تجربه رانندگی با جک S5
این صفحه 193,741 بار مشاهده شده است - آپلود شده در 1393/9/29

تجربه رانندگی با جک S5

نوشته: محسن آل طه
عکس: کاظم احمدی نیا

مقدمه

احتمالاً نام جک J5 را شنیده اید. خودروی سدانی که با عرضه سطح خوبی از امکانات و گیربکس خودکار توانست لقب "ارزان ترین خودروی اتوماتیک بازار" را به خود اختصاص دهد و نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. جک (JAC) خودروساز قدیمی چینی است و از سال 1964 مشغول تولید است. این شرکت بیشتر به تولید کامیون های سبک معروف است و محصولاتش را به بیش از 100 کشور دنیا صادر می کند. در ایران نیز چند وقتی است که چند محصول این شرکت از سوی کرمان موتور، نماینده رسمی JAC در ایران، مانند J5‌ و یا J3 عرضه شده و حال نوبت به شاسی بلند جدیدی رسیده تا با چهره ای دگرگون شده و مدرن و چند برگ برنده به جنگ هموطنی های خود در بازار داخل برود و در این معرکه سخت، جنگ شدیدی را به راه بیندازد. جک S5 نام این سرباز تنومند جدید کرمان موتور است که می خواهد از اواخر سال جاری به این جنگ اعزام شود. در محدوده قیمتی S5، هم اکنون چندین شاسی بلند دیگر در حال رقابتی سنگین هستند و با این حمله جدید از سوی کرمان موتور ممکن است معادلات زیادی در این محدوده به هم بخورد و حتی S5 بتواند به کلی جای بعضی از گزینه های معروف و پرفروش در بازار را بگیرد.
شاید S5 را در نگاه اول یک شاسی بلند چینی دیگر در سطح باقی رقیبان ببینیم اما با نگاه کلی به طراحی این خودرو، سطح امکانات و تجهیزات بکار رفته، پیشرانه نصب شده و از همه مهم تر قیمت آن، شاید کمی اوضاع متفاوت شود و متوجه شویم که اینبار داستان متفاوتی در راه است و این خودرو بتواند چند لقب جدید بازار را همانند برادر کوچک خود یعنی جک J5، به همراه داشته باشد. در این موارد هم معمولاً گروه خودرو بانک بسیار کم صبر است و لذا سریعاً به جاده مخصوص رفتیم تا از نزدیک با جک S5 آشنا شده و تجربه ای با این تازه وارد چینی داشته باشیم.

طراحی

شاید در گذشته خودروهای چینی از نظر طراحی بسیار ناموزون بوده و می شد به راحتی لیستی از ایرادات را از طراحی و ظاهرشان گرفت. اما چینی ها بسیار خوب راه پیشرفت را پیموده و هم اکنون خودروهایی ساخته اند که اگرچه در بعضی از قسمت ها از خودروسازان بزرگ دنیا الهام گرفته باشند، اما در نهایت محصولی را روانه بازار کرده اند که می تواند به خوبی چشمان خریدار را به سوی خود جلب کند. جک S5 یکی از این نمونه هاست. در نمای کلی با یک شاسی بلند کوچک شهری سر و کار داریم که هماهنگی خوبی بین همه قسمت ها دیده می شود و در قسمت هایی سعی شده تا از طرح سیال گونه بعضی خودروسازان معروف دنیا استفاده شود.
(عکس طرح کلی خودرو)

در نمای جلو اولین چیزی که به ذهن می رسد، شباهت S5 با هیوندای ix35 است و شاید حتی بعضی افراد که اهل خودرو نیستند در نگاه اول این دو را اشتباه بگیرند! ورودی هوای بزرگی در پایین سپر با خط های افقی قرار دارد و در بالای آن لوگوی JAC قرار گرفته که توسط دو خط کرومی احاطه شده است. چراغ های جلو کمی کشیده و حجیم هستند و در زیر آن ها دو مه شکن قرار داده شده که در بالای آن ها یک خط کرومی نیز قرار دارد.

