موضوعات داغ

ماشین هیوندای جنسیس کوپه

(4.2/5) 242,875 رای

در سالهای اخیر به لطف حضور گسترده محصولات چینی، تنوع خوبی در کلاس کراس‌اوورها و سدان‌های خانوادگی بوجود آمده اما همچنان در سگمنت خودروهای کوپه و اسپرت انتخاب چندانی در بازار دیده نمیشود. در واقع حتی اگر خودروهایی نظیر کیا سراتو کوپ و هیوندای ولستر که قابلیت مسابقه‌ای خاصی ارائه نمی‌کنند و همچنین محصولات فوق لوکس و گران‌قیمت که 99 درصد جامعه توان خریدش را ندارند را هم در همین دسته جای دهیم بازهم لیست چندان بلندبالایی تشکیل نخواهد شد. در این بین هیوندای جنسیس کوپه جزء معدود انتخاب‌هایی است که هم از نظر قیمتی با سطح درآمد بخشی از مردم جور در می‌آید و هم قادر است با پیشرانه 6 سیلندر قدرتمند و سیستم دیفرانسیل عقب، نشانه‌هایی از یک خودرو اسپرت واقعی را به نمایش بگذارد. همین نکات باعث شدند که نماینده هیوندای در بازار کشورمان به فروش مناسبی دست یابد. با ورود نسخه فیس‌لیفت در سال 2013 انتظار میرفت که این روند موفقیت‌آمیز حتی با قدرت بیشتر ادامه یابد اما متاسفانه با تصویب قانون عجیب منع واردات خودروهای بالای 2500 سی‌سی، عرضه مدل جدید جنسیس خیلی زود متوقف شد تا معدود نسخه‌های فیس‌لیفت حاضر در کشور با افزایش قیمت کاذب (در قیاس با مدل قبلی) مواجه شوند.

240 km/h
حداکثر سرعت
12.4 liter/100km
مصرف سوخت
3778 cc
حجم موتور

مشخصات هیوندای جنسیس کوپه

کلاس بدنه
کوپه
انتقال نیرو
دیفرانسیل عقب
نوع جعبه دنده
8 دنده خودکار شیفت ترونیک
حداکثر توان
306 اسب بخار
تنفس موتور
تنفس طبیعی
تعداد سیلندر
6 سیلندر

فیلم بررسی هیوندای جنسیس کوپه

مزایا و معایب هیوندای جنسیس کوپه

مزایا

توانایی‌های حرکتی مناسب، آپشن‌های کافی، طراحی جذاب (در نسخه فیس‌لیفت)

معایب

مصرف سوخت بالا، فرمان‌پذیری متوسط (به نسبت یک خودرو اسپرت)

بررسی هیوندای جنسیس کوپه

در گذشته شاهد تلاش‌هایی از جانب هیوندای برای ساخت یک خودرو کوپه اسپرت بوده‌ایم که به تولیداتی نظیر اس کوپه و تیبرون (یا همان کوپه FX) ختم گردید. خودروهایی که هرچند از نظر ظاهری جذابیت‌های جوان‌پسندانه‌ای در قیاس با محصولات سدان این کمپانی داشتند اما هرگز نتوانستند در سطح یک خودرو اسپرت واقعی عرض اندام نمایند. اما پس از این تلاش‌های نه چندان موفقیت‌آمیز، هیوندای در سال 2008 میلادی پرده از محصول جدیدش یعنی جنسیس کوپه برداشت. خودرویی که برخلاف تیبرون از یک پیشرانه قدرتمند و ساختار دیفرانسیل عقب بهره میبرد و میتوانست به عنوان یک محصول اسپرت واقعی، آن هم با قیمتی ارزان و رقابتی به جنگ کوپه‌های اقتصادی جهان برود. البته ممکن است بسیاری افراد این ماشین را در قیاس با محصولات اسپرت آلمانی و ماسل‌کارهای امریکایی رقیب حقیری تصور کنند اما با در نظر گرفتن قیمت جهانی و مقایسه‌هایی که میان جنسیس کوپه با رقبای 6 سیلندر امریکایی صورت گرفته بود، باید اعتراف کرد که نماینده هیوندای آنقدرها که به نظر میرسد هم خودرو دست و پا بسته‌ای نبوده است و به نسبت قیمت و سال تولید، ویژگی‌های قابل قبولی به مالکین خود هدیه داده و میدهد. بخصوص در مدلهای پس از فیس لیفت که اصلاحات ظاهری و فنی، جنسیس کوپه را به محصولی کامل‌تر از قبل تبدیل نمود.

هیوندای جنسیس کوپه

البته همانطور که گفتیم اکثر مدلهای موجود در کشور از نوع فیس قدیم هستند و همین باعث افزایش قیمت شدید مدل‌های نیوفیس شده است. در نتیجه اگر طراحی به‌روزتر و اندک بهبود فنی نسخه فیس‌لیفت برایتان اهمیت چندانی ندارد میتوانید به سراغ همان مدل قبلی بروید. بخصوص که اکثر مدلهای فیس‌لیفت عرضه شده در کشور از همان موتور قدیمی MPI بهره میبرند و مزیت اصلی نسخه جدید که در قدرت برتر موتور GDI خلاصه میشود در آنها یافت نخواهد شد.
به هر حال هیوندای جنسیس کوپه به نسبت رده قیمتی خود یکی از پرشتاب‌ترین و جذاب‌ترین ماشین‌هایی است که میتوانید خریداری کنید. البته استهلاک و مصرف سوخت نسبتاً بالایی دارد اما به لطف قطعات یدکی ارزان‌تر از رقبای آلمانی، هزینه نگهداری وحشتناکی به شما تحمیل نخواهد کرد. همچنین بدلیل طراحی جذاب (بخصوص در نسخه فیس لیفت)، فضای کافی برای سرنشینان جلو، کیفیت سواری قابل‌قبول (نسبت به یک خودرو اسپرت)، آپشن‌های مکفی، ترمزهای قدرتمند (البته فقط در نسخه برمبو)، حساسیت پایین به بنزین‌های وطنی و ایمنی بالا میتواند حتی برای استفاده روزمره هم تا حدودی کارآمد ظاهر شود. از همه اینها مهم‌تر اینکه جنسیس کوپه شتاب و حداکثر سرعت خوبی را همراه با صدای گوشنواز پیشرانه 6 سیلندر به شما هدیه خواهد کرد که برای خودرویی در این رده قیمتی راضی کننده است. همچنین علیرغم بازار ضعیف خودروهای دست دوم کوپه، جنسیس هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد و با مقداری صبر و حوصله به پول نقد تبدیل خواهد شد.
البته در این بین مشکلاتی هم وجود دارند. مثلاً اینکه نماینده هیوندای به عنوان یک خودرو اسپرت، وجهه و اعتبار چندان بالایی در میان ماشین‌بازها ندارد. همچنین بدلیل ضعف در کنترل گشتاور زیاد خودرو، فرمان‌پذیری ماشین در سرعت‌های بالاتر از حالت ایده‌آل فاصله گرفته و در نتیجه در صورت عدم مهارت کافی نمیتوانید در مسیرهای پرپیچ و خم از حداکثر قدرت و گشتاور ماشین بهره‌مند شوید. البته این مشکل در نسخه فیس‌لیفت تا حدودی برطرف شده اما همچنان نمیتوان از هندلینگ جنسیس کوپه خیلی تعریف و تمجید نمود. بخصوص که نسخه‌های فاقد ترمز برمبو از ضعف ترمز (نسبت به توانایی‌های حرکتی ماشین) نیز رنج میبرند. همچنین باید در نظر داشته باشید که این ماشین به احتمال زیاد در طول این سالها زیر پای جوانان عاشق شتاب و سرعت بوده و در نتیجه احتمال اینکه فشاری بیشتر از سدان‌های هم‌مدل را تحمل کرده باشد زیاد است. به همین دلیل باید با احتیاط نسبت به خرید اقدام نمائید.

داخل هیوندای جنسیس کوپه

در داخل کابین جنسیس کوپه با یک داشبورد نسبتاً شلوغ مواجه میشویم که بواسطه فرم عضلانی و حضور کلیدها و نشانگرهای پرشمار، حس هیجان نسبتاً خوبی به سرنشینان منتقل میکند. البته ممکن است بگوئید تم کلی طراحی مقداری قدیمی شده که با توجه به سال طراحی آنقدرها هم چیز عجیبی نیست. همچنین در خصوص کیفیت هم شرایط از حالت ایده‌آل فاصله زیادی دارد اما با توجه به اینکه در این رده قیمتی رقبای آلمانی حضور ندارند میتوانیم به جنسیس خیلی سخت نگیریم. مثلاً یکی از رقبای قیمتی این محصول تویوتا GT86 می‌باشد که آن هم از نظر طراحی و جنس پلاستیک‌های داخل کابین شاهکاری ارائه نکرده است.

طراحی هیوندای جنسیس کوپه

در نسخه فیس لیفت سه نشانگر به کنسول میانی ماشین اضافه شده‌اند که وضعیت دمای روغن، گشتاور و شتاب را نشان میدهند. این آمپرهای جدید شاید در نگاه اول چندان کاربردی به نظر نرسند اما حس هیجان خوبی را به عاشقان سرعت هدیه میکنند. ضمناً نماینده هیوندای مشابه تمامی خودروهای کوپه، فضای بسیار محدودی در اختیار سرنشینان عقب قرار میدهد که فقط برای شرایط خاص و مسافت‌های کوتاه کاربرد دارد.

طراحی هیوندای جنسیس کوپه

ممکن است بسیاری از طرفداران متعصب برندهای مطرح اروپایی و امریکایی، جنسیس کوپه را خودرویی بی‌اصالت و بی‌کلاس توصیف کنند، اما باید اعتراف کرد که این محصول در زمان خودش توجهات بسیاری را به خود جلب کرده بود. البته دماغه نسخه‌ اولیه حالتی ساده و محافظه‌کارانه داشت و با جلوپنجره کوچک و فرم ساده سپرهایش نمیتوانست حالت اقتصادی خود را پنهان نماید. اما در نسخه فیس‌لیفت بسیاری از این مشکلات برطرف شدند و قسمت جلویی جنسیس با ورودی هوای بسیار بزرگ، چراغهای خشن‌ و درب موتور اسپرت مجهز به هود، خشونت و جذابیتی دوچندان را به نمایش گذاشت.

