرفتن فرم های ثبت نام، خودرو مربوطه را انتخاب کنید و وارد صفحه ثبت سفارش شوید.6- 90 درصد شانس موفقیت در ثبت نام مربوط به صفحه ثبت سفارش است. در این صفحه شما به صورت پیش فرض اسم و مشخصات خود را در این صفحه ذخیره کنید. برای اینکار می توانید یکبار ثبت نام آزمایشی در طرح های پیش فروش که متقاضی زیادی ندارد را انجام دهید تا مشخصات شما بر روی سیستم دخیره شود. اگر بخواهید به صورت دستی تایپ کنید هیچ شانسی برای ثبت نام نخواهید داشت و طرفیت پر خواهد شد.
شما در پر کردن آیتم های این صفحه نباید آنقدر سریع باشید که توسط سیستم ربات تشخیص داده شوید و نه آنقدر آهسته که ظرفیت تکمیل شود. طبق بررسی کارشناسان زمان طلایی برای ثبت نام این فرم 30 تا 35 ثانیه است.
قبل از تایپ کد امنیتی سعی کنید یکبار از دکمه از نو استفاده کنید و سپس کد جدیدتر را وارد کنید.
در بالای صفحه ثبت نام دقت کنید که اسم شما درج شده باشد، زیرا در غیر این صورت کد امنیتی را هر چقدر هم صحیح وارد کنید سیستم آن را اشتباه تشخیص می دهد و عملا هیچ شانسی برای ثبت نام نخواهید داشت.7 – اگر با موفقیت به صفحه بعد رفتید تقریبا ثبت نام با موفقیت انجام شده است. در این صفحه بدون درنگ و پس از انتخاب رنگ خودرو، یک بانک را سریعا به صورت تصادفی انتخاب کنید.پس از انتخاب بانک، 3 تیک پایین صفحه را به طور همزمان زده و با زدن دکمه از نو، کد امنیتی جدیدتر را وارد کنید و با زدن دکمه اینتر وارد صفحه پرداخت بانکی شوید و ثبت نام خود را با پرداخت وجه مورد نطر کامل کنید.
لازم به ذکر است اگر در این صفحه بیش از حد معطل کنید، ظرفیت تکمیل شده و شما نمی توانید وارد صفحه پرداخت بانکی شوید.در پایان باید به این نکته اشاره کرد که در برخی از دوره های ثبت نام مشکلاتی در سایت ثبت نام ایران خودرو مشاهده شده که عملا ثبت نام را برای همگان غیرممکن کرده است.

نظرات
 
 
 

Khashayar

1398/9/14
تورو خدا ببین واسه ثبت نام یه خودروی ساده چه قدر ظریف آدم رو درگیر میکنن و خفت میندازن.

ایران فرغون

khodabakhsh

1398/10/3
سلام برای ثبت نام ایران خودرو و ترفندهای آن راهنمایی کنید
باتشکر

حسین

1398/10/17
سلام لطفا راهکار و یا روش و ترفندی هست برام بفرستین. چند ماهه میخوام ثبت نام کنم نمیشه. ممنون میشم اگه کمکم کنید

مسعود

1398/10/24
سلام دوستان تابحال از دوستان کسی ثبت نام کرده خیلی سخت شده