در نمای کناری سعی شده تا با استفاده از طراحی خوب برای شیشه ها، هارمونی خوبی با فرم چراغ ها و جلو پنجره بوجود آید. در قسمت پایین شیشه ها یک نوار کرومی قرار دارد که در انتها و با شیب تندی به خط بالایی می رسد.
همچنین در این زاویه خطی دیده می شود که از ابتدای درب جلو شروع شده و با امتداد از بالای دستگیره درب ها به چراغ عقب ختم می شود.

رینگ های استفاده شده روی S5 از نوع 17 اینچی آلومینیومی 5 پره اسپرت است و می توان از بین پره ها ترمزهای آن را مشاهده کرد که در جلو و عقب دیسکی هستند.

نمای عقب و فرم چراغ ها ابتدا بیننده را به یاد محصولات آئودی می اندازد. یک خط افقی مستقیم از دو چراغ را به یکدیگر متصل کرده است. همچنین کناره های بیرونی دو چراغ نیز خطی قرار دارد که امتداد آن در پایین درب صندوق می گذرد.

در پایین چراغ قرمز ترمز دو خط سفید وجود دارد که در حقیقت چراغ های راهنما هستند و چراغ سفید رنگ دنده عقب در دو طرف پایین سپر قرار دارد. یکی از جذاب ترین موضوع‌هایی که در نمای عقب جلب توجه می‌کند، دو خروجی اگزوز است که نمای اسپرت‌گونه‌ای را ایجاد کرده و این فرم دوگانه خروجی اگزوز در شاسی‌بلندهای شهری تا 200 میلیون تومانی با موتورهای 2.5 لیتری مانند هیوندای توسان و یا کیا اسپورتج نیز دیده نمی‌شود.
در کل باید به طراحی S5 نمره قبولی را داد و باید گفت که با وجود تمامی الهاماتی که در طراحی این خودرو از بزرگان خودروسازی جهان گرفته شده، ولی در این رده قیمتی نمی‌توان خودروی شاسی‌بلند جذابی را در این حد پیدا کرد و جک S5 به خوبی می‌تواند نظر مشتریان بالقوه خود را معطوف خود کند.

کابین و امکانات

کلید را برداشته و وارد کابین S5 می‌شویم. ابتدا دسته دنده‌ای نظرمان را جلب می‌کند که بر روی آن فرم قرار گیری 6 دنده نشان داده شده است که این موضوع برای یک خودرویی در این بازه قیمتی جالب به نظر می‌رسد. همچنین قرارگیری دنده عقب این خودرو در بالا سمت چپ دنده است که می‌توان با کشیدن شاسی زیر دسته دنده به این قسمت رفت و این قرارگیری ما را به یاد اپل کورساهای 94 می‌اندازد و برای خود متفاوت و جذاب است.

غربیلک فرمان همانند جک J5 اتوماتیک سه پره است و کیلومتر شمار پشت غربیلک ما را به یاد طراحی هیوندای ix35 می‌اندازد. در سمت راست، کیلومتر شمار قرار دارد که روی آن به صورت دیجیتالی میزان بنزین داخل باک 55 لیتری را نشان می‌دهد و در سمت چپ، دور شمار موتور قرار دارد که طراحی این قسمت نیز بسیار خوب و همانند هیوندای آزرا است. بین این دو نیز اطلاعاتی نظیر میزان مسافت باقیمانده تا سوخت‌گیری بعدی و یا میزان مسافت طی شده توسط خودرو نیز نشان داده می‌شود.

در سمت چپ فرمان و روی کنسول چند کلید قرار دارد که می‌توان به کمک آن‌ها آینه‌های جانبی را تنظیم و یا به صورت برقی جمع کرد. این آینه‌ها به گرمکن نیز مجهز هستند. همچنین در این قسمت می‌توان ارتفاع چراغ‌ها را تنظیم کرد و با دیگر کلید می‌توان نور پشت صفحه را کم و یا زیاد کرد.

در وسط کنسول میانی یک صفحه نمایش لمسی قرار دارد که می‌توان از طریق بلوتوث نیز به آن وصل شد و با استفاده از 6 بلندگوی بکار رفته داخل کابین از صدای آن لذت برد. همچنین به کمک کلیدهای کنترلی روی غربیلک می‌توان سیستم صوتی را تنظیم کرد.

در پایین سیستم صوتی، سیستم خودکار تهویه مطبوع قرار گرفته که اگرچه به صورت دوگانه نیست ولی به صورت برقی کار می‌کند و استفاده از آن بسیار راحت است.

در پایین کنسول میانی و در بالای خروجی USB و خروجی پاور 12 ولتی، دو کلید قرار دارد که می‌توان سیستم‌های پایداری الکترونیکی ESP و کنترل سرعت خودرو در سرپایینی و ایستایی در سربالایی (HDC و HAC) را فعال و غیرفعال کرد. به کمک HAC اگر در سربالایی باشید و پا را از روی کلاچ بردارید، خودرو به عقب نمی‌رود و فرصت کافی برای نیم‌کلاچ خواهید داشت. البته به غیر از این سیستم‌ها روی این چینی تازه‌وارد سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ترمز اضطراری EBA، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD و سیستم کنترل کشش TCS نیز نصب شده است.
روی صفحه کیلومتر شمار چراغ زرد رنگ TPMS روشن است که مخفف Tire Pressure Monitoring System است و در صورتیکه باد لاستیک‌ها کم باشد از طریق این چراغ به راننده هشدار داده می‌شود (برای آشنایی بیشتر با این سیستم به این صفحه مراجعه کنید).

روی سقف یک سانروف دو حالته قرار دارد. روکش صندلی‌های خودروی ما از نوع پارچه‌ای بود و از دو رنگ مشکی و نارنجی در آن استفاده شده بود ولی در کاتالوگی که کرمان موتور منتشر کرده گفته شده که قرار است روکش صندلی‌ها چرمی باشند.

از دیگر امکاناتی که روی این خودرو نصب شده می‌توانیم به سیستم سنسور نور اشاره کنیم که به کمک آن چراغ‌ها با توجه به نور محیط به صورت خودکار روشن و خاموش می‌شود. همچنین زیر درپوش موتور کاور قرار داده شده تا صدای کمتری به داخل نفوذ کند.
به صندلی‌های عقب نیز می‌رویم تا فضای پا را برای این قسمت بررسی کنیم. S5 با فاصله بین دو محور 2645 میلیمتر یعنی کمی بیشتر از هیوندای ix35 فضای بسیار خوبی را برای سرنشینان عقب فراهم کرده و حتی عکاس ما با قد 185 سانتیمتر مشکلی برای نشستن، سوار و یا پیاده شدن نداشت.


تجربه رانندگی

قصد داریم خودرو را روشن کنیم و عملکرد آن را بررسی کنیم. در این خودرو برای روشن شدن موتور باید همزمان کلاچ و ترمز را فشار دهید وگرنه پیشرانه استارت نمی‌خورد و این باعث می‌شود که هیچ زمان در دنده، خودرو روشن نشود. اولین چیزی که به محض استارت زدن موجب رضایت راننده می‌شود حرکت عقربه‌های پشت فرمان با سرعتی آرام تا انتهای محدوده خود همانند خودروهای معروفی مثل رنو کولیوس، کیا اپتیما و یا سوپر اسپرت‌هایی مثل مرسدس‌بنز GT است. برای اینکه بهتر متوجه شوید فیلم کوتاهی از این قسمت تهیه کردیم که می‌توانید در زیر مشاهده کنید:


همانطورکه در فیلم بالا مشاهده کردید، صدای بسیار کمی به داخل کابین منتقل می‌شود و عایق‌بندی‌ها بسیار خوب توانسته‌اند جلوی نفوذ صدا را بگیرند.
بگذارید در مورد یکی از مهم‌ترین برگ برنده‌های جک S5 یعنی پیشرانه آن بگوییم. S5 به یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه 2 لیتری از نوع DOHC مجهز شده که دقیقاً 1997 سی‌سی حجم دارد. اما این تمام ماجرا نیست و روی آن یک سیستم پرخوران توربوشارژ نیز نصب شده که به کمک آن می‌تواند حداکثر 174 اسب‌بخار در 5200 دور در دقیقه و 235 نیوتن‌متر در بین 2000 تا 4000 دور در دقیقه را تولید کند. اگر به شاسی‌بلندهای شهری معروف بازار یعنی هیوندای توسان و یا کیا اسپورتج نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که آن‌ها نیز تقریباً همین میزان اسب‌بخار و گشتاور را تولید می‌کنند البته با موتور 2.4 لیتری یعنی به زبانی دیگر با جک S5 همان نیروی تولید شده توسط توسان و اسپورتج زیر پاهای شما آماده خدمت‌رسانی خواهند بود.

ترمز دستی را پایین کشیده و شروع به حرکت می‌کنیم. موضوع بسیاری خوبی در شروع حرکت باعث رضایت ما شد، فرمان بسیار نرم جک S5 بود. این نرمی به لطف سیستم چرخ دنده‌ای با کمک برقی Servometer میسر شده و به راحتی می‌توانید به کمک آن رینگ‌های 17 اینچی آن را بچرخانید.
تمامی نیروی تولید شده توسط موتور این خودرو به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود و خبری از سیستم چهارچرخ متحرک (4WD) نیست که شاید آفرود سواران را ناامید کند. این سیستم باعث می‌شود که جک S5 را به عنوان یک شاسی‌بلند شهری معرفی کنیم و شاید آنچنان برای آفرود مناسب نباشد.
البته همین که تمامی این نیرو به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود باعث شده تا بسیار راحت بتوان با فشردن پدال گاز و به کار انداختن توربوشارژر، هرزگردی (تیک آف) کرد که احتمالاً بعضی جوانان را بسیار راضی نگه دارد.

دید خوبی نسبت به اطراف وجود دارد و در عقب سنسور پارک قرار گرفته اما خبری از دوربین عقب برای این خودرو نیست و شاید هنگام پارک کردن باید کمی حواستان را جمع کنید. همانطورکه در عکس‌ها می‌بینید، روی مدل آزمایشی ما در جلو سنسور پارک قرار داده شده اما نسخه‌ای که قرار است در نهایت به دست مشتری برسد فاقد سنسور پارک در جلو است و تنها نمونه آزمایشی دارای این سنسور بود.
از نظر راحتی و ضربات وارد شده به کابین، جک S5 در وضعیت خوبی قرار دارد. این ضربات از طریق فنرهای حلقوی با ستون مک فرسون در جلو و سیستم تعلیق مستقل در عقب جذب می‌شوند.
جک S5 اگرچه تقریباً هم وزن هیوندای توسان است اما با 1680 میلیمتر ارتفاع کمی از آن قدبلندتر است و با 1840 میلیمتر عرض و 4475 طول از آن عریض‌تر و طویل‌تر است.

از نظر میزان آلایندگی تولید شده، این خودرو در شرایط خوبی قرار دارد و با سیستم EOBD نصب شده روی آن توانسته استاندارد یورو 5 را بدست بیاورد.

