نامزدهای بهترین خودروی طول تاریخ از دید اتواکسپرس

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
معمولا اغلب اوقات خبرنگاران به دور هم جمع می‌شوند و بهترین خودروی سال را انتخاب می‌کنند و یا حتی یک مجله بزرگ بین المللی، با استفاده از تجربه و دانش جمعی از کارشناسان خود، بهترین خودروهای جهان را در زمان حال و گذشته معرفی می‌کنند. اما امروز وبسایت بزرگ "اتو اکسپرس" یک کار متفاوت انجام داده و انتخاب بهترین خودروی تاریخ را برعهده مخاطبان خود گذاشته است، به همین منظور لیستی از 25 خودروی معروف صنعت خودروسازی آماده کرده و آنان را در یک نظرسنجی قرار داده است تا مخاطبان بتوانند در رابطه با آنان نظر دهند و بهترین خودروی تاریخ جهان را انتخاب کنند.
لازم به ذکر است که ماشین‌های قرار گرفته در این لیست، برای چندین دهه نام خود را به عنوان محصولات برتر صنعت خودروسازی مطرح کرده‌اند و حتی برخی از آنان، در زمان حال نیز به عنوان برترین خودروهای تاریخ صنعت خودروسازی شناخته می‌شوند، اما برای اینکه بهترین و محبوب‌ترین ماشین جهان عادلانه انتخاب شود، لیستی از 25 خودروی معروف تاریخ صنعت خودروسازی در یک نظرسنجی قرار گرفته است تا مخاطبان برترین اتومبیل تاریخ را انتخاب کنند.
باتوجه به نظرسنجی سایت "اتو اکسپرس" که همچنان فعال است، در ادامه لیستی آماده کرده‌ایم که به ترتیب نظرسنجی مخاطبان، خودروهای قرار گرفته در رده‌های اول تا 25 را معرفی می‌کند، هرچند این نظرسنجی در حال اجرا بوده و ممکن است که جایگاه یک اتومبیل پس از چند دقیقه تغییر کند.
1- سیتروئن DS
2- جگوار E-Type
3- لندروور دیفندر
4- لانسیا Stratos
5- مینی
6- لامبورگینی میورا
7- آئودی کواترو
8- پورشه 911
9- فراری 288 GTO
10- فورد کاپری
11- مرسدس بنز 280 SL Pagoda
12- فولکس واگن گلفت GTI
13- رنجروور کلاسیک
14- بی.ام.و E30 M3
15- فیات 500
16- آلفارومئو اسپایدر
17- نیسان اسکای لاین R34
18- مکلارن F1
19- لوتوس Esprit
20- تویوتا 2000 GT
21- ای.سی کبرا
22- استون مارتین لاگوندا
23- واکسهال لوتوس کارلتون
24- دوج چلنجر
25- مزدا کاسمو

در پایان بار دیگر جای تکرار دارد که این لیست تنها نامزدهای این نظرسنجی را معرفی می‌کند و هنوز مشخص نیست که کدامیک از خودروهای ذکر شده به عنوان برترین خودروی تاریخ صنعت خودروسازی از دید مخاطبان انتخاب شود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

Nader

1396/8/22
لانچیا تلفظ می شه نه لانسیا