روبات‌های غول‌پیکر جنگی و واقعی آمریکا و ژاپن به مبارزه می‌پردازند + فیلم

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
اگر طرفداران سرسخت فیلم‌های رباتی همچون "ترانسفورمرز" و یا "Real Steel" هستید یا اینکه دنبال کنندگان منظم مسابقات Robot Wars بریتانیا هستید، این مقاله مخصوص خودتان خواهد بود، زیرا گروه خودروبانک در این مقاله یک ویدیو برای شما آماده کرده است که مبارزه واقعی میان ربات‌های ژاپن و ایالات متحده آمریکا یا به قولی "Megabots" را نشان می‌دهد که قطعا برایتان جذاب خواهد بود و پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

با توجه به این ویدیو که در زیر می‌توانید شاهد آن باشید، این مبارزه به هیچ وجه در سطح فیلم‌های هالیوودی نخواهد بود، زیرا در ابتدا ربات آمریکایی یک مسیر تعیین شده را بدون مشکل طی می‌کند و سپس با گلوله‌های رنگی بزرگ، به هدف‌های مشخص شده شلیک می‌کند. اما پس از شلیک گلوله‌های رنگی، در انتهای ویدیو سروکله ربات بزرگ ژاپنی پیدا می‌شود که در این بخش ربات آمریکایی به سوی آن حرکت کرده و آن را منهدم می‌کند.

ایده ربات‌های غول پیکر که معمولا تحت کنترل انسان هستند، برای اولین بار در یک بازی کامپیوتری متعلق به سال 1995 میلادی تحت عنوان MechWarrior مطرح شد و پس از آن، ایده ربات‌های تحت کنترل انسان به نوعی از این بازی برای ساخت فیلم‌های هالیوودی و یا بازی‌های رایانه‌ای دیگر الگوبرداری شد، تا اینکه بلاخره شاهد تولید نمونه‌های واقعی آن توسط آمریکایی‌ها و ژاپنی‌ها هستیم که در این ویدیو به جان یکدیگر می‌افتند. شباهت‌های این نوع ربات‌های غول پیکر به انسان، تماشای آن را هیجان انگیزتر می‌کند.

برچسب ها:
نظرات