قیمت و نتیجه‌گیری

به نتیجه‌گیری و اعلام قیمت S5 می‌رسیم و قصد داریم دومین برگ برنده S5 را رو کنیم. قیمت مصوب اعلام شده توسط کرمان موتور برای این خودرو 73 میلیون و 900 هزار تومان است و هم‌اکنون این شرکت مشغول پیش فروش S5 می‌باشد.
در کل باید بگوییم که جک S5 یک شاسی‌بلند کوچک شهری است که دارای موتور بسیار قدرتمندی در محدوده قیمتی خود است و از نظر سطح امکانات و تجهیزات کاملاً راضی کننده می‌باشد. ممکن است عدم استفاده از گیربکس خودکار و یا سیستم چهارچرخ متحرک باعث گلایه بعضی بشود اما باید توجه داشت که نسبت به قیمت پرداختی و با توجه به شرایط بازار، جک S5 را می‌توانیم به عنوان گزینه مناسبی برای شاسی‌بلند دوستانی بدانیم بودجه آن‌ها 70 تا 80 میلیون تومان است و استفاده شهری از خودروی خود دارند و قصد دارند علاوه بر جثه بزرگ، یک موتور همیشه آماده و قوی را در زیر پای خود داشته باشند.
در انتها از شرکت کرمان موتور تشکر می‌کنیم که همکاری لازم برای انجام این تست را فراهم کردند.
عکس ها
نظرات
 
 
 

بهار

1394/12/15
سلام من تازه گرفتم میخواستم منو راهنمایی کنید.ممنون.درمورد نگهداریش

سعید

1395/1/17
من از این ماشین خوشم اومده الان اتوماتش هم اومده میشه یه فیلم از بررسی کامل این خودرو هم بزارید ؟

سهیل

1395/2/5
من میخوام s5بخرم ب نظرتون بخرم یا ن ؟؟؟؟؟

امیر

1395/2/28
سلام
من خودم جک جی فایو اتومات داشتم بدلیل قدرت ضعیف موتور در سربالایی ها فروختم سوای ایرادهای صدای باد و غیره و باز بدلیل نداشتن پول کافی رفتم ی جک جی فایو دنده خریدم که 100برابر بهتر از اتوماته
در نهایت مبالغ 50 میلیون حالا بالاتر پایین تر بخدا ظلمه برا کشوری مثل ما که کشورهای مثل امریکا و اروپا با هم رقابت میکردن که خودرشونو به ایران بدن حالا کجا رسیدیم که 50 میلیون پول را که با چه زحمتی بدست اوردیم بدیم ماشینی بخریم چینی که کزینه دیکری نداریم
سری به سایت خودرو امریکا و اروپا بزنید ببینید با 50 میلیون چه خودروهای نحکن و شیکی میشه خرید که داخلش امنیت جانی داری
ممتون

omid

1395/3/11
این خودرو برای افرادی كه دفعه ی اولشونه كه دارن سوارشاسی بلند وكلا خودرو با امكانات بیشتر میشن خوبه،اما برای كسانی كه ی تجربه ی كلی دارن،مطمعنن ی خودروی فوق مزخرف وبدرد نخوره،استاندارد تولید هم برای خودروهای چینی فعلا تغریفی نداره ووقتی ی ماشین طراحی میكنن، تو تولید یك دست واستاندارد تولید نمیشه ومانند هندوونه ی در بستس،باس ببری تاببینی چ جوری از آب درمیاد،درمورد موتور جی دی آی،وتفاوتهای موتور توربو،تبدیل معمولی به توربو كاره سختی نیست بطوری كه با یه رنج قیمت دوملیونی،میشه موتوره پؤایدو تبدیل به توربو عه كامل استاندارد كرد ولی بهینه سازیش یك مهندس طراح تمام عیار میخواد كه این كاره هركسی نیست،برای افرادی هم كه از گشتاور واینجور چیزا سر در نمیارنو سواده علمیشون در حده نظر دهی نیست توصیه میكنم اولا نظر بی خودی ندن،دوما كتاب دینامیك جی ال مریامو تهیه ومطالعه كننوببینن كه نسبت گشتاور این خودرو نسبت به توان خروجی موتورش اصلا استاندار نیست ومطمعنآ در زمانهای مدتی بعد از استفاده دچار مشكل خواهند شد،،،كلا ماشینه مزخرف وبدرد نخوریه...
 • سروش

