فروش ویژه لیفان X50 اتوماتیک آغاز شد + جدول

فروش ویژه لیفان X50 اتوماتیک آغاز شد + جدول

کرمان موتور در فروش ویژه اسفندماه 95، شرایط خرید نقد و اقساطی لیفان X50 اتومات را اعلام کرد که در ادامه به جزییات آن خواهیم پرداخت.
در شرایط فروش نقدی خودروی لیفان X50 اتومات، شرکت خودروسازی کرمان موتور قیمت قطعی 55 میلیون و 900 هزار تومانی را در نظر گرفته است که بدون تخفیف و مزایای ویژه، یک ماه پس از ثبت نام به مشتری تحویل داده می‌شود.
علاوه بر این، شرایط فروش اقساطی هم برای عرضه این محصول در نظر گرفته شده است که با پیش پرداخت‌های متنوع 19 میلیون و 650 هزار تومانی، پیش پرداخت 22 میلیون و 360 هزار تومانی و در آخر هم با پیش پرداخت 25 میلیون و 155 هزار تومانی قابل ثبت نام و عرضه به مشتریان خواهد بود. درست مثل شرایط فروش نقدی، در شرایط فروش اقساطی هم یک ماه پس از ثبت نام خودروی مورد نظر به دستتان خواهد رسید، ولی بعد از آن باید در قالب اقساط 12 ماهه، 24 ماهه و 36 ماهه نسبت به بازپرداخت مابقی هزینه اتومبیل اقدام کنید.

لیفان X50

لیفان X50

برای آشنایی بهتر با شرایط فروش و مبالغ تعیین شده اقساط این خودروی کراس اوور و همچنین آشنایی با شرایط فروش تسهیلاتی و دو مرحله‌ای کراس اوور X50 اتومات هم می‌توانید به جداول آماده شده در انتهای مطلب مراجعه کنید، ولی قبل از آن بد نیست بدانید که خودروی کراس اوور لیفان X50 دارای ابعاد 4100 میلی متری در طول، 1722 میلی متری در عرض، 1540 میلی متری در ارتفاع و همچنین فاصله بین دو محور 2550 میلی متری است که با موتور 1.5 لیتری چهارسیلندر مجهز به سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ‌ها به مشتریان عرضه خواهد شد. قدرت خروجی این نوع موتور هم از سوی کرمان موتور حدود 102 اسب بخار و گشتاور تولیدی آن هم 133 نیوتن متر است که توسط جعبه دنده‌ی اتوماتیک CVT به خروجی منتقل می‌شود.
از امکانات و تجهیزات این محصول هم می‌توان به سیستم ISOFIX، 4 بلندگو، سیستم پخش CD با خروجی USB و AUX، سنسور دنده عقب، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ترمز کمکی BAS، صندلی چرمی، کامپیوتر سفری، رینگ آلومینیومی، چراغ‌های مخصوص روز، تنظیم الکترونیکی ارتفاع نور چراغ‌های جلو، شیشه‌های برقی و سان روف اشاره داشت.شرایط فروش دقیق تر این خودرو را می توانید در جداول قرار داده شده در گالری تصاویر مطالعه نمایید.

شرایط فروش لیفان X50

شرایط فروش لیفان X50

نظرات