عصر شاسی‌بلند‌های کوچک در اروپا

دنیای اقتصاد : استقبال خریداران از خودروهای شاسی‌بلند کوچک، موجب افزایش فروش خودرو در بازارهای اروپایی شده است. به گزارش اتوموتیو نیوز، بررسی آمارهای فروش ۹ ماه نخست سال‌جاری میلادی نشان می‌دهد محبوبیت خودروهای شاسی‌بلند کوچک موجب افزایش ۲۵ درصدی فروش خودروهای نو در اروپا شده است.
در این مدت مهم‌ترین عرضه‌کنندگان شاسی‌بلندهای کوچک شرکت‌های فولکس‌واگن، پژو و‌ سئات بوده‌اند. نیسان قشقایی با وجود رقابت سختی که با تیگوان فولکس‌واگن دارد، هنوز در این بخش بازار پیشتازی خود را حفظ کرده است. نسخه به‌روز شده فورد کوگا هم مورد توجه خریداران اروپایی قرار گرفته است. پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری میلادی بیش از ۸/ ۱ میلیون دستگاه خودروی شاسی‌بلند کوچک در اروپا به فروش برسد که رکورد تازه‌ای برای این مدل‌ها خواهد بود. خودروسازان پیش‌بینی می‌کنند که روند رشد فروش شاسی‌بلندهای کوچک تا سال ۲۰۲۰ ادامه یابد؛ به‌طوری‌که این مدل‌ها در سال ۲۰۲۱ بیش از یک‌سوم کل فروش خودرو در قاره سبز را تشکیل دهند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

Mil4d

1396/9/20
والا با این وضع تعرفه ای که گفتن از فردای اعلامش پراید میشه سقف آرزوی مردم و امثال ما هم که کارمون خرید و فروشه باید بزنیم تو کاره میوه فروشی. اینا هم دو برابره چیزی که تو نمایشگاه اعلام شد میان تو بازار.
باشد تا رستگار شویم