  1395/3/26
  ببخشید شما میشه 1 گزینه خرید تو این رنچ با این امکانات بدی به ما :)) نکنه بریم پژو بخریم که صدای توی اتاق از بیرونش بیشتره ؟
  17+
 • amir

  1395/7/5
  این ماشین اصلا بدترین ولی اینم در نظر داشته باشید که دارید ۸۰میلیون پول میدید اگه بخواید توسان صفر بخرید باید ۱۶۰میلیون پول بدید.هرکی هم که پول زیاد داره میره توسان میخره هرکی هم نداره باید با همینا سر کنه
  8+
 • رضا

  1396/2/9
  جیلی x7 بهتره
  هم کیفیت هم راحتی
  2+
 • موسیانمو

  1396/6/24
  اومدی اینجا که چی میخوای بگی من راننده بوگاتیم جک بده ،خخخخ ،برو بابا ،یادت رفته بافرقون حال میکردی اولینمشینت پیکان مدل57بوده
  6+
 • نادر

  1396/9/21
  با سلام خدمت جناب آقای امید خان
  من فکر می کنم شما که به اصطلاح خودتون تحصیلکرده و با سواد هستین و سر از همه چیز در میارین اول برید یه کم فارسی صحبت کردن را یاد بگیرید تا دیگه باید ببری را باس ببری ننویسی. آقای تحصیلکرده !!!!!! و بعد بیای این نظرات به اصطلاح ارزشمند خودتو تو سایت بزاری. جالب تر اینکه بعضیا هم میان بیخود تایید می کنند.
  2+

سجاد

1395/4/8
سلام
اصلا نخرید چون:
چهرش ادم گول می زنه وقتی سوارش شدم انتظار داشتم نسبت به ابعادش فضای بزرگی داشته باشه ولی اصلا اینطور نبود.
خودرو های مونتاژ کرمان موتور دقیقا مثل لپ لپ یک ماشین عین تویتا عمری میشه یکه هم کاپو تشه می زنی بالا میبینه که فراموش کردن شمع های موتور بزارن .
کیفیت داخلش خوبه ولی اصلا خوب مونتاژنشده مثلا خودم دیدم ماشین صفر نصف دکمه روی فرمونش از جاش زده بیرون یا مثلا دکمه های تنظیم تهویش وقتی می چرخونی گیر داره و اصلا روون نیست
.......
.....
خلاصه اگه من اینقدر پول داشتم گزینه های خرید خودروم اینا بود:
1-سوناتا 2007 شش سیلند فول اپشن
2-ازرا 2007
3-کمری
4-ماکسیما (سلطان جاده)
در اخر هم می خوام یک مقایشه کوچیک بین سوناتا2007و جک s5داشته باشم :
سوناتا داخلش خیلی خیلی بزرگتر از جک کیفیتش عالی ،خدمات پس ار فروشش(با اینکه مدلش پایین) خییلی خوبه،برندش معتبره ،.....
خلاصه خود دانی که پول به یک ماشیم چینی خوش کیفیت و بد مونتاژ بدی که نه مثل سواری راحت ونه مثل شاسی بلند پر قدرت افرودی یا پول به ماشینای ژاپنی و کره ای بدی که برندشون کل هیکل جک می خره...
 • محمد

