کمتر از ۱ هفته تا پایان شرایط فروش ویژه ایرتویا باقیست

کمتر از ۱ هفته تا پایان شرایط فروش ویژه ایرتویا باقیست

به اطلاع کلیه هموطنان عزیز می رساند شرکت ایرتویا به مناسبت ماه مبارک رمضان شرایط فروش ویژه خودروهای تویوتا و لکسوس را جهت تسهیل خرید علاقه مندان اعلام نمود. اکنون با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، شرایط فروش ویژه ایرتویا نیز به پایان خواهد رسید.
در شرایط فروش ویژه ایرتویا خریداران محترم می توانند تویوتا پریوس را در دو تیپ C و 3 با شرایط متنوع نقدی و اقساطی خریداری نمایند. ضمن اینکه خریداران محترم می توانند در صورت خرید نقدی این خودروی خاص از تخفیف ۴ میلیون تومانی و برای اولین بار دو سال سرویس دوره‌ای رایگان که شامل سرویس اولیه ۱۰۰۰ کیلومتر و ۸ سرویس دوره ای حداکثر تا کارکرد ۴۰۰۰۰ کیلومتر می باشد نیز بهره مند شوند.
همچنین علاقه مندان محترم به این خودروی دوستدار محیط زیست در صورت ترجیح شرایط اقساطی، از تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بدون بهره با بازپرداخت ۱۵ ماهه طی ۱۲ فقره چک (که تاریخ اولین قسط، سه ماه پس از انعقاد قرار داد می باشد) بهرمند خواهند شد. البته تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با کارمزد ۱۵% به همراه بازپرداخت ۲۴ ماهه برای هر دو تیپ پریوس نیز درنظر گرفته شده است.
از دیگر نکات جذاب این بخشنامه می توان به تحویل فوری خودروی راوفور اشاره نمود. علاقه مندان می توانند در صورت تمایل نسبت به خرید این شاسی بلند قدرتمند با بهره مندی از تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بدون کارمزد با باز پرداخت ۱۲ ماهه و یا استفاده از تسهیلات ۹۰ میلیون تومانی با کارمزد ۱۹% و بازپرداخت ۲۴ ماهه به صورت تحویل فوری اقدام نمایند.
لازم به ذکر است شرایط فروش ویژه ماه مبارک رمضان تنها تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 5 تیر ماه 96 اعتبار خواهد داشت، لذا خریداران محترم در صورت تمایل می توانند فقط تا تاریخ مذکور از این شرایط ویژه بهره مند شوند. در جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخشنامه و شرایط فروش ویژه ی ماه رمضان می توانید جداول موجود در گالری تصاویر را مطالعه نمایید.
نظرات
 
 
 

Omid622

1396/4/1
واقعا من موندم کسی پیدا میشه با شرایطی که برایRx200 گذاشتن
کسی بیاد ثبت نام بکنه
۲۰۰ میلیون پول رو بریزی به حساب بعد ۱۸۰ روز بعدش خدا داند که پروسه تحویل ماشین کی به سرانجام برسه یعنی دقیقا از علاقه شدید مردم به این ماشین که این دو نسلی که تو ایران بوده فروش بالای داشته سو استفاده میکنن
  • امیر

    1396/4/1
    دقت بفرمایید قید شده 180 روز کاری و با توجه به تعطیلی دو روز پایانی هفته به صورت تقویم حدود 8 تا 9 ماه دیگر خودرو تحویل خواهد شد . آن هم به قیمت روز در آن زمان با توجه به نوسانات نرخ ارز و شرایط مالیات و عوارض آن روز. یعنی اینکه 200 میلیون برای حداقل 8 ماه نزد شرکت ایرتویا به مهمانی خواهد رفت . ضمن اینکه در کمال وقاحت در قرارداد قید می شود ( امکان مغایرت در ظاهر خودرو و آپشن وجود دارد ) یعنی هر چی که تحویل دادند ،کم یا زیاد باید قبول بفرمایید . کلی پول اضافی از مردم به اسم آپشن جی پی اس میگیرن و بعد میبینی غیر فعال است وقتی مراجعه میکنی می گویند به خاطر تحریم فعال نیست . و یا یک سری آپشن مثل پاور ویندوز را بعد از تحویل خودرو با قیمت جداگانه روی خودرو فعال میکنند در حالی که این آپشن ذاتا در این خودرو موجود است . وجالب اینجاست ایرتویا در پیامک تبلیغ فکاهی این خودرو نوشته : ( بالاخره انتظار به پایان رسید ) . به این میگن قرارداد ترکمانچای نه قرارداد خرید خودرو .