"مسابقه هیبرید ایرتویا" جایزه شگفت انگیز سفر به ژاپن و بازدید از کارخانه تویوتا !

"مسابقه هیبرید ایرتویا" جایزه شگفت انگیز سفر به ژاپن و بازدید از کارخانه تویوتا !

شرکت ایرتویا – نماینده انحصاری شرکت خودروسازی تویوتا ژاپن در ایران - به منظور افزایش سطح آگاهی مردم از موضوع تکنولوژی خودروهای هیبریدی تویوتا، به عنوان اولین و بزرگترین کمپانی خودروسازی در تولید خودروهای هیبریدی، مسابقه جذابی را برگزار می‌نماید.
با توجه به جذابیت تکنولوژی هیبرید در دنیا و شناخته شدن آن به عنوان فصلی جدید در صنعت خودرو سازی، همچنین اهمیت و تاثیر بسزای آن در حفظ محیط زیست، این مسابقه با هدف آشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات متداول در ارتباط با تکنولوژی هیبرید طراحی شده است.


نحوه شرکت در مسابقه:
هر کاربر پس از ثبت نام آنلاین در صفحه مسابقه می تواند در مسابقه شرکت کند. در این مسابقه شرکت‌کنندگان سطح اطلاعاتشان را با پاسخ به 10 سوال تستی3 گزینه‌ای در خصوص تکنولوژی هیبریدی محک می‌زنند. سوالات مسابقه برگرفته از سوالات متداول در ارتباط با تکنولوژی هیبریدی می‌باشد که برای پاسخ به این سوالات شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به لینک مربوطه درصفحه مسابقه و مطالعه در خصوص تکنولوژی هیبریدی برای شرکت در مسابقه آماده شوند. لینک اطلاعات تکنولوژی هیبریدی: www.irtoya.com

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محاسبه امتیازات و جایزه این مسابقه می توانید به صفحه شرکت در مسابقه هیبریدی با جایزه سفر به ژاپن مراجعه کنید.
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات