رازهای مخفی خشمگین ترین لامبورگینی جهان؛ 1000 اسب قوی تر از بوگاتی شیرون

عکس نویسنده
حسین ریاحی
نویسنده
حتما همه ی شما نام کمپانی تیونینگ Underground Racing را شنیده اید. این شرکت همواره قدرت های بسیار بالایی را از خودروهای سوپر اسپرت بیرون می کشد و خودروهای Underground Racing از سریع ترین خودروهایی هستند که امکان رانندگی در خیابان را نیز دارند. حالا این تیونر یک دستگاه لامبورگینی هوراکان بشدت تقویت شده را برای فروش گذاشته است که مشخصات بسیار قابل توجهی دارد. این خودرو که متعلق به سال 2015 است تنها 1421 کیلومتر کارکرد دارد که بیشتر این مسافت نیز در پروسه‌ی تست خودرو طی شده است.

لامبورگینی هوراکان

لامبورگینی هوراکان

موتور این هوراکان به دو عدد توربوشارژر مجهز شده است ضمن اینکه برخی قطعات داخلی موتور نیز تقویت شده اند. به این ترتیب قدرت تولیدی موتور این لامبورگینی به 1200 اسب بخار رسیده است. اما جالب است بدانید که این عدد با بنزین معمولی بدست می آید و اگر در باک این سوپر اسپرت بنزین مسابقه ای VP بریزید قدرت تولیدی آن به بیش از 2500 اسب بخار خواهد رسید.

لامبورگینی هوراکان

لامبورگینی هوراکان

متاسفانه Underground Racing هیچ اطلاعاتی از شتاب صفر تا 100 کیلومتر و یا زمان 400 متر این خودرو منتشر نکرده است اما در سال 2016 یک لامبورگینی هوراکان دیگر که توسط همین کمپانی تیونینگ شده بود توانست با تایرهای عادی خیابانی در مسافت نیم مایل به سرعت 398 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. همچنین یک آئودی R8 نیز که توسط Underground Racing تیونینگ شده بود و مشخصات مشابهی با این هوراکان دارد توانسته بود در مسافت مشابهی به سرعت 393 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.
Underground Racing حتی قیمت این خودرو را نیز اعلام نکرده است و تنها خریدار خودرو از قیمت واقعی آن با خبر خواهد شد.
نظرات