در این پارکینگ‌ها فقط خودروهای لکسوس پارک کنند!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فرودگاه شهر "کالگرای" ایالات آلبرتا که در کشور کانادا واقع شده است، 5 مکان از پارکینگ معلولین را به جایگاه اختصاصی برای پارک محصولات "لکسوس" اختصاص داده است که با انتقادهای عمومی بسیار زیادی همراه شده است.
این تصمیم عجیب و غریب برای اولین بار توسط شبکه خبری CBS با پخش تصویر مربوطه اعلام شد که در آن شاهد اختصاص پارکینگ معلولین منحصرا برای پارک محصولات لکسوس هستیم که با واکنش عمومی مردم کانادا همراه شده است، اما لکسوس کانادا اعلام کرده است که هیچگونه اطلاعاتی از این جریان نداشته و صرفه به دنبال مکان‌های اختصاصی برای پارک محصولات لکسوس بوده است که در این بین مسئولان پارکنیگ فرودگاه شهر "کالگرای" پارکینگ معلولین را به این شرکت اختصاص داده‌اند.
پس از انتشار این خبر، مقامات فرودگاه کالگرای اعلام کرده‌اند که بخشی از این پارکینگ را به تبلیغات لکسوس برای بازاریابی بهتر فروخته‌اند تا جایگاهی اختصاصی برای محصولات خود در این پارکینگ داشته باشند، اما پس از اینکه مقامات فرودگاه کالگری از این موضوع باخبر شدند، تصمیم به بازگرداندن فضای پارک معلولین گرفتند. در همین حال نیز بخش لکسوس کانادا خواستار تصحیح این اشتباه از سوی کارکنان فرودگاه کالگری شده است تا هم فضای اختصاصی در اختیار معلولین و همچنین در اختیار بخش تبلیغات لکسوس قرار گیرد.
علاوه بر این، لکسوس کانادابرای جلوگیری از تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی در این کشور و یا در شهر کالگری بر علیه خود، بابت این اشتباه از مردم کانادا عذرخواهی کرده و اعلام کرده است ما به هیچ وجه نمی‌دانستیم که فضای پارک معلولین در اختیار بخش تبلیغات لکسوس قرار گرفته است.
نظرات