طراحی هیوندای جنسیس کوپه

البته تغییرات قسمت کناری و انتهای خودرو به موارد جزئی نظیر بازطراحی رینگ‌ها و چیدمان داخلی متفاوت چراغهای عقب محدود شده اما با این حال باید از نسخه جدید به عنوان خودرویی زیباتر و مدرن‌تر از مدل قبلی یاد کنیم. در واقع درست است که جنسیس کوپه به خشونت خودروهای قلچماق امریکایی، ظرافت کوپه‌های اسپرت ژاپنی و اصالت و فرم بی‌نقص محصولات آلمانی نمیرسد اما باید اعتراف کرد که در مجموع جذاب و دوست داشتنی از کار درآمده است. بخصوص اگر قیمت و شرایط خاص بازار خودرویی کشور را در نظر بگیریم، متوجه علت محبوبیت این محصول خواهیم شد.

مشخصات هیوندای جنسیس کوپه

زیر کاپوت هیوندای جنسیس کوپه یک پیشرانه 6 سیلندر تنفس طبیعی 24 سوپاپ به حجم 3.8 لیتر قرار گرفته که قادر است در بهترین حالت 306 اسب بخار قدرت و 360 نیوتن‌متر گشتاور تولید نماید. البته فیس جدید در کشورهایی مثل امریکا با پیشرانه GDI عرضه شده که حدود 42 اسب بخار قدرت و 40 نیوتن‌متر گشتاور بیشتر از مدل MPI تولید میکند اما بدلیل حساسیت بالاتر این مدل به کیفیت بنزین، اکثر نسخه‌های موجود در خاورمیانه (حتی پس از فیس‌لیفت) با پیشرانه ضعیف‌تر MPI ارائه شده‌اند که این مورد شامل ایران هم میشود. همچنین در نسخه جدید از یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک استفاده شده که نسبت به جعبه‌دنده 6 سرعته اتوماتیک قبلی، مصرف سوخت را اندکی بهبود بخشیده است.
ضمناً هیوندای برای جنسیس کوپه از دو نوع سیستم ترمز ساده و مدل گران‌قیمت برمبو استفاده نموده که نسخه معمولی به نسبت توانایی‌های حرکتی ماشین عملکرد متوسطی از خود نشان میدهد. بخصوص اگر رانندگی اسپرت شما برای مدتی ادامه یافته و فشار مضاعف و طولانی بر سیستم ترمز وارد کنید، شاهد افت عملکرد محسوسی خواهید شد. اما در طرف مقابل نمونه‌های مجهز به ترمز برمبو از شرایط بسیار مطمئن‌تری بهره میبرند، هرچند تعویض لنت‌های این مدل هزینه بیشتری بر دوش شما خواهد گذاشت.

موتور هیوندای جنسیس کوپه

سیستم تعلیق ماشین هم از نوع مستقل است که اتومبیل را از حرکات عرضی و گهواره‌ای مصون نگاه میدارد، بخصوص که مرکز ثقل پایین و عرض زیاد ماشین در کنار حضور سیستم‌های کمکی پایداری الکترونیکی، دست به دست هم داده‌اند تا کوپه هیوندای به این راحتی‌ها به سمت واژگونی متمایل نشود. اما با این حال فرمان‌پذیری جنسیس از حالت ایده‌آل فاصله دارد. مشکل اصلی در مهار گشتاور بالایی است که به چرخ‌های عقب منتقل میشود و در پیچ‌های تند میتواند دردسرساز شود. البته سیستم کنترل پایداری دو مرحله‌ای نسخه جدید، نسبت به مدل‌های قبلی، واکنش‌های دقیق‌تری دارد؛ با این حال همچنان استفاده حداکثری از قدرت جنسیس، مهارت بالایی از جانب راننده میطلبد. دقیقاً به همین علت است که در درگ‌های غیر رسمی شهری، شاهد شتاب‌گیری بسیار متفاوتی از جنسیس هستیم چراکه شتاب این ماشین بسته به نوع لاستیک و مهارت راننده (کنترل هرزگردی در زمان لانچ کردن) میتواند بسیار متغیر باشد.

مشخصات فنی هیوندای جنسیس کوپه

نام خودرو
هیوندای جنسیس کوپه
کشور سازنده
پرچم کشورکره جنوبی
سال (طراحی)
2013
موتور
6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور
3778 سی سی
تنفس موتور
تنفس طبیعی
انتقال نیرو
دیفرانسیل عقب
حداکثر قدرت
306 اسب بخار در 6300 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور
360 نیوتن متر در 4700 دور در دقیقه
جعبه دنده
8 دنده خودکار شیفت ترونیک
شتاب 0 تا 100
5.9 ثانیه
حداکثر سرعت
240 کیلومتر در ساعت
وزن
1580 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر)
4630 طول - 1864 عرض - 1384 ارتفاع
فاصله بین دو محور
2819 میلیمتر

مصرف سوخت ماشین هیوندای جنسیس کوپه

 • داخل شهر
 • خارج از شهر
 • ترکیبی
 • حجم باک
 • استاندارد آلایندگی
 • میزان تولید CO2
 • استاندارد امنیت
 • 14.7 لیتر در هر صد کیلومتر
 • 9.4 لیتر در هر صد کیلومتر
 • 12.4 لیتر در هر صد کیلومتر
 • 65 لیتر
 • -
 • -

امکانات و تجهیزات هیوندای جنسیس کوپه

این نسل از جنسیس کوپه متعلق به سال 2013 است و طبیعتاً نمیتواند شما از نظر سطح آپشن شگفت‌زده کند؛ با این حال روئیت گزینه‌هایی نظیر سیستم‌های ترمز و پایداری شامل ESC , TSC , ABS, EBD BA , EBA , SCS ، ایربگ‌های جلو، جانبی و پرده‌ای، سیستم صوتی اینفینیتی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، کروز کنترل، سانروف برقی، آینه الکتروکرومیک، سیستم تهویه مطبوع دوگانه اتوماتیک، شیفترهای تعویض دنده در پشت فرمان، سامانه TPMS و مواردی از این دست برای خودرویی که سالها از تکنولوژی روز فاصله داشته میتواند راضی کننده باشد. بخصوص که طرفداران این قبیل ماشین‌ها به خصلت‌های فنی بیش از آپشن‌های رفاهی اهمیت میدهند و اصولاً مواردی مثل رادار هشدار خروج از خط برای این قشر خاص، کاربرد چندانی نخواهد داشت. ضمناً در مدل‌های پس از فیس‌لیفت چند گزینه مثل چراغشور، تنظیم اتوماتیک ارتفاع نور چراغهای جلو، سنسورهای پارک جلو و نشانگرهای تکمیلی کنسول میانی به ماشین اضافه شده‌اند تا لیست امکانات ماشین تکمیل‌تر از قبل گردد.

امکانات هیوندای جنسیس کوپه

کیسه هوا
کیسه هوای سرنشینان جلو - کیسه هوای جانبی - کیسه هوای پرده‌ای
سیستم صوتی
سیستم صوتی اینفینیتی با 10 اسپیکر - آمپلی‌فایر 360 واتی - قابلیت پخش CD و MP3 - خروجی USB - بلوتوث
ترمز و پایداری
ESC - TSC - ABS - EBD - BA - EBA - SCS
دیگر امکانات
انتقال نیرو به چرخ‌های عقب - نشان‌دهنده باد لاستیک - بال عقب - چراغ‌های زنون - تنظیم صندلی راننده در 6 جهت و صندلی کمک راننده در 4 جهت - روکش چرمی صندلی‌ها، دنده و فرمان - صندلی‌های عقب تاشو - آینه‌های برقی - گرمکن آینه‌ها - کروز کنترل - قابلیت تنظیم سیستم صوتی و کروز کنترل از روی فرمان - فیلتر هوای داخل - قطب‌نما - دماسنج - کامپیوتر سفری - سیستم تهویه مطبوع خودکار - تجهیزات قابل سفارش: نویگیشن - سنسور عقب - سیستم ورود بدون کلید - سیستم استارت بدون کلید - سانروف

رقبای هیوندای جنسیس کوپه در بازار

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم، در کشورما گزینه‌های کوپه چندان زیادی وجود ندارند که بخواهید از میان آنها خودرو مورد نظر خود را انتخاب نمائید. البته اگر بحث محدودیت بودجه مطرح نباشد هنوز هم دست شما تا حدودی باز است اما در رده قیمتی جنسیس کوپه شاید جدی‎ترین رقیب موجود تویوتا GT86 باشد. خودرویی که در نمونه استاندارد مجهز به موتور 2 لیتری، شتاب و حداکثر سرعت ضعیف‌تری نسبت به جنسیس دارد اما در عوض هنگام بازی با فرمان و دریفت زدن، حس تسلط و کنترل مثال زدنی به شما هدیه می‌نماید که مشابهش را در نماینده هیوندای پیدا نخواهید کرد. همچنین GT86 از قابلیت تیونینگ بالاتری هم برخوردار است. از نظر استهلاک باید گفت علیرغم اینکه نماینده تویوتا از قطعات مقاوم‌تری استفاده کرده و به لطف موتور کوچک‌تر، کم‌مصرف‌تر می‌باشد، ولی بدلیل حساسیت بیشتر پیشرانه نسبت به بنزین‌های وطنی (بدلیل ضریب تراکم بالای موتور) و گرانی برخی قطعات، در نهایت هزینه نگهداری کمتری از جنسیس نخواهد داشت. البته با قیمت مشابه میتوان به محصولات قدیمی‌تر آلمانی نظیر ب‌ام‌و 320 و 330 کوپه اتاق E92 یا حتی کروک E93 هم نیم‌نگاهی داشت که از نظر پرستیژ، هندلینگ، کیفیت ساخت و اعتبار برند گزینه‌های بسیار بهتری محسوب میشوند اما نباید فراموش کنیم که نمایندگان باواریایی اکنون پا به سن گذاشته‌اند و با توجه به قیمت سرسام‌آور قطعات یدکی، هزینه نگهداری بسیار بیشتری از یک خودرو کره‌ای بر دوشتان خواهند گذاشت.

