فروش اعتباری محصولات ایران خودرو در آبان ماه 96+ جدول

گروه صنعتی ایران خودرو ویژه آبان ماه سال جاری، فروش اقساطی برخی از محصولات خود را از روز شنبه 13 آبان ماه آغاز کرده است که متقاضیان می‌توانند تا حداکثر 31 آبان ماه سال جاری به نمایندگی‌های مجاز و یا وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو مراجعه کرده و نسبت به خرید اتومبیل مد نظر خود اقدام کنند.
اولین محصولی که در شرایط فروش اعتباری ایران خودرو دیده می‌شود، خودروی سمند LX-EF7 با موتور پایه گازسوز خواهد بود که با قیمت نهایی 34 میلیون و 195 هزار و 200 تومان در رنگ‌های مختلف سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی کبود با موعد تحویل 60 روزه در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. مبلغ قابل پرداخت در زمان ثبت نام، حداقل 17 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است که مابقی هزینه پرداختی در قالب اقساط 12 ماهه با سود 20 درصد به ایران خودرو پرداخت می‌شود.
دومین خودرو در لیست، سمند سورن EF7 بنزینی است که در رنگ بندی سفید، مشکی، خاکستری متالیک، آبی کبود و همچنین آبی رویال قابل ثبت نام است. برای خرید این محصول قیمت نهایی 38 میلیون و 130 هزار و 600 تومان تعیین شده است و مشتریان می‌توانند با پرداخت 19 میلیون تومان به هنگام ثبت نام، پس از 60 روز کاری صاحب این خودرو شوند و مابقی هزینه آن را در قالب اقساط 18 ماهه با سود 21 درصد پرداخت کنند.
سومین و آخرین خودروی قرار گرفته در لیست فروش ایران خودرو هم برند "دنا" خواهد بود که در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای و یا در شرایط فروش جداگانه با رنگ بندی سفید و آبی کبود خواهد بود که قیمت نهایی آن به 42 میلیون و 773 هزار و 300 تومان رسیده و با پیش پرداخت 22 میلیون تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. گفتنی است که موعد تحویل این خودرو 30 روزه بوده و اقساط 24 ماهه با سود 22 درصد برای آن تعیین شده است.

فروش اعتباری محصولات ایران خودرو

فروش اعتباری محصولات ایران خودرو

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

محمد

1396/8/15
خیلی خوبه که نرخ سود بانکی و سودی که به پول پیش پرداخت مردم تعلق میگرفت کم شد ولی بانک مرکزی مشکلی با چاپیدن و گرفتن بهره 20 ، 21 و 22% از مردم توسط لگن سازهای داخلی ندارن !!!!! واقعا هرکی بخره به خودش ظلم کرده کیفیت که در حد فرقون قیمت گذاری هم که کاملا مزخرف

امیر

1396/8/15
اخه با این وضع قیمت کی میخره مگه اینکه طرف احمق باشه با این پول میشه خودروهای چینی رو با انبوهی اپشن خرید. به جای دادن بیست درصد بهره میشه از بانک وام گرفت با بهره کم تر
اخه ما که پول خرج میکنیم پس یه چیز خوب بخریم