مزدا3 در جمع شش خودروی مطمئن از دیدگاه موسسه JD Power

موسسه JD Power از جمله برترین موسسات سنجش کیفی خودروها در سطح جهانی است و اگر خودرویی موفق به کسب امتیاز مطلوب از این موسسه آمریکایی شود، باید آن را جزو بهترین تولیدات کمپانی سازنده آن خودرو دانست. تقریبا تمام خودروسازان بنام جهانی برای موفقیت در بازار آمریکا، باید نظر مطلوب JD Powerرا جلب کنند و اگر موفق به این کار نشوند، باید برای بهبود کیفیت محصول خود فکری کرده و راه‌حلی پیدا کنند. در غیر این صورت یا تولید آن خودرو متوقف خواهد شد یا از عرضه آن در بازار ایالات‌متحده آمریکا جلوگیری می‌شود. پس با ‌نگاهی به آمار این شرکت، تقریبا برترین خودروهای مطمئن جهان را خواهیم شناخت.
مزدا3 نام خودرویی است که در این بین می درخشد. لکسوس ES، مزدا ۳، مرسدس بنز E-Class، تویوتا کمری، تویوتا کرولا خودروهای منتخب این موسسه می باشند.
مزدا ۳ محبوب، در لیست JD Power قرار دارد. این سدان اسپرت با جلب نظر مشتریان آمریکایی، اعتماد موسسه JD Power را بابت پیشرانه، عملکرد مطلوب بدنه، کیفیت مواد به کار گرفته شده در فضای داخلی و… به دست آورده است. سواری مزدا3 FL نیز در حال حاضر در ایران به صورت ساخت داخل در شرکت بهمن موتور در حال تولید و از طریق نمایندگی های مجاز فروش شرکت عرضه می گردد. این خودرو در ایران نیز با 4 ستاره کیفی در صدر رده بندی کیفیت قرار دارد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

سهیل

1396/6/23
مزدا ماشین خوبیه. نسل جدیدش اینجا تو منطقه ازاد ما(انزلی) خیلی زیاده. ولی نکته جالب توجه اینه که از لحاظ قیمتی و سطح اپشن خیلی ماشین گرونی هست . و با قیمت فول این ماشین میشه یه ماشین نیمه فول در یه سگمنت بالاتر گرفت! (مثال اپتیما سوناتا و یا شاسی بلندای کره ای)!. ولی متاسفانه بخاطر همین قیمت عموما این ماشین با سطح تجهیزات پایین و یا موتور ضعیف تر وارد میشه که زیاد ارزش خرید نداره
  • gg

    1396/6/23
    خوش به حالتون
    ما منطقه ازاد نیستیم حصرتش رو میخوریم ...گناهی نکردیم خدا نگزره از باعث بانیش

saeed

1396/6/23
پَ ینی کره ای ها خوب نیستن ؟!!! جنسیس و کیا و هیوندای و....!!! پ اینهمه میگن بازار امریکا رو قبضه کردن برا چی میگن؟؟ ادم نمی دونه به ساز کی برقصه این دور و زمونه البته این جی دی پاور از روی تخصص و حساب کتاب گفته و اونایی هم که تو امریکا کره ای خریدن حتما مثه ما مجبور بودن کره ای بخرن همونطور که تو ایران مردم مجبورن سایپا بخرن!! تو ایران که مزدا 3 گیر نمیاد جدیدش پ فک کنم کرولا خوب باشه طبق این لیست رامبد جوان که راضیه خخخ ... جی دی پاور به دادمون رسیدی میخاستیم کره ای بخریم منصرف شدیم

سیدمهران

1396/6/24
کمپانی مزدا یکی از.بهترین کموانی ها ست.در بین تمام کمپانی ها