بلندگوهای دو اگزوزی! محصول جدید پورشه + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اگر سیستم صوتی "Soundbar" پورشه دیزاین با قیمت 3500 دلار برای شما بیش از اندازه گران خواهد بود، می‌توانید از اسپیکرهای جدید پورشه استفاده کنید که از روی خروجی‌های دوبل اگزوز 911 الگوبرداری شده است و قیمت آن تنها 599 دلار خواهد بود که بسیار مناسب‌تر از ساندبارهای گران قیمت 3500 دلار پورشه است.
اسپیکر جدید پورشه که با قیمت 599 دلار به مشتریان عرضه می‌شود، از روی خروجی‌های اگزوز پورشه 911 GT3 الگوبرداری شده و دهانه‌های بیرون زده اسپیکر آن از آلومینیوم ساخته شده است که با رنگ سیاه پوشیده شده تا هم رنگ بدنه اسپیکر باشد. در ادامه گفتنی است که این سیستم صوتی جمع و جور دارای طول 290 میلی متر، عرض 155 میلی متر و همچنین ارتفاع 120 میلی متر است که مجهز به بلوتوث‌های نسخه 4.0 بوده و دارای خروجی قدرت 60 وات است تا یک صدای قدرتمند و شفاف داشته باشد، اما ویژگی منحصربه فرد این اسپیکر می‌تواند استفاده از باتری‌های لیتیوم یونی بر روی آن باشد که تا 24 ساعت استفاده مداوم را برای کاربران خود فراهم می‌سازد.

بلندگوی پورشه

بلندگوی پورشه

با خرید 2 دستگاه از این سیستم صوتی، مشتریان می‌توانند یک سیستم صوتی قدرتمند و استریو داشته باشند، اما به خاطر سود جستن از دو بلندگوی مجزا، حتی به تنهایی نیز می‌تواند پخش صدای استریو چپ و راست داشته باشد که از اواسط ماه اکتبر سال جاری در ایالات متحده آمریکا در دسترس خواهد بود.
البته این تنها سیستم صوتی نخواهد بود که از ماشین الگوبرداری شده است. زیرا علاوه بر پورشه، یک سیستم صوتی هم با الگوبرداری از خروجی‌های اگزوز محصولات لامبورگینی ساخته شده است، اما به قیمت سرسام آور 23 هزار و 415 دلار به مشتریان عرضه خواهد شد. هرچند یک اسپیکر هم با الگوبرداری از محصولات بنتلی ساخته شده است که نمونه 450 وات آن به قیمت 1533 دلار و همچنین نمونه 300 وات آن هم با قیمت 963 دلار به مشتریان عرضه خواهد شد.

نظرات