شیراز و تبریز، میزبان برنامه تست درایو ایرتویا

برنامه تست درایو خودرو های تویوتا که در اردیبهشت ماه ۹۵ تحت عنوان "جمعه ها در ایرتویا" طی ۴ هفته متوالی در شهر تهران و پس از آن در مرداد ماه در شهر شیراز با حضور علاقه مندان خودروهای تویوتا برگزار گردید، هم اکنون با هدف آگاهی بیشتر خریداران از پرفروش ترین خودروی هیبریدی جهان، تویوتا پریوس، توسط شرکت ایرتویا برنامه ریزی شده و مجددا در سراسر کشور در حال انجام می باشد.

پس از اجرای این برنامه در شهرهای مشهد و تهران به عنوان نخستین گام در برنامه تست درایو خودروی پریوس در سراسر کشور، هفته گذشته مطابق با برنامه ریزی قبلی شرکت ایرتویا، شهر های شیراز و تبریز نیز میزبان برنامه تست درایو خودروی پریوس شده تا هموطنان عزیز این دو شهر بزرگ کشور نیز بتوانند تجربه خوب رانندگی با این خودروی ژاپنی را برای خود رقم بزنند.

پیش از این، برنامه تست درایو در شهر مشهد به عنوان اولین شهر میزبان برای تست درایو خودروی پریوس با همکاری شعبه ایرتویا در روز پنجشنبه مورخ 95/08/13 اجرا شد و پس از آن نیز دفتر مرکزی ایرتویا در شهر تهران به عنوان پایگاه دوم در سری برنامه های تست درایو خودروی پریوس، در روز جمعه مورخ 95/08/14 شاهد حضور پر شور شرکت کنندگان بود و یک روز به یاد ماندنی را رقم زد.

این برنامه در شهر شیراز روز چهارشنبه مورخ 95/08/19 با حضور جمع کثیری از علاقه مندان در پیست اتومبیلرانی شیراز و در شهر تبریز و تهران در روز جمعه مورخ 95/08/21 به ترتیب در کارتینگ تبریز و دفتر مرکزی ایرتویا با استقبال شرکت کنندگان عزیز برگزار شد.

همینطور برنامه تست درایو خودروی پریوس در شهر تهران برای بار دوم نیز روز جمعه مورخ 95/08/21 در محل دفتر مرکزی ایرتویا برگزار شد.

همانطور که گفته شد برنامه تست درایو خودروی پریوس با هدف آگاهی بیشتر علاقه مندان و خریداران از خودروی پریوس، توسط شرکت ایرتویا برنامه ریزی شده و با استقبال صدها نفر از علاقه مندان مواجه شد،

هم اکنون نیز این برنامه در فاز بعدی خود جهت اجرا در شهرهای اصفهان، کرمان، رشت و گرگان نیز در حال برنامه ریزی می باشد.


در ادامه تصاویری از این برنامه را می بینیم.
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

مهدی

1395/8/23
لطفا تویوتا پریوس را در برنامه‌ تون بررسی کنید.