آمریکایی ها قطعات مرسدس بنز را تامین می کنند

اقتصاد آنلاین: برند مرسدس بنز دایملر اعلام کرد داشتن تامین‌کنندگان بیشتر در ایالت آلابامای آمریکا مزایای فراوانی برای این شرکت دارد.
به گزارش آتوموتیو نیوز، دایملر اعلام کرد داشتن تامین‌کنندگان قطعات محلی بیشتر انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد و موجب کاهش زمان حمل‌ونقل و همچنین هزینه‌های تولید می‌شود. دایملر در بیانیه‌ای اعلام کرد: «به‌طور کلی، داشتن تامین‌کنندگان بیشتر موجب افزایش بهره‌وری می‌شود.» دو سال قبل، دایملر اعلام کرد به‌منظور افزایش تولید خودروهای شاسی‌بلند در کارخانه تاسکالوسا واقع در ایالت آلاباما، مبلغ 3/ 1 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خواهد کرد. به گزارش دنیای اقتصاد، اقدام دایملر برای بهره‌مندی از تامین‌کنندگان آمریکایی در شرایطی صورت می‌گیرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، خودروسازان آلمانی را مقصر کسری تجاری آمریکا با آلمان معرفی کرد. او در دیدار خود با مقامات اروپایی گفت آلمان‌ها میلیون‌ها دستگاه خودرو در آمریکا می‌فروشند و این وحشتناک است. او همچنین در ماه ژانویه خودروسازان آلمانی را تهدید کرد بر خودروهای وارداتی تعرفه 35 درصدی وضع خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

Bijan

1396/3/12
گمرک ایران اعلام کرد از این پس ورود همه محصولات شرکت مرسدس بنز به علت اسفاده از قطعات آمریکایی در خودروهای خود ممنوع میباشد....!! خخخخخخخخخخخ