  1395/4/9
  سلام
  من کلا برای خرید ماشین حساس هستم و تحقیق میکنم..سوای از خودروهای چینی که بنده علاقه ای به انها ندارم ولی نمیشه ماشین کهنه خرید سوناتا 7 سال کارکرده دیگه تو خرجه .. هر چند ماشین خوبی باشه ولی شما احتمال بده که مالکش یک بار روغنش به موقع تعویض نکرده باشه و یا روغن کم کرده باشه ...پس من خودرو نو رو ترجیح میدم حتی چینی باشه...الان من تو رنج 80 ملیون میخوام یه ام جی 6 دو سال کارکرده بردارم که کلا 40 هزار رفته...نمیدونم خوب یا غلط...من قبلا کیا اسپورتیج 6 سیلندر داشتم خوب بود ولی کلا داشبورد خشکی دارن النترا هم همینجوره داشبورد خشکی داره..جاش کمه بخصوص قسمت عقبش..جک رو همه تعریفش میکنن...شاید واقعا خوب باشه..ولی من حاضر نیستم ماشین مارک خوب ولی زیاد کارکرده مثلا بالای 100 هزارتا رفته رو بخرم ..احتمال خرابی رو شاخشه.و خرج و خرج و خرج
  10+
 • سجاد

  1395/4/15
  سلام محمد جان
  من پردم یک سوناتا 2006خرید (تازگیا) کلا یک تومن خرجش کرد وهیچ ایراد موتوریی هم نداره تازه اینم بگم که ام جی نگیر من دختر داییم یک ام جی صفر خرید یک سال نشد فروخت خیلی شاسیش پایین توشم وقتی می شینی انقدر صندلیاش پایین که بیرونه نمی بینی .
  اخر کلام : تو خرید ماشین دست دوم باید بگردی چیز خوب پیدا کنی بهدش هم ،جک اصلا ارزش خرید نداره تو شهر ما نمایندگی کرمان موتوره یارو جک سواری داشت میگفت بخاطر یک قطعه 6ماه ماشینش خوابیید برای همین ارزش نداره بعدشم کی گفته ماشیم بعد 7 سال تو خرجه تویتا داریم 49 سال داره مثل ساعت کار می کنه
  5+
 • amir

  1395/7/5
  اون آزارایی که شما میگید ۹سال کارکرده و دیگه اون ماشین تو خرجه
  3+

تورج

1395/4/14
به نظر من اس 5 اتوماتیک بهترین گزینه است با پولی که میدی به چند دلیل
1- گیربکس اتوماتیک هافر آلمانه 2- دوکلاچه هستش - پر آپشنه - بیش از 177 نمایندگی در کل کشور داره شما در هر شهری بخواهید نمایندگی و تعمیرگاه دار ه - تمامی قطعات در سایت کرمان خودرو با قیمت موجوده - قدرت و گشتاور نسبت به خودش بالایی داره ولی سه مورد داره که برام سواله 1- بااین همه آپشن کروز میگن تو اتوماتیک نداره که با افزایش تیره 95 انشاالله بگذارن 2 - کیفیت پوشش رنگ در دنده دستی پایین است که اینور هم در اتوماتیک درنظر بگیرند ودرآخر در رو نمایی نیو فیس نشان دادن ولی میگن باهمان اتاق قدیم عرضه میشود سخن آخر چنانچه این سه مورد حل شود ماشین فوق العاده ایی حتی در کره ایی زیر 100 تومان موفق باشید

صاحب

1395/4/22
چرا برای جک اس5 دنده ای با وجود این همه تقاضا برای اون، بررسی ویدیویی نمی زارید حتی سایت اسب بخار هم یه بررسی برای اس5 اوتومات گذاشته که بیشتر برای رفع تکلیف بود و بدون هیچ علاقه ای انجام شده بود. دلیل خاصی داره؟