قیمت و نمایندگی

 • قیمت
 • نمایندگی

سوالات متداول

موتور هیوندای جنسیس کوپه چیست؟

زیر کاپوت هیوندای جنسیس کوپه یک پیشرانه 6 سیلندر تنفس طبیعی 24 سوپاپ به حجم 3.8 لیتر قرار گرفته که قادر است در بهترین حالت 306 اسب بخار قدرت و 360 نیوتن‌متر گشتاور تولید نماید. البته فیس جدید در کشورهایی مثل امریکا با پیشرانه GDI عرضه شده که حدود 42 اسب بخار قدرت و 40 نیوتن‌متر گشتاور بیشتر از مدل MPI تولید میکند اما بدلیل حساسیت بالاتر این مدل به کیفیت بنزین، اکثر نسخه‌های موجود در خاورمیانه (حتی پس از فیس‌لیفت) با پیشرانه ضعیف‌تر MPI ارائه شده‌اند که این مورد شامل ایران هم میشود

جعبه دنده نسخه فیس‌لیفت هیوندای جنسیس کوپه از چه نوعی است؟

در نسخه جدید از یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک استفاده شده که نسبت به جعبه‌دنده 6 سرعته اتوماتیک قبلی، مصرف سوخت را اندکی بهبود بخشیده است

آیا ترمزهای هیوندای جنسیس کوپه عملکرد ضعیفی دارند؟

هیوندای برای جنسیس کوپه از دو نوع سیستم ترمز ساده و مدل گران‌قیمت برمبو استفاده نموده که نسخه معمولی به نسبت توانایی‌های حرکتی ماشین عملکرد متوسطی از خود نشان میدهد. بخصوص اگر رانندگی اسپرت شما برای مدتی ادامه یافته و فشار مضاعف و طولانی بر سیستم ترمز وارد کنید، شاهد افت عملکرد محسوسی خواهید شد. اما در طرف مقابل نمونه‌های مجهز به ترمز برمبو از شرایط بسیار مطمئن‌تری بهره میبرند، هرچند تعویض لنت‌های این مدل هزینه بیشتری بر دوش شما خواهد گذاشت

از میان هیوندای جنسیس کوپه و تویوتا GT86 کدام انتخاب بهتری است؟

در رده قیمتی جنسیس کوپه شاید جدی‎ترین رقیب موجود تویوتا GT86 باشد. خودرویی که در نمونه استاندارد مجهز به موتور 2 لیتری، شتاب و حداکثر سرعت ضعیف‌تری نسبت به جنسیس دارد اما در عوض هنگام بازی با فرمان و دریفت زدن، حس تسلط و کنترل مثال زدنی به شما هدیه می‌نماید که مشابهش را در نماینده هیوندای پیدا نخواهید کرد. همچنین GT86 از قابلیت تیونینگ بالاتری هم برخوردار است. از نظر استهلاک باید گفت علیرغم اینکه نماینده تویوتا از قطعات مقاوم‌تری استفاده کرده و به لطف موتور کوچک‌تر، کم‌مصرف‌تر می‌باشد، ولی بدلیل حساسیت بیشتر پیشرانه نسبت به بنزین‌های وطنی (بدلیل ضریب تراکم بالای موتور) و گرانی برخی قطعات، در نهایت هزینه نگهداری کمتری از جنسیس نخواهد داشت

