ارائه طرحی جدید به منظور ساماندهی موتورسیکت سواران

سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اجرای طرحی جدید برای ساماندهی موتورسیکلت سواران در صورت موافقت وزارت کشور، اعلام کرد که در حال حاضر یکی از ناهنجاری های ترافیکی شهر تهران، تخلفات موتورسیکلت سواران است که در این خصوص طرحی برای ساماندهی آنان آماده کرده ایم، اما نیاز به موافقت وزارت کشور خواهد داشت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، در این خصوص سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: از سوی پلیس برای ساماندهی موتورسیکلت سواران، در حال حاضر طرحی جدید آماده شده و به وزیر کشور ارائه شده است و در صورت موافقت ایشان و همچنین تصویب شورای عالی ترافیک، این طرح اجرایی خواهد شد و ما امیدوار هستیم که در این طرح بتوانیم با مشارکت خود موتورسیکلت سواران، نسبت به ساماندهی و کاهش تخلفات آنان اقدام کنیم.
درخواست ما از موتورسیکلت سواران، در حال حاضر این است که حتما از کلاه ایمنی استفاده کنند و از خطوط ویژه و یا پیاده روها تردد نکنند یا از حرکت خلاف جهت و انجام حرکات نمایشی با موتورسیکلت خودداری کنند. زیرا در صورت مشاهده موارد ذکر شده، پلیس برابر قانون با آنان برخورد خواهد کرد و این اقدامات در راستای حفظ جان و سلامت شهروندان و خود موتورسیکلت سواران انجام می شود.
نظرات