حشمت

1395/6/8
واقعا بهتون تبریک میگم برای سایتتون فوق العادس فقط یه زره اگه تنوع ماشینا بالاتر بره فوق العاده تر میشید
در مورد s5هم خیلی ماشینه خوبیه بهترین ماشین تو این رنج قیمته همه ی امکاناتم رو داره فنی هم عالیه اونایی هم که میگن چینی بده برا اون ماشینایی که زیر ۴۰ میلیونه اونم که همه ماشینا تو اون رنج بدن و چینی هیچ بدی نداره والان تمام محصولات چین نه تنها ماشین بلکه همه چیز کل دنیا رو گرفته و همه هم استفاده میکنند و استقبال در خرید این ماشین هیچ گونه شکی نکنید

farshid

1395/7/24
دمتون گرم. ...ماشین باحالیه

حمید

1395/8/8
با سلام خدمت کلیه عزیزان که این مطالبو میخونن.
لازم به یادآوری است که چنانچه فردی مغرضانه مطلب بزاره حق الناس به گردنش میاد و پیش وجدان خودش گرفتاره. افرادی که به دلایلی همچون کار کردن در شرکتهای مختلف خودرو سازی مطالب غیر واقعی میذارن مسئولند.
با بررسی های این حقیر نتیجه گرفتم که این خودرو را هر کسی که داشته ازش راضی بوده و کلا قابل مقایسه با خودروهای داخلی خودمون نیست. آیا کسی هست که خودرو داخلی سوار شه و گرفتار کیفیت افتضاح موتور و گیربکس و اتاق و ... نباشه؟ هر کدوم از داخلی ها یه جاش میلنگه.
جک اس فایو با توجه به قیمتش واقعا عالیه. به نظر بنده حداقل پولتو دور نریختی. بازار فروش نو و کارکردشم توپ توپه. تو همین سایت دیوار بزنی به نیم ساعت نمیکشه که با بالاترین قیمت میفروشی. کیفیتشم که در حد مطلوبیه. دیگه مصرف کننده چی میخواد.
بخرید و لذتشو ببرید.

علیرضا

1396/2/22
با وجود همه ی این گفته هاتون من سوار یه اس۵ دستی با کارکرد 34000 کیلومتر شدم و روندم اولا شما گفتین صدا به داخل کابین نمی یاد که به نظرم خیلی هم می یومد و دوماد گفتین سواریش نرمه من تو جاده خاکی روندم اصلا خوب نبود پراید از اون بهتر بود به مولا

zak2012

1396/3/16
به زودی با حضور پژو 2008 بازار این خودروها خراب خواهد شد
 • علی

  1396/4/23
  پژو 2008 با آپشن های کم شده و نامشخص، ایرانیزه شده، با قیمت نهایی نامعلوم که می دانیم مبلغ پیش پرداخت اولیه ماشین نمی تواند از 40 تا 50 درصد قیمت خودرو بیشتر باشد، یعنی قیمت نهاییبا توجه به پیش پرداخت 60 میلیونی اولیه میشه بین 120 تا 150 میلیون تقریباً رقیب هیچ ماشینی در داخل کشور نیست.
  2+

ali b

1396/10/17
با سلام خدمت همه دوستان
پدر بنده آذر ماه سال 94 مدل دنده دستی s5 رو خریداری کرده که تا امروز حدود 68000 تا هم باهاش رفته که این مدت بغیر از تعویض قطعات مصرفی و روغن چیز خاصی از ماشین ندیدیم در مورد سواریش با تعویض هر چهار چرخ هم سواری نرمتر شده هم چسبندگی خودرو در زمستان بهتر شده ما در شهر اردبیل زندگی میکنیم برف سنگین که بازیده بود این ماشین خیلی خوب بود و احساس امنیت رانندگی زمستانی می داد
در کل که پدرم بسیار از ماشین راضی هست ناگفته نماند پدر بنده 30 سال راننده جاده بوده و از نظر فنی از این ماشین راضی هستش

omid

1397/1/23
من یه سالی هست سوار s5توربو اتومات هستم. خداییش نسبت به قیمتش ماشین محشری هست.البته قبل از خریدنش تمام ماشینایی که تو رنج 100 تا 150 تومن بودند را سوار شدم مثل تویوتا 2010 - سراتو 1396 و چند تا ماشین دیگه- خداییش ماشین خوبیه-نگران نباشید سواری نر و راحتی خواهید داشت
Top