نظرات کاربران

316 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1391/3/31
وای این دیگه اخر ماشین.امیدوارم تو مدل جدید مشکلات نسل قبلی شامل ترمز و تعلیق خشک برطرف شده باشه.قیمتشم کمی بالاست.
1391/3/31
خیلی توپه ولی کاشکی ارزونتر بود.یکی فقط جلو افشین بگیره ک نظر نده.
1391/3/31
be gheimatesh miarze man savare modele ghadimish shodam oon alie in dige hatman .... lotfan doostani ke peraid savaran nazar nadan mamnoon
1391/4/1
95 ملیون تومن پول واسه یک ماشین کره ای دادن اشتباه محض هست .اون هم هیوندای که نه ماشین ساز قدری هست و کیفیت ماشین هاش از برند های معتبر خیلی خیلی پایین تر هست . گزیته های خیلی بهتری با این پول میشه خرید ار تویوتا و بنز و بی ام و ..........
1399/7/19
داداش کجایی که با ۹۰ تومن الان پراید مدل ۹۲ میدن 🤦‍♂️
1399/10/26
الان پراید شده ۱۲۰ تومن ای خداااااا
1399/11/16
نمیدونم کی این پیامو گزاشتی ولی الان ۱۶ بهمن سال ۹۹ هست پراید ۱۰۰ ملیونه🙂
1400/2/25
کجای ک ببینی 90 میلیون شده 600 ملیون
1400/4/4
الان تیرماه 1400 و پراید 130 میلیون میباشد🥲😂
1400/8/11
۱۴۰۰/۸/۱۱
کجایی که گوز بهت نمیدن با ۹۰تومن.
1400/11/21
برادر الان کجایی که پراید شده 190 میلیون
1401/4/13
داداش کجایی که پراید الان شده ۲۰۰ و خورده ای میلیون
1401/8/2
داداااااش الان سال ۱۴۰۱ ،جنسیس یک ملیارد و پراید ۲۰۰ ملیونه🤯😂
1401/10/26
داداش خودت کجای کاری،الان ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ هست و پراید از ۳۰۰ میلیون رد شده🤣
1402/1/4
کجایی که الان ۹۵ میلیون هوندا ۱۲۵ صفر میدن😐
1402/1/17
قیمت های الان😂🥲😅😓😭😭😭😭😭😭
1391/4/1
با ۹۳ تا لاگونا میخرم.
شتاب و نوشته ۵.۹ ولی نمیدونم چرا بهش گاز میدی بیشتر صدا تولید میکنه تا راه بره.
1391/4/1
با محمد موافقم. من خودم عاشق جنسیس کوپه هستم ولی هرگز پولم رو دور نمیریزم. با این پول میشه یه ماشین بهتر از بی ام و حداقل خرید. البته این رو هم در نظر داشته باشید برای پولدار ها که هر ماشینی بگید دارن مهم نیست!
1391/4/2
تو رو خدا شما ک نمیدونید ماشین چیه حرف نزنید . هیوندای اول کوپه ساخت غوغا ب پا کرد بعد با جنسیس کوپه ترکوند من ک میگم این جنسیس کوپه ب اندازه بمب اتم انفجار داره . متاسفانه ذهن خودمون رو الکی ب کره ای و ژاپنی بودن پر کردیم . من خودم طرفدار خودرو های تویوتا هستم ولی اول اجازه بدین این ماشین رو چند نف خریداری کنه بعد نظر بدین . در ضمن شتاب این ماشین 5 تا 5/2 ثانیس
1391/4/2
ghabele tavajohe onaii ke migan gensis kope be dar nemikhore man khodam 2012 sefidesho daram akherate mashine khodaiii vaghti savar in mashin mishi ehsase ghodrat be adam mide midonin chera chon hich mashini az jome bmw630ya benz cls350ya kheili az mashinaye dg jorat nadarn baghale shoma gaz bedan chon in mashin akherate shetabo sorate . khodaiiam kheili khoshgele man ke kheili dosesh daram hala berin begin bmw ya benz behtare :)
1391/4/3
شما هم که از گفته هاتون معلومه واقعا هیچی از ماشین نمیدونید . اولا که ماشین های کره ای با ژاپنی زمین تا اسمون فرق دارن کره (هیوندای و کیا ) باید خالا حالا ها بدوند تا به نصف تجربه و کیفیت و اعتبار غول های ژاپنی چون تویوتا و نیسان و هوندا برسند .بعد هم هیوندای کوپه کجا غوغا به پا کرده ؟ هیچ ماشینی از هیوندای و کیا از سال 1984 تا حالا حتی جزء 15 ماشین برتر سال هم نبوده . البته همین جا هم بگم که مقصودم این نیست که هیوندای رو بد جلوه بدم یا ازش بر بگم ولی در مقابل برند های معتبری مثل بنز و بی ام و و تویوتا و هیوندا و نیسان هیوندای اصلا به نظر نمیآد چه از نظر کیفیت و از هر نظر که فکر کنی .
1398/7/12
سال ۲۰۱۰ موتور ۴۶۰۰ هیوندای جزو ۴ تا موتور برتر سال قرار گرفت
امسال ی شرکت آمریکایی اعلام کرد کم استعلاک ترین شاسی سایز کوچک هیوندای توسان هستش
هیوندای سنتنیال سال ۲۰۱۰ جزو ۵ تا خودروی برتر سال قرار گرفت.
یکم اطلاعات دریافت کنید بد نظر بدین.
بنده ۴ ساله کارشناس فنی شرکت آسان موتور هستم و ۹ ساله که تعمیرگاه تخصصی خودروهای وارداتی توی تهران دارم و کارم و تخصصم روی این خودروهاس که شما دارین راجبش صحبت میکنید .پیشرفت این ۲ خودروساز کره ای توی ۱۰ سال اخیر ۳۳ درصد یالاتر از رقبای ژاپنیشون بوده و خودروساز چینی شرکت جیلی و جک ۴۵ درصد رشد بیشتری نسبت به تمام خودروساز ها داشتن.
1391/4/3
احمد جان داداشی حرفت درست اصلا من کجا و ماشین کجا ولی شما پاشو ی sl500 یا باکستر ک هر دو بالای 200 میلیونن بیار با جنسیس بات کورس میذارم بینم این کیفیت کیفیت ک میگی چقد ارزشش رو داره . ماشین باید هیجان داشته باشه باید نسبت ب پولی ک بدی ارزش داشته باشه شما ی هیوندای رو 2 سال بیشتر نگه نمیدارین چون زود ازش خسته میشی ولی اون دو سال خیلی باش حال میکنی . ب هر حال داداش من از شما کوچیکترم حق رو ب شما میدم و البته برادر عزی من گفتم ک طرفدار پر و پا قرص محصولات تویوتا هستم و کلا از ماشین کره ای بدم میاد و بهتون پیشنهاد میکنم ی چرخ کوچولو با جنسیس کوپه بزنید مطمئنم نظرتون عوض میشه زم
1391/4/4
ab عزیز فقط همین پورشه باکستر حتی با کل کارخانه و محصولات هیوندای هم قابل مقایسه نیست به خصوص از نظر کیفیت و اعتبار و اصالت و کلاس. برو تو همین سایت باکستر رو با همین جنسیس مقایسه کن بعد میفهمی که باکستر باموتور 2893 و توان 255 اسب بخار سرعت نهایی 265 کیلومتر بر ثانیه رو داره اما جنسیس با موتور به مراتب قویتر (3788) سی سی و قدرت 348 اسب بخار نهایت سرعتش 240 کیلومتر هست پس یقینا توی سرعت هم جنسیس فقط یک بازندست . اون sl 500 , رو هم که گفتی اون که دیگه با یک نیش گازش جنسیسو اساسی بی ابرو میکنه خودت برو با هم مقایسشون کن . ماشین های هیوندای فقط با هم کلاس ها و هم رده های خودش قابل مقایسست و هیچ چیز در خرید خودرو مهمتر از کیفیت و اعتبار نیست .
1391/4/6
mikham ye moghayese na dorost konam man i20 daram yani arzoon tarin mahsoole in karkhoone va pesar khalam bmw 120 i dare ranandegi va rahatie savarishoon daghighan yeksane ghabele tavajohe doostan faghat sooratesh yekam az 120 kamtare vali i20 ke arzoon tarine ba motore 1.6 fogholadas dige in ke 100/. harf nadare oonai ke savar nashodan nazar nadan lotfan mersi!
1391/4/7
منظوراز پیشرانه چیه؟اسب بخارهم یعنی چی؟
1391/4/7
mohsen، پیشرانه همون موتور خودمونه اسب بخار هم یه واحدیه برای قدرت موتور
1391/4/7
این لینک هم تخصصی گفته که اسب بخار چیه دقیقا: http://mercedes1.blogfa.com/post-57.aspx
1391/4/8
داش احمد پس میشه برام بگی ک چرا تو 200 و 300 متر باکستر عقب می افته ؟ خودم با چسای خودم دیدم چند وقت پیش هم مجله ماشین ازمایش کرده بود . و چرا ازمایش درگ جنسیس کوپه با sl500 من با جنسیس شد 14/2 ثانیه با سرعت 160 تا اما sl500 شد 15 ثانیه با سرعت 152 تا ؟ با این ک جنسیس رو 6/5 ثانیه رفت رو صد اما sl500 رو 6 ؟ من مخالف کیفیت این دوبرند معتبر نیستم اتفاقا خیلی هم بهشون علاقه دارم ولی خدایی جنسیس با این قیمتش خوب شاخشون رو شکست . هنگ کردم
در ضمن شاید من فقط سرعت و شتاب برام مهم باشه و کیفیت مد نظرم نباشه . نمیدونم
1391/4/8
گر چه باکستر و sl500 اصلا با هم در مقام مقایسه و قیاس نیستند ولی برای روشن شدن موضوع برای شما باز هم این دو رو با جنسیس برات مقایسه میکنم . در سته در شتاب ازرا تا 250 متر اول جلو میافته اما بعد از گذشت تقریبا 7 ثانیه برنه نهایی در مسابقه سرعت باکستر خواهد بود . در مقایسه سرعت و شتاب جنسیس با sl 500 که اصلا مقایسه منطقی نیست حتما میدونی که sl 500 با موتور بسیار پر توان 5460 سی سی و قدرت موتور 388 اسب بخار و 8 سیلندر و 32 سوپاپ اونقدر توانمند و پر قدرت هست که اصلا نه در بحث کیفیت و نه سرعت و شتاب از هیچ دیدگاهی با جنسیس قابل قیاس نیست . مشخصات خودرو ها رو با هم در هر سایتی مقایسه کنی متوجه میشی .
1391/4/10
ولی ازمایش های من چیز دیگه ای رو نشون میدادن . بازم بهتون پیشنهاد میکنم ی دور کوچولو با جنسیس کوپه بزنید . در ضمن این رو هم بدونید ک این مدل جدید ب دلیل افزایش قدرت موتور ک اگه اشتباه نکنم تغییراتش رو تقویت سیستم سوخت پاش بوده شتابش شده 5/2 ثانیه و صفر تا 400 متر شده 12-13 ثانیه با سرعت بالای 160-170 کیلومتر برساعت . ک این عدد شتاب تو sl500 نوشته 5/4 !!!
1391/4/12
من خاک زیر پاتم داش نیما بالاخره ی ادم ماشین شناس پیدا شد خدا رو شکر
1391/4/12
سلام واقعا باورم نمیشه که جنسیس با بنز و پورشه داره رقابت می کنه خوشم میاد از جنسیس که پوزه همه رو به خاک مالیده واقعا هیولاست جنسیس کوپه...مجله ماشین بخونید ماله این ماه بعد متوجه میشید که جنسیس ترکونده پورشو ....جنسیس کوپه شاهکار 2 در تو جهان شده تو امریکا هم کلی مورد استقبال قرار گرفت برید حتما بیبینید......
1391/4/13
با ورود اتومبیل‏های پورشه به کشورمان در طی یک و نیم سال گذشته بازار خودروهای کوپه و کابریو اسپرت جانی تازه گرفت و رقبای قدری در کنار کوپه و کابریوهای مرسدس‏بنز و ب‏ام‏و شروع به خودنمایی کردند! اما دراین میان با ورود جنسیس کوپه به کشور که در رسانه‏های خودرویی معتبر دنیا گرد و خاک به پا کرده بود، معادلات بازار تغییر کرد. . . و فاکتورهایی همچون قیمت و کیفیت پائین تراما قدرت و شتاب بیشتربه چالش کشیده شد. به خواست خوانندگان «مجله ماشین» و به همین دلیل دو خودروی اسپرت دو در مطرح و البته خوش فروش بازارکشور یعنی جنسیس کوپه و پورشه باکستررا که هر دو دارای شتاب اولیه نزدیک به هم و البته تعریف نسبت وزن به اسب‏بخار یکسان در قالب یک موتور 6 سیلندر بودند را رو در روی هم قرار دادیم تا ببینیم ارزش پول پرداختی در برابر سرویس گرفته شده با وجود این اعداد فنی مشابه چقدر است!
