تست موس تویوتا C-HR را اینجا ببینید + فیلم

تست موس تویوتا C-HR را اینجا ببینید + فیلم

سجاد حیدری
نویسنده
شرکت خودروسازی تویوتا سال‌هاست که از مشکل تویوتا هایلوکس در تست "موس" رنج می‌برد و اخیرا برای حل مشکل بلند شدن چرخ‌های تویوتا هایلوکس به هنگام تست "موس"، یکسری بروزرسانی‌های جامع بر روی تویوتا هایلوکس انجام داده بود که نتیجه آن تنها چند سانتی متر کمتر بلند شدن چرخ‌های داخل پیچ در مقایسه با مدل‌های قبلی بود.
حال فارغ از تویوتا هایلوکس، خودروی کراس اوور هیبریدی تویوتا هم به انجام این تست دعوت شده است تا عملکرد خود را با سایر اتومبیل‌های همرده قیاس کند. حال به بهانه ورود این خودرو به بازار کشور توسط ایرتویا، فیلم آن توسط خودروبانک آماده شده و در انتهای مطلب بارگذاری شده است که می‌توانید به تماشای تست "موس" تویوتا C-HR بپردازید.
نکاتی که در رابطه با این ویدیو می‌توان گفت، عملکرد نسبتا خوب تویوتا C-HR به هنگام تست "موس" است، اما در سرعت 75 کیلومتر بر ساعت شاهد بلند شدن چرخ عقب داخل پیچ به اندازه‌ای که سطح تماس آن با آسفالت قطع شود، هستیم و بعد از آن هم در سرعت 76 کیلومتر بر ساعت می‌توان شاهد عدم کنترل مطلوب این خودرو و برخورد با کله قندی‌های داخل مسیر بود. ولی باز هم جای شکرش باقیست که این خودرو از برادر بزرگ‌تر خود عملکرد بهتری دارد و هر دو چرخ داخل پیچ آن از زمین بلند نمی‌شود.

نظرات
 
 
 

Ali

1396/2/7
هاویلوکس رو الان اصلاح کردن البته بعید میدونم ایرتویا فراخوان بده برای اپدیت سیستم پایداری .
این لینک تست اخیر که تا ۶۷ km/h عمل میکنه و میچسبه به زمین.
https://youtu.be/y2QSogJj3ec

پوریا

1396/2/7
صد رحمت به پژو 2008 !!! گند زد که ...
یکی از مذخرف ترین مدل های تویوتا از لحاظ فنی !!
حیف این ظاهر جذاب که باطنش اینه

zak2012

1396/2/9
یا حضرت تست این که افتضاحه !!!

ali

1396/2/9
به نظر من با قیمت این نیسان جوک sport خیلی بهتره .من شخصا نیسان جوک توربو رو روندم مصرف تقریبا زیر 6 لیتره و نمیشه باش شوخی کرد جاده رو می خوره با خیلی از مدعی ها در افتادم شوخی نداره،البته ماشین من پلاک منطقه آزاد بود فروختم این رو بخرم ولی ردیف عقب ش خیلی تنگه مثل همون جوکه.یه Rav4 لیمتد سفارش کاندا صفر خرید 123 میلیون تو منطقه آزاد (اونجای گمرک) ...یه Rav4 هایبرید تو دبی 120 هزار درهم هستش دقیقا قیمت کمری هایبرید اما گمرک مجوز ورودش به پلاک ملی نمیده ظاهر 2 ، 3 تا امده اما یه امضا نداد به ما.
Top