خودروسازان کشور به تعطیلات رفتند

خودروسازان کشور به تعطیلات رفتند

دنیای اقتصاد: خودروسازان و قطعه‌سازان کشور طبق رسم هر سال، از دیروز به تعطیلات تابستانی رفتند، تعطیلاتی که یک هفته طول خواهد کشید. بر این اساس، آغاز به کار خودروسازان و قطعه‌سازان کشور، (با توجه به تعطیلی رسمی شنبه) یکشنبه هفته آینده خواهد بود. در این یک هفته قرار است امور مربوط به تعمیر و نگهداری خطوط تولید خودروسازان و قطعه‌سازان داخلی پیگیری و همچنین تعویض قطعات صورت گیرد. خودروسازان و قطعه‌سازان داخلی هر سال و معمولا در شهریورماه بین یک هفته تا 10 روز، به تعطیلی می‌روند تا در این مدت، اقدام به تعمیر ماشین‌آلات خطوط تولید خود و همچنین عوض کردن قطعات بپردازند.
با فاکتور گرفتن از ایام نوروز، تعطیلات تابستانی به‌نوعی تنها فرصت خودروسازان و قطعه‌سازان در طول سال برای تعمیر و نگهداری خطوط تولیدشان به‌شمار می‌رود. این تعطیلات هرچند روند رو به رشد تولید خودروسازان را متوقف می‌کند، با این حال آنها با ازسرگیری فعالیت خود و در صورت نیاز، این موضوع را از ناحیه افزایش تیراژ جبران خواهند کرد. در واقع کاهش تولید ناشی از تعطیلات تابستانی، چندان خود را در آمار نشان نمی‌دهد، به عکس تعطیلات نوروز که اثر منفی آن بر تیراژ خودروها به وضوح قابل مشاهده است.
نظرات
 
 
 

Zero

1396/6/12
امیدوارم وقتی از تعطیلات برگشتند خطوط تولید این خودروها رو با خاک یکسان شده ببینند.

رضا

1396/6/12
اميدوارم هيچ وقت از تعطيلات برنگردن

معراج

1396/6/12
خودروسازان ایرانی خیلی وقته رفتن تعطیلات....

اسپورت

1396/6/12
کاش به تعطیلات ابدی برن با این آشغال هایی که تولید می‌کنند
خیلی جالبه ایران تنها کشوری که برای حمایت از تولید داخل واردات دیگر خودروها رو متوقف می‌کنه یا هزینه گمرکی گزافی برای اونها قائل میشه!!! به جای اینکه توان، کیفیت و طراحی خوش رو با اون ها هم سطح کنه جلو واردات رو با هزینه گزاف گمرک می گیره!! اگه خیلی ادعای تولید ملی دارین واردات رو آزاد کنید!!

احسان نیک

1396/6/12
خودرو سازان مملکت به جهنم رفته اند امیدوارم نابود بشید

عطا

1396/6/12
تعطیلات ذهنی و وجدانی رفتند اینا.

a

1396/6/12
انشالله همیشه تو تعطیلات باشن

سهند

1396/6/12
بیست سی ساله خودروسازها به خواب رفتن این یک هفته هم روش

امین

1397/6/9
خدا ازسر تقصیراتشون بگذره