گزارش کامل این آزمایش را در «مجله ماشین» شماره 353خرداد 1391مطالعه فرمایید
1391/4/13
95 تومن واسه یک اشغال کره ای پول دادن یک کاره خیلی مسخره ای هست ماشین های هیوندای کلهم بهد 2 یا 3 سال رسما به لگن متحرک تبدیل میشن. واقها ماشین هاش 1 بار مصرف و به معنای واقعی کلمه بی کیفیتن .
1398/6/1
هیییس
1391/4/13
مقایسه پورشه با هیوندای ؟؟؟؟؟؟ مثل مقایسه هواپیما با گاری میمونه . بعد ادعای ماشین شناس بودنتونم هم میشه . پورشه خریدن و سوار شدن کار هر کسی نیست هم پول میخواد هم درک و فهم . هیوندای این فرصت رو فراهم کرد تا با 1 ماشین درجه 3 سوار شدن خیال کنید ماشین لوکس سوارید منتها با مواد بسیار بی کیفیت این ماشین رو ساختن تا قیمت نهایی اش پایین بیاد . امار هم از خودت نده هیوندای تو امار فروش و اعتبار در هیج جای دنیا مقامی بهتر از 8 یا 9 نداشته تو بازار امریکا هم 20 هم نبوده چه برسه به 10 چرا اینقدر مسخره اظهار نظر میکنید
1391/4/13
حالا من جهت اطلاع بعضی افراد ک الکی ادعای دانا بودن دارن اعلام کنم ک بعضی اوقات در صنعت خودرو سازی اتفاق هایی می افته ک واقعا ادم رو شگفت زده می کنه . مثلا همین نیسان gtr محصول شرکت نیسان در کشور ژاپن . این اتومبیل با این ک لامبورگینی نیست کیفیت دار نیست تو اروپا ساخته نشده موتورش 6 سیلندر v شکله ک ساخته مرسدس بنز !!! بی ام دبلیو !!! و هیچ کمپانی و کارخانه ای جز نیسان ژاپن نیست ولی4 مین خودروی پر شتاب دنیاس ک قیمتش فقط 95000 هراز دلاره ! نکته جالب اینه ک تو شتاب 0-70 کیلومتر بر ساعت از بوگاتی جلو تره و کارشناس ها گفتن اگه شتاب گیری در همین رده باشه نیسان gtr اولینه
1391/4/13
گزینه دیگر محصول شرکت لامبورگینیه . لامبورگینی اونتادرو . این ماشین با قیمت 4000000 هزار دلاریش دومین خودرو ی پر شتاب دنیاس . طراحیش ک جای حرف زذن نداره دوستان عزیز خوردو رو دیدن امکانات و کیفیت هم ک ماشاالله . ولی واقعا قیمتش عالیه نسبت ب خود ماشین . کارشناسا گفتن این اتومبیل یک افراط گیر کامل تو صنعت خودرو سازیه !!! پس بعضی وقتا چیز های جالبی هم تولید میشه ک بنز نیست !!!!
ضمنا ب بعضی از دوستان ممممممححححححتتتتتتترررررررممممم پیشنهاد میکنم ک اولا جوش نزنن دوما اگه ی روز خواستن ماشین بگیرن برن شرکت مرسدس بنز یا هر کدوم ک دوس داشتن رو بخرن ی چند تا چرخ غول پیکر بگیرن بندازن زیرش تا راضیشون نگه داره و خدایی نکرده ب دیگران توهن نکنند !!!
1391/4/13
بچه ها بزارین این ماشین بیاد تو بازار بعد نظر بدین.
یکی میگه آخرشه یکی میگه آشغاله!
خواهشا کلیشه ای نظر ندین.
1391/4/13
هر چی بیشتر اظهار نظر میکنی بیشتر به بی اطلاعیت نسبت به مسائل علمی و فنی خودرو و خودرو سازها یقین پیدا میکنم . هیوندای یک خودروساز مبتدی و درجه سوم هست وقتی حرف از نیسان و پورشه و تویوتا و هوندا و بنز و بی ام و لمبورگینی میاید همه مطمئن هستند که نهایت کیفیت و نهایت دقت و با کیفیت ترین قطعات در ساخت این خودرو ها دخیل بودند . و لی وقتی اسم هیوندای میاید اولین چیزی که جلب توجه میکنه استفاده از قطعات بی کیفیت در سر تا سر خودرو به خاطر کم کردن قیمت نهایی است که دلیل پایین بودن قیمت هم همینه . شما در کمال بی اطلاعی م یک مثال خیلی خنده دار میزنی . به نظر تو نیسان gtr بی کیفیت هست . نیسان خودش یکی از بزرگنرین و قدرترین سازنده های موتوره خودش صاحب سبکه خیلی از اروپایی ها در ساخت موتور ازش کمک میگیرن طبیعی که چنین خودرویی رو بتونه بسازه در عین با کیفیت بودن . و لی هیوندای یک کپی کننده تمام عیاره و اساسا مقایسه اون فقط و فقط با خودرو های کره ای و چینی معنا داره . فکر کردی دلیل قیمت پایین هیوندای نسبت به نیسان و پورشه و سایر غول های خودرو سازی چیه ؟؟؟؟؟
در نهایت بحث با شما بی فایدست چون هر بحثی نیازمند یک سری اطلاعات فنی و علمی هست که به نظر میرسه شما اطلاعاتتون خیلی خیلی ناقص و بی محتوا است . در ضمن من نگفتم بهترین ماشین بنز هست من میگم وقتی برند های معتبر و با سابقه و با اصالت و صاحب سبکی مثل تویوتا و نیسان و هوندا و بنز و بی ام و لکسوس و.... هستند خرین یک ماشین درجه 3 کره ای مثل هیوندای 1 اشتباه خیلی بزرگه که فقط تازه کارا اونو مرتکب میشن
1391/4/14
خوشم میاد از جنسیس که دارندگان خودرو bmw630 -bmw330-bmw320va hata bmw 335 و پورشه باکسترو پانامرا هم دیگه حرفی برای گفتن ندارن و واقعا قدرت کلکل با این هیولارو ندارن حالا برید بگید برند معتبر تو دنیا چی هست........
1391/4/15
همه ی این بحث ها وقتی جالب میشه که بدونید لامبورگینی و پورشه و فراری برای شرکت فلکس واگن هستند و موتورهای مرسدس بنز رو توی جنرال موتورز امریکا طراحی میکنن و بزرگترین طراحشون پیتر شرایر هست که الان کیا استخدامش کرده ومارک وبر قهرمان اتومبیل رانی فرمول یک کارشناس فنی کیا شده واگه اینم بدونید که رولز رویس برای BMW هست که بزرگترین طراح بی ام و رو کا اقای کریس بنگل باشه رو هیوندای استخدام کرده و اگه اینم بدونید که هیوندای فقط 30 ساله تاسیس شده(همسن ایران خودرو) قابل توجه ایران خودروی عزیز دیگه نمی گید که مرسدس بنز و بی ام و ایندشون روشنه و اینم خوب میدونید که بنز و بی ام و الان با بحران طراحی مواجه شدن ببینید دوستان گل سرسبد خودرو ساز ی دنیا تویوتا هست که گل سرسبد تویوتا هم سلطانی است بنام (لکسوس) که 5 سال متوالی به گفته ی جرمی کلارکسون و نظر سنجی TOP GEAR عنوان با کیفیت ترین و بهترین خودروی امریکا را از ان خود کرده و از همه ی دوستان بدلیل زیاد نوشتن معذرت میخوام چون فکر کردم لازم بود
1391/4/16
من علاقه مندم بدونم بعضی از افراد که برای 1 ثانیه و 10 اسب بالا و پایین بودن با هم بحث میکنن و دیگرن و پراید سواران رو مسخره میکنن با سرعته 180 - 200 - 250 چه جاهای مهمی میخوان تشریف ببرن؟؟؟؟؟!!
1391/4/17
عالیه پر قدرت دهن پرکن
یادمه اولین بار که دیدمش مدل 2011 یا 2012 بود اول با خودم فکر کردم بوگاتی یا لامبو هستش!! محوش شدم و از اون موقع عاشقشم( یه عشق پاک!!)
حالا بریم سر خونه اصلی:
اون دانای کلی که میگه اشغاله و بی کیفیته و مزخرفه و... میخوام بدونم با پراید باباش مقایسش کرده?!!
و نسبت به اون دوستانی که درمورد هیوندا بد میگن عارضم سن هیوندا از ایران خودروی شما کمتره( دیگه هیچی نمیگم,اگه عاقل باشی میفهمی)
و درمورد مقام و از این حرفا:
هیوندا النترا که ندیدیش و نخواهی دیدش در آمریکا در سال 2012 به عنوان بهترین و مورد توجه ترین خودرو شده
و اینکه عقده ای ندید مدید که فقط بلدی بگی هیوندا مزخرفه,اولا مزخرف من هستم که تو این مملکت زندگی میکنم ( چرا? خوب یه مثال میزنم: جنسیس کوپه 2013 فقط 2 هزار دلار از 2012 گرونتره حالا شما تفاوت قیمت این دو رو ببین تو ایران( علاوه بر چند صد درصد گمرگ)
و اینکه اگه هیوندا مزخرف بود چطور میتونست خودرویی بزنه که شاخ خودروی 550 میلیونی بنز رو تو سرعت و قدرت شکسته?!!
البته باید بگم از لحاظ امکانات و راحتی صد در صد بنز و بی ام و بهتر هستن (چون قیمتشون. خیلییییییییی بهتره)
و اعتقاد من:
قیمت 0 تا 200 میلیون> جنسیس کوپه
بالای اون فقط بی ام و ( چون بی ام و مدل های گران ترش واقعا محشره و پایین تراش در مقابل جنسیس کوپه حرفی ندارن)
این همه نوشتم بخاطر روی گل همتون,ببخشید
1391/4/17
man chand rooz pish ye ghermezesh ro az abbas abad tehran 101 million kharidam , hodoodan gheymati ke hame midan 102 hastesh . system tormoz alie . otagh fogholade rahat o shik , faghat sandalie aghab vaghean kasi nemitoone beshine . felan ham kasi naboode ke too otooban natoonam begiramesh . faghat ye moshkel dare ke vaghti kapoot ro midi bala , motor aslan dar poosh nadare ...
rasti hood ham ke rooye kapoote alakie . faghat ye tikke pelastik chasboondan oonja ...
vali dar kol vaghean mashin ziba o kamelan sporte . kamtar az 6 sanie ham 100ta ro por mikone
1391/4/17
behtarin chizi ke in mashin dare rasti ine ke vaghti ba dande 2 , 100ta por mikonam , sedaye egzoz ...
1391/4/17
ali ghoo va ma دوستون دارم دمتون گرم که با حرفهای منطقی پوزه همرو زدین.....تو قدرت سرعت شتاب جنسیس کوپه حرفه اولو میزنه وسلام
1391/4/18
فقط 1 اسباب باری اشغال و مصرفی کره ای هست این ماشین مثل بقیه ماشین های کره ای مفتشم گرونه
1391/4/19
man gensis kope ghablio daram khodaii akherate shetabe raghibash faghat porshas vali in jadida ke zadan faghat lamborgini o ferari f430 mitone begiratesh age kesi gheymate daghighe 2013 sho daram lotfan bezare
1391/4/22
این سطل زباله و لگن متحرک کره ای چیه سوار میشید تازه ازرش تعریف هم میکنید ......1 بار لمبورگینی سوار شید بفهمید چیه با 1 نیش گازش له میشه این اشغال... البته همه کس نمیتونند سوار شن :دی
1391/4/22
هیوندای هم خودشو مسخره کرده با این ماشین زدنش . ماکسیمای قدیمی که مال 20 سال پیش هست تو سرعت نهایی این ماشین بی ریختو میگیره . سرعت نهایی ماکسیما 255 سرعت نهایی جنسیس 240 فکر کن 100 ملیون پول اینو بدی بعد تو کفی یک ماشین مال 20 سال پیش سوسکت کنه .......... به درد نمیخوره بیشتر صدا تولید میکنه تا راه بره
1391/4/22
be nazare man vaghean mashin zeshtie
1391/4/22
من همین پریروز ساعت 2 بعد از نصف شب تو اتوبان کرج با ازرا 2012 که دارم و عاشقشم با یکی از همین جنسیس کوپه ها کورس گذاشتم رسما بدجوری خفتش دادم خیلی باحال بود تو شتاب اول جلو رفت ولی بعد بدجور ضایع شد قیافه یارو دیدنی بود
1399/8/30
بچه جون اون من بودم نمیخاستم بزنمت اخرین بارت ا
ینجوری بگی
1391/4/22
agha shahroz-hamid-yashar va neda age az ghiafe mashin khosheton nemiad ke salighie vali harf az sorato shetab zadid ke bayad begam etelati ke dar bare gheymat vashetabo sorat to in sait kami bala paine in mashin 95 melyon nist 115 melyone bad harf az sorat zadin ke 280 taro kheili sari por mikone na 240ta golam shomaha behtare aval inaro bedonin bad harf bezanid . to ba azera ino gerefti vaghean khandam migire chon man ba 2012 ke shetabesh 306 asbe bokhare bmw z4 ba inke turbo dare to sorat gereftam . khahesh mikonam age chizi az mashin nemidonin harf nazanin.:)
1391/4/22
اتفاقا توی این سایت درباره مسائل فنی خیلی دقیق بحث شده ( با تشکر از دقت مدیر سایت) سرعت نهایی این مدل هیوندای240 کیلومتر بر ساعته و سرعت نهایی ماکسیما 255 کیلومتر بر ساعت هست . مشخص که این مدل اساسی کم میاره و 1 ماشین مال 20 سال پیش تو سرعت نهایی پوزشو میزنه . بعد هم واحد سنجش شتاب خودرو اسب بخار نیست پوریا جان . جالب هنوز ابتدایی ترین چیز ا رو نمیدونی میای نظر کارشناسی هم میدی . ار همه مهمتر میای یک ماشین 115 ملیونی میخری میبینی 1 ماکسیما قدیمی 60 ملیونی که تاریخ ساختش 15 یا 20 سال پیش هست تو سرعت نهایی راحت ازت میگذره والا سوختن داره منم بودم زورم میگرفت .
1391/4/23
آخه من نمیدونم تا حالا کدومتون با ماشین 250 رفتین که کم آوردین؟!!
واقعا خجالت داره بعضی افراد غیر متخصص که نظر بیخودی میدن
نهایت اگه بخوای بترکونی 180-190-200 میری دیگه!!
بیشتر از این مطمئن باش اگه ماشینت هم بره تو رانندش نیستی
و اگه بخوای بری برو لامبو یا بوگاتی بخر!!!
1391/4/25
ماشالاه همه لامبورگینی سوارن.. دوسته عزیز (ما) 250 تا که سهله اگه با همون 180 200 تا هم برن گواهینامشون باطله!! ادم عاقل که داخله اتوبان 200 250 تا نمیره. همینا هستن که دیگران رو بد بخت میکنن. یارو به قوله خودش ازرا 2012 داره به شتاب میکه اسب بخار!!!!!!!!!!!
1391/4/25
چقد بعضیا تو رویاهاشون زندگی میکنن
با 240 میرفته تو با 250 تا سوسکش کردی؟
جلدل خالق
1391/4/25
راستی دوست عزیزم لامبرگینی و فراری برای فیات گلم نه فلکس
نظرات بعضیا من یاد بچه گیا میندازه سر کارتای ماشین دعوا میکردیم
1391/4/25
hamid akhe man behet chi begam be khodaaaaaa in mashin 275 sorate akhareshe vali ro kilometresh zade 280ta ke ro sorate 275 dg ghofl mishe dg bishtar nemishe man chejorii behet sabet konam bekhoda khodam sefideshi daram albate 2012 sho . bad chera harfe alaki mizani migi ba azera gereftish bekhoda nemishe makhsosan in jadidasho be hamin rahati gereft . dada hamid asbe bokhar chie to tarif kon bebinam chi migi ????
1391/4/26
240 کیلومتر برساعت سرعتی هست که به موتور فشار نیاد.وگرنه شک نکنید جنسیس کوپه مثل آب خوردن 240پر میکنه .280سرعت خورده .مطمن باشید بیشتر از240 هم میره
1391/4/28
واقعا هرچي کامنت ها رو بيشتر مي خونم بيشتر به فقر اطلاعاتي مردم پي مي برم . داريد اين ماشين رو با لامبو و فراري يا پرشه مقايسه مي کنيد !!!!!! شما تقصيري نداريد چون اين ماشين به قيمت واقعي فروخته نميشه که بخوايم در مورد رقباش نظر بديم ولي براي اطلاع ميگم که رقباي اين ماشين تو بازار جهاني فورد موستانگ سوبارو BRZ نیسان 370Z مزدا MX5 هستند
1391/4/28
عمر مفید جنسیس 1 ساله. ضمنا سر پیچ ها بدجوری لنگر میندازه! تو سربالایی هم کم میاره. کولر هم اگه بگیری که دیگه تعطیل میشه!
فقط و فقط 0 تا 100 خوبی داره همین.
1391/4/29
masoood mage peykane ke to sar balaiii kam miare khodaiii damet garm kheili khandidam:)))
1391/4/30
واقعا واستون متاسفم
چند وقتی نبودم، مثل اینکه فراموش کردید بهترین ماشین سال تو همه نظرسنجی های معتبر سال آزرا شناخته شده، بعد شما اومدین در مورد این ماشین ها که فقط به درد بچه سوسولا میخوره نظر میدین، آپشن های آزرا رو اگه با این ماشین مقایسه کنید، خودتون متوجه میشید، تازه قیمت آزرا 60 تومن و این ماشین مسخره 100 تومن! پولتونو دور نریزین، من که میگم فقط آزرا بخرین، حالا میل خودتونه!
1391/4/30
من 4 ماه داشتم اصلا به درد نمیخوره اصلا سواری نداره فقط ظاهر گول زننده و اپشن های فریبنده داشت مثل اکثر ماشین های هیوندای که من رو هم گول زد فروختم یک بنز e230 خریدم واقعا تفاوتش مثل زمین تا اسمونه یعنی پشت بنز بشینی بعد 10 متر هم نمیتونی بشینی پشت این . اینقدر هم الکی و متعصبانه نظر ندید . مطمئنم تمام اون هایی که اکثر این نظر های مسخره رو دادن پیکان هم ندارن .کسی که ماشین 100 ملیونی داره نیازی نداره بیاد تو 1 سایت وقتشو با نظر الکی دادن تلف کنه کار های با ارزش تری داره . منم اتفاقی گذرم افتاد این نظر های خنده دارو دیدم..........
1391/5/1
آقای حسین خان حالا اگه باز گذرت خورد بیا پیش خودم... تو سواره بنز خوشگلت شو منم سواره جنسیس من 5 کیلومتر از تو عقب تر وایمیسم قول میدم بهت که بنزت در عرض 5 دقیقه بگیرم تو اون لگنوو مثل (افشین)که ازرا داره با جنسیس مقایسه میکنه واقعا امیدوارم 1 روزی بفهمین که شتاب 5 ثانیه یعنی چی؟؟؟؟350 اسب بخار یعنی چی؟؟؟؟؟یعنی 1 هیولایی که بنزو بی ام دبیلیو پورشه 500 میلیونی هم هنوز نمی تونن جنسیس کوپه روو بگیرن و هنوز مونده به این اعداد برسن....واقعا هیولاست جنسیس کوپه...آقای حسین شمارتو بذار تا باهم قرار بزاریم منتظرتم.....
1391/5/1
جنسیس کوپه ماشین مردی نیست یک جورایی سوسول و بچگانه میمونه . ازرا 2011 و 12 خیلی بهتر و با ابهت ترند. من الاو ازرا 2012 زیر پام هست واقعا ماشین مردی هست شدیدا هم عشق سرعت و کورسم تا حالا هم با ازرا 2012 چند تا جنسیس کوپه رو اساسی بی ابرو کردم . نه شتابس با ازرا میرسه نه سرعتش کلا در برابر 2012 ازرا سوسکه این ماشین بی ریخت . دنیا ازرا 2012 با کلاس و جنتلمن و با ابهت و پر قدرت با 1 نیش گازش این اسباب بازی بی وجود میشه
1391/5/1
من فقط به اون دوستای کم سن و سالی که تو خرید این اسباب بازیه کره ای به شتاب و سرعتش ( و نه به کیفیت و راحتی و سواریش ) نیگا میکنن باید بگم شما هنوز گیر هیولاهایی مث پراید با موتور BP نیوفتادید ببینید لگنای 100 میلیونیتون تو گرد و خاک یه پراید با 206 توربو 20-30 میلیونی گم میشه !!!
1391/5/2
آقای سرور آقای افشین و کسانی که ادعا میکنن آزرا 2011یا 2012 میتونه جنسیس کوپه رو بگیره از نظر علمی بهشون ثابت میکنم که این خبرا نیست...ازرا 2012 که 250 اسب بخار داره و متاسفانه شتاب 8 ثانیه که همین باعث شده هیچ وقت نتونه با جنسیس کوپه رقابت کنه چون که جنسیس 350 اسب بخار و شتاب حیرت انگیز 5 ثانیه بتونه با پورشه و بنز بی ام دبیلیو و مازاراتی...خیلی برندهای دیگه مثل فورد موستانگ و شوولت رقابت کنه که کلیپش در سایت www.aprat.irمیتونید ببینید ......قدیمیا ضرب المثل قشنگی میگفتن (گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده)حالا اونای که جنسیس کوپه ندارن براشون رویاست که ی روزی داشته باشن........واقعا هیولاست جنسیس کوپه
1391/5/3
سینا جان بهتره بحث رو ادامه ندیم از اینا کسی ننشسته پشت این چند تا ماشین ک نظر بده فقط رو شرکت خودرو سازی ادامه میدن . من ک ب بی اطلاعیشون پی بردم فقط نظراشون رو میخونم میخندم اتفاقا خیلی هم حال میکنم هه هه هه
شمام این کار رو کن
1391/5/3
اخه یک ماشین کره ای اونم هیوندای که اونقدر افتزاحه که عالم و ادم میشناسنش اونم جنسیس کوپه اصلا ارزش فکر کردن رو هم نداره بعد شما اومدید اینقدر سر این ماشین بی ارزش بی کیفیت بحث کردید .
1391/5/3
حیف پول .......................
1391/5/5
مثل همه کره ای ها یک ظاهر پر زرق و برق و گول زننده داره اما در باطن دنیایی از مواد مصرفی درجه 3 و با کیفیت خیلی پایین وجود داره ترمزش که واقعا افتضاحه جز موردای که با ترمز برمبو ساخته شده ( اگه خواستید بخرید به این نکته توجه کنید ، ولی در کل 100 تومن پول ماشین کره ای دادن عین بی تجربگی و پول حروم کردنه) سیستم تعلیقش بیش از حد خشک و نچسب هست که اصلا در حد و اندازه های این کلاس نیست قیمتش هم در برابر کیفیتش خیلی بالاست . فقط امیدوارم مثل ازرا 2010 و بعضی مدل های هیوندای دیگه سوپاپ ها م سیستم گیر بکس در حدی باشه که بیشتر از 4 سال دوم بیاره
1391/5/6
در مقابل ازرا 2010 و 2011 سوسکه. رسما هیچ حرفی برا گفتن نداره سواری ازرا خیلی بهتر از این ماشین هست سیستم تعلیق این مدل و سواری خیلی خشکش واقعا تو ذوق میزنه سوار جنسیس کوپه که شدم 1000 بار خدا رو شکر کردم که ازرا سوارم
1391/5/6
سلام به همه عزیزان.مسلما نمیشه جنسیس کوپه رو با برند های پر تجربه مثل پورش یا بنز وب ام و مقایسه کرد ولی از حق نگذریم در رنج قیمت 65 میلیون هیچ ماشینی با شتاب زیر 6 نداریم.از نظر کیفیت و لذت رانندگی همه دوستان نظر منطقی رو میدونن.
1391/5/8
onaii ke migan gensis kope khob nist . gensis bara sherkate hiondast vali malome bme o benz kheili az sherkate hionda behtaran ino hame ghabol daran vali ghabol konid to renje 100 melyon mashin be in shakhi nist in mashin sorat shetab tarahie kheili ghashangi dare vali khob har mashini eshkalatiam dare vali ma darim in mashino nesbat be gheymatesh naghd mikonim vagarne mashine behtar az in ke kheili ziad pas manteghi bashin
1391/5/9
من هر جور حساب میکنم نمیفهمم چطور ماشین 22 هزار دلاری شده 95ملیون!
شاید هیوندای نسبت به برندای معروفی مثل تویوتا و بی ام و کم تجربه تر باشه....اما نسبت به تجربه ی کم ترش خیلی خوب داره عمل میکنه!
1391/5/12
340 اسب بخار فقط 240 کیلومتر میره. ماکسیما با 200 اسب بخار 255 تا میره.یا پرشیایی ال ایکس با110 اسب بخار195 تا میره.واقعا متاسفم برای کسانی که میگن این ماشین خوبه؟با 340 اسب بخار حداقل باید 280 تا300 تارو می رفت
1391/5/13
من 300 تا رفتم باهاش..
1391/5/18
واقعا که از خنده روده بر می شه آدم وقتی این همه کامنت جالب می خونه.مثل سرکاری می مونه.مجله ماشین رو شما بعنوان مدرک ارئه میدی؟ این مجله که همیشه برای حرفه ای ها تابلو بوده. انقدر سوتی و مقایسه ها و پیشنهادهای مزخرف تو این مجله که کاملا تحت تاثیر خط دهی شرکتهای درگیر در ایران انجام شده که دیگه کسی جدی نمیگیره اینا رو.
جنسیس کوپه با بنز و پورشه باکستر؟! واقعا که ...
1391/5/20
من تو کوچمون 300 تا باهاش رفتم. اگه بعضی از اقایونه مدعی میخان کورس بذارن بگن تا ادرس بدم! واقعا دیگه بعضیا گندشو در اوردن. به جای ان حرفا برین فکره عاقبت کنین!!!
1391/5/22
اگه امکان داره یه صفحه ای رو درمورد هیوندا کوپه رو در نظر بگیرید.ممنون از مدیر سایت
1391/5/31
کسانی که ادعا میکنن آزرا 2011یا 2012 میتونه جنسیس کوپه رو بگیره از نظر علمی بهشون ثابت میکنم که این خبرا نیست...ازرا 2012 که 250 اسب بخار داره و متاسفانه شتاب 8 ثانیه که همین باعث شده هیچ وقت نتونه با جنسیس کوپه رقابت کنه چون که جنسیس 350 اسب بخار و شتاب حیرت انگیز 5 ثانیه بتونه با پورشه و بنز بی ام دبیلیو و مازاراتی...خیلی برندهای دیگه مثل فورد موستانگ و شوولت رقابت کنه که کلیپش در سایت www.aprat.irمیتونید ببینید ......قدیمیا ضرب المثل قشنگی میگفتن (گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده)حالا اونای که جنسیس کوپه ندارن براشون رویاست که ی روزی داشته باشن........واقعا هیولاست جنسیس کوپه
1391/6/4
همین 2 روز پیش با ماکسیما تو اتوبان کاشان یکیشو بد خفت گیر کردم . یعنی تو سرعت نهایی عملا و رسما از ماکسیما هم کم میاره مثل همه کره ای ها مصرفی و به درد نخور
1391/6/4
حیف پول خیلی دوست دارم 1 نفرو که بالای 100 ملیون برا 1 ماشین به این مزخرفی پول میده رو ببینم ازش بپرسم انگیزش از این کار چی بوده
1391/6/5
منم از نظر علمی ثابت میکنم ایم ماشین جلوی ماکسیمای 20 سال پیش تو سرعت نهایی بدجور این کره ای رو نابود میکنه .سرعت نهیی جنسیس 240 هست و ماکسیما 250 پس داش نیما اگه 1 روز دیدی 1 ماکسیما پشت سرت چراغ میزنه اروم برو کنار چون در نهایت سوسکت میکنه از نظر روحی هم اذیت میشی که 1 ماشین 50 تومنی اونم مال 20 سال پیش جنسیس 120 تومنی ات رو سوسک میکنه . آخیییییییییی
1391/6/16
در 1 جمله گرون و به درد نخور . حیف پول
1391/6/17
به جاي اين toyota gt 86 رو وارد كنن بهتره موتورش 2000 هست با 200 اسب بخار شايد بگيد براي كوپه كمه اما صفر تا صدش 6.7 هست اما باز شايد بگيد كمه اما فرمان الكتريكيش جز بهترين فرمان هاي دنياست .تويوتا با قرار دادن پيشرانه boxer در كم ارتفاعترين جاي ممكن مركز ثقل خودرو را هر چه بيشتر به زمين نزديك كرده كه به نحوي كه مركز ثقل ان حتي پايين تر از فراري 458italia است اين موضوع علاوه بر افزودن بر توانايي هاي حركتي خودرو راننده را قادر ميسازد تا در جايگاهي عالي و در ارتفاع پايين پشت فرمان قرار گيرد و از لحاظ فني toyota gt 86 رو مي توان با مدل پايه پورشه كايمن مقايسه كرد با اين تفاوت كه قيمتش خيلي پايين تر از پورشه كايمن هست مجموعه خودرو علي رغم بهره گيري از پيشرانه نه چندان قدرتمند .چالاك تر از TTو فولكس واگن شيراكو هست چرا كه بالغ بر 85 درصد از گشتاور خودرو در دور 3000 در دسترس هست .و در كل كوپه اي استثنايي هست و قيمتش تو خارج 23000_24000 هزار دلار هست و امكاناته داخل كم در حد TT هست و خيلي هم قيافه زيبا و شكيلي داره و اگه وارد بشه خيلي فروش خوب و زيادي خواهد داشت نسبت به جنسيس چون سواريش هم از جنسيس فوق العاده بهتر است
1391/6/22
http://www.youtube.com/watch?v=rcByYBsQO3Q
1391/6/24
با اینکه اساسا با محصولات هیوندای موافق نیستم و کیفیت اون ها رو نسبت به برند های معروف خیلی خیلی پایین تر میدونم اما با این وجود ازرا 2011 و 2012 رو خیلی بیشتر از جنسیس کوپه قبول دارم . جنسیس کوپه سواریس واقعا خشک و افتضاح هست
1391/6/28
سلام.من اتفاقی این سایت رو دیدم.به عنوان کارشناس مستقر در نمایندگی 703 شیراز تسلیم که البته بخشی از مجتمع مرکزی خودرو تسلیم هست برترین خودروهای کشور را سوار شده و هرروزه با انها سرو کار دارم.جنسیس موتور بسیار قوی داره ولی ضعف عمده در فرمان پذیری در مقایسه با بدنه داره که هر روزه باعث میشه تصادفات زیادی برای این خودرو اتفاق بیفته.در مجموع به قیمتش نمی ارزد.از دیگر ضعفهای کل ماشینهای هیوندا تاخیر در تعویض دنده است که انها را از رقبا
عقب میندازه.از مزایای هیوندا وجود فراوان لوازم این برند در بازار است.جهت دریافت مشاره 09125487067
1391/6/30
این قیمت برای بازار ازاد هست
1391/6/30
در ضمن مثل قبل اون صدای وحشتناکو نمیده
1391/7/11
فقط نیسان GTR
1391/7/16
vahshitarin khodroe sale 2012 benazare injaneb,azizan man tabehal bish az 20 modele sport az bmw ta mercedes va porshe ra dashtam,amma genesis salar hamashune,karan kharid o forushe melke,taze 2013sanad khordasho gereftam 140 toman ke june mano az shetab dar miare,eeshalah hameye javuna 2ta 2ta bekharano keif konan,mamnoon az vare konandeyaye khobemun va az masulin bekhosus vezarate mohtarame bazargani
1391/7/17
با سلام.دوستان وقتی که می بینین348 اسب بخاره مطمئن باشید با ی هماشین فوق العاده قوی وسریع نگاه می کنید.ماکسیما 200 اسب بخار نمی تونه با اون رقابت کنه.آریون268 اسب بخاره سرعتشو زدن 228.یعنی با این قدرت نمی تونه240تاروبره.این ماشین که348اسب بخاره 240 تا رو راحت ویره.تعصب الکی نداشته باشین به قدرت ماشین ها توجه کنین.
من با آریون 250 تا رفتم.
1391/7/18
هیوندای جنسیس فقط و فقط در مسیر مستقیم قابلیت کل کل و رسیدن به این سرعت رو داره و میتونه راحت هر ماشین دیگه ای رو بگیره اما جنسیس کوپه به علت سیستم تعلیق بسیار صعیف و فرمان پذیری بسیار بد که اصلا در حد و اندازه های این کلاس نیست در مسیر هایی که با پیچ روبرو میشه خیلی خیلی ضعیف عمل میکنه که باعث کیشه هر ماشین با موتو بالای 3000 کمپانی های اسم و رسم دار داحت سوسکش کنن .البته جنسیس تو مدل 2012 عیب های خیلی خنده داری داشت (مثل بقیه محصولات هیوندای ) متل خشکی خیلی زیاد ماشین تاخیر در تعویض دنده ها خرابی زود هنگام جلوبندی و کیربکس اتومات بعد از 40 یا 50 هزرا کیلومتر مصرف سوخت خیلی بالا میرفت و ....... بعد هم اون دوستی که اومده ایم کره ای 1 بار مصرفو با بنز و بی ام و پورشه مقایسه کرده مطمئن باشید تا حالا فرغونم نداشته وگرنه کسی که بنز و بی ام و سوار باشه 1 متر هم نمیتونه پشت این بشینه
1391/7/18
دوست عزیز همین طور که در این سایت میبینی و همینطور همه سایت های دیگه نهایت سرعت کوپه 240 ولی ماکسیما ماکی سرعتش 250 تا هست پس تو سرعت هم کوپه نابود نابوده . کلا ماشین خوبی نیست ارزش خرید ندارن محصولات هیوندای
1391/7/21
این ماشین به دلیل تجربه کم در این زمینه نواقص فنی زیادی داره از سایز بزرگ بدنه گرفته تا مقاومت شاسی و گیربکس (کندتر نسبت به رقبا) و... که با قرار دادن موتور قدرتمند سعی کرده تا این نواقص به چشم نیان. تنها کارایی این ماشین فقط تو مسیر مستقیم هستش(البته اگر کنترل هرزگردیش خاموش باشه که هدایتش خیلی سخته). من بیشتر از 4 هزار کیلومتر سوار جنسیس 2011 با کیت اسپرت شدم و به طور تجربی هم بهم این مسائل ثابت شد. در ضمن بعد از مدتی تمایل به ارتقای فنی و ظاهری این ماشین داری چون زود دلتو میزنه..! در کل هیوندای راه طولانی در پیش داره تا به طور کامل بتونه به پای رقبای ژاپنی و اروپاییش برسه ولی الان تو ایران با این رنج قیمت میتونه واسه بعضیا مناسب باشه .
1391/7/21
قربونش برم. آخر ماشینه. خودم یه زرد 2011 دارم محشره بوگاتی و لامبورگینی که تو ایران کمه.هر کسی میخواد بخره بره بخره تصمیم درستی گرفته.کسی بهش توهین کنه با من طرفه.
1391/7/21
http://www.aparat.com/v/TFEJ5
1391/7/22
تعصب الکی نداشته باشین اگه این ماشینو با گیربکس 8 دنده سفارش بدین سرعتش بیشتر میشه
1391/7/25
اقا تعصب بی جا نداشته باشید باور کنید این ماشین اصلا در حد و اندازه بحث و جدل هم نیست . یک ماشین از یک خودروساز درجه 3 کره ای اصلا اینقدر حرف و حدیث نداره جنسیس پر است از عیب و ایراد های عجیب و غریب فنی و کیفی وو باور کنید ماکسیمای 25 سال پیش شرف داره به این ماشین حتی از نظر سرعت تا کسی پشت جفتش نشینه متوجه نمیشه . هر ماشین دیگهای از کمپانی های اسم و رسم دار بگیرید شرف داره به این
1391/7/25
هیوندای کمپانی ای است که از خود نبوغ و ابتکاری ندارد و خودروهای آن بیشتر کپی کاری هستند . چه در بررسی های فنی و چه در سواری گرفتن دراز مدت ، ما به زودی متوجه این خواهیم شد . اگر از نظر کلی بخواهیم محصولات هیوندای را بررسی کنیم باید گفت محصولات هیوندای فریبنده هستند و بیشتر مشخصات خوبی که خودروهای با تجربه مانند فورد و تویوتا و هوندا و ب ام و و آلفا و . . . . دارند را ، ندارد ولی با ظاهر شبیه به آنها یا بعضا بهتر ، دلربایی می کند . همه ما می دانیم که هیوندای جنسیس کوپه در برابر نوآوری های فنی خودرویی چون فورد موستانگ ، دقت مهندسی چون تویوتا و . . . بسیار نا توان است . ولی با این حال واقعا در مقابل بهای پرداختی ارزشمند است . قیمت 25 هزار دلار برای مدل دنده دستی آن ( دبی ) بسیار دلربایی می کند . با این حال قدم های هیوندای که روزی از شرکت ایران خودرو ( ایران ناسیونال سابق ) کمک مشاوره ای برای ساختن جفنگیاتی مانند مدل های اکسل و اکسنت و سوناتا و . . . . می گرفت بسیار مستحکم و رو به جلو است .
1391/7/25
http://www.aparat.com/v/ZRb0g

اینم دومین کلیپ از سوسک شدن جنسیس کوپه در برابر ماکسیما . واقعا کیفیت و برند معتبر تو انتخاب خودرو خیلی مهم هست . ماکسیما تو کیفیت حرف نداره . تکه
1391/8/13
بچه ها اینو باید بهتون بگم سوختش خیلی بالاست .
1391/8/16
دروغ‌گویی بزرگ‌ترین خودروساز کره درباره مصرف سوخت
صنعت - ایسنا نوشت:

شرکت‌های خودروسازی کره‌ای هیوندای و کیا اعلام کردند که به مالکان خودروهایشان در بازار‌های آمریکا و کانادا به دلیل اغراق انجام شده در مورد میزان سوخت این خودروها جریمه پرداخت می‌کنند.

چندی پیش آژانس حفاظت محیط زیست آمریکا اعلام کرد که مصرف سوخت بنزین تعدادی از خودروهای کیا و هیوندای با آنچه از سوی این دو خودروساز اعلام شده مغایرت دارد.

بر این اساس، تحقیقاتی درباره میزان مصرف سوخت خودروهای این دو خودروساز کره‌ای انجام شد. نتایج این تحقیقات نشان داد که آنچه که این دو خودروساز کره‌ای درباره‌ی مصرف سوخت خودروهایشان اعلام کرده‌اند، صحت نداشته و به دور از واقعیت بوده است.

این تحقیقات نزدیک به 1.1 میلیون دستگاه از خودروهای مدل‌های 2011 تا 2013 هیوندای و کیا را در آمریکا و کانادا در بر می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه در همین حال یکی از مدیران بخش فن‌آوری هیوندا و کیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: من از بابت اتفاق رخ داده از مشتریان عذرخواهی می‌کنم. ما در پی حل مشکل به وجود آمده هستیم. هیوندای بزرگ‌ترین خودروساز کره 34 درصد از سهام کیا را در اختیار دارد.
از یک شرکت کره ای که حتی اسمش هم دزدی از هوندای بزرگ هست انتظاری بیشتر از این نمیره.
1391/8/19
دقیقا با علیرضا موافقم . هیوندای = فقط ظاهر سازی و دروغ در برابر کیفیت افتضاح من خودم داشتم و اینو درک کردم
1391/8/19
با سلا خدمت دوستان.کره ای ها به خاطر اشتباه کردن در اعلام مصرف سوخت(دروغ گفتن)دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم362میلیون دلار جریمه شده. راستی از کجا معلوم که درباره ی چیزای دیگه اشتباه نکرده باشن(دروغ نگفته باشن)مثلا قدرت موتور؟
1391/8/20
واقعا تا برند های معروفی مثل بنز و بی ام و پورش و تویوتا و نیسان و مزدا و حتی برند های اروپایی مثل رنو تو بازار ایران هستند واقعا خرید 1 ماشین کره ای خیلی اشتباه هست یعنی کار عاقلانه ای نیست هیوندای یک شرکت تازه کاره مسلم هست که محصولاتش فاقد کیفیت و اصالت و از همه مهمتر فناوری و علم بومی هستند
1391/9/25
اگه 200 تومن داشتم حتما میخریدم
1392/3/6
آخه عزیز من چرا الکی نظر میدی؟؟
هرکسی با توجه به شرایط زندگی و خصوصیات شخصیتی ش از یه نوع ماشینی خوشش میاد و هر کسی برای خرید ماشین یه معیار هایی داره و نباید الکی ماشین هارو با هم مقایسه کنیم.هیوندای واقعا ماشین های خوبی میزنه درسته که به کیفیت ماشین های آلمانی نمیرسه ولی واقعا حس واقعی رانندگی رو تو آدم ایجاد میکنه.من که به شخصه خیلی ازش خوشم اومد
1392/3/23
من 2011 شو داشتم.خدا رحم کرد به من.ای ماشین شتاب خوبی داره رانندگیش بد نیست.اما قابل توجه دوستانی که از این ماشین دارن.سری جدید تفاوتی ان چنانی نکرده با سزی قبل.مواظب ترمزهاتون باشید.در مواقع که لازم داری جواب نمیده.سر خودم اومده که میگم.لطفا با ماشین اروپای مقایسه نکنید اشتباست.دوست عزیزی که میگه با cls500 کورس میندازی,نیازی نیست چونکه ماکسیمایه دندیه خودمون هم تو شتاب سوتش میکنه
1392/4/6
خیلی عالیه ای ول هیوندای
1392/4/14
دوستان عزيز من چرا اين قدر بحث ميكنيد اول بايد مشخص كنيد كه مقايسه جنسيس با پورشه از نظر كيفيته يا شتاب ؟ از نظر كيفيت داخلي و مواد به كار رفته توي داخل ماشين بايد منصف باشيم و بگيم كه پورشه سر تر از جنسيسه ولي توي شتاب شايد پورشه توي ثانيه هاي اول كمي سر باشه ولي زماني كه گشتاور بالاي جنسيس وارد كار ميشه پورشه حرفي برا گفتن نداره .
1392/4/30
اخه این گمرکی های احمق ماشین این جوری رو میزارن بیاد تو ایران بعد رنو اسپرت رو نمیزارن بیاد واقعا هر چی بگم کمه اخه ماشین کره ای به درد هم نمیخوره
1392/4/30
اصلا به در نمیخوره امکانات هیچی قیافه هم نداره لاگونا خیلی بهتره
بهدشم لاگونا هم امکانات بیشتری داره هم اینکه خیلی خوشگل تره پشتسش هم خیلی خوشگل تره بعدش لاگونا فرانسوی هستش این کره ای اشغاله
1392/5/8
جنسیس کوپه فقط در مسیر های مستقیم حرفی واسه گفتن داره به محض اینکه وارد یک مسیر با پیچ بشه خیلی سریع افت میکنه و یک ماشین تو چند تا کلاس پایین تر هم راحت از پس جنسیس بر میاد. ترمز هاش خیلی ضعیف هستند سواری جنسیس اصلا در حد و اندازه های این کلاس نیست و از همه مهم تر کیفیت بسیار پایین قطعات به کار رفته در موتور و تمامی قسمت های ماشین هست البته این سیاست هیوندای هست تا بتونه قیمت تمام شده رو پایین بیاره تا بتونه رقابت کنه. در حقیقت هیوندای کمیت رو فدای کیفیت کرد و به همین خاطر هم افت فروش و خارج شدن از لیست 10 خودرو ساز برتر دنیا رو ( از منظر کیفی ) تجربه کرد.استهلاک بسیار بالا مخصوصا بعد از کارکرد های بالای 40000 کیلومتر هم از نقطه ضعف های بسیار بزرگ این مدل هست .
1392/5/12
از بهتر نمیشه
1392/5/27
faghat kia motors cerato kupe 2000 ino jer mide
1392/6/26
واقعا گمرك ايران فقط شخصيتش در حد اين !,!??\€~!£~~+*}[>+>£{+\>*
حرف هاي سانسور شده هستش ماشين به اين اسپرتي رو وارد ميكنن بعد اون
مگان Hb رو گير ميدن كه زيادي اسپرته
معلومه ديگه زير ميزي گرفتن كه وارد ميكنن ماشين اين جوري رو
1392/7/7
من نمیدونم این کدوم احمقیه که پورشه رو با هیوندای مقایسه میکنه؟
1392/7/7
برادرا وخواهرا اگه پول دارین حتما بگیرینش<واقعا عالیه>
من که راضیم
1392/7/15
هیوندای به درد نخوره . همشون یه بار مصرفن . من دو سال تویوتا GT86 دارم آخره کیفیت و لذته
1392/7/22
harki mige tormozesh khob nist zer mizane man khodam 2013 daram khaili azash raziam berembo marof tarin tormoze donyast male ferarie.. darzem vaghean mashine khobie faghat khoshke ke onam harcheghad pool bedi ash mikhori valli dar kool miarze gt86 khaili behtare soraat onoo pare mikone
1392/7/23
من 2 سال سوارش ميشم والا اينايي كه شما ميكي نديدم كيفت لكسوس رو نداره ولي مرد ميخواد سپر به سپرش بياد پورشم فقط ميتونه دود اكزوزشو بخوره البته نه هر مدليش ولي بيشترشون با قيمت چند برابر
1392/7/26
جنسیس کوپه عالی .بعضی از مدل های لکسوس وپورشه به آن نمیرسند حتی مدل هایی که با موتور 8سیلندر و قیمت هایی خوشکل تر هستند جنسی در کلاس خودش و با موتور 6سیلندر 3800 فوق العاده است
1392/8/2
خیلی حال میده وقتی ماشینای بالای 500میلیونو باهاش جرواجر میکنم.حالا هرکی هرچی میخواد بگه اصصصصصصصصن مهم نیست.هیچی انقدر ارضام نمیکنه که با یه ماشین ارزون قیمت اشتودکاردیهای پر مدعا رو بترکونم وااااااااای که چه حالی میده
1392/8/15
اتومبيل عاليه در مقابل سراتو كوپه كاملتره ولي موتور سراتو كوپه رديفتر
در ضمن طرف مگه معلول ذهني ك 380 ميليون بده ب جنسيس وقتي ميتونه با 350 پورشه بگيره
قيمتش خيلي فضايه خريدار پيدا نميكني
1392/8/16
فقط پورشه 911gts turboمن دارم خیلی عالیه2013هست.امتحانش کنید بعدجروبحث کنید
1392/8/27
تویوتا آَشغال ژاپنی ....هنوز 1 سال نمیشه کهgt86 امده داخل ایران.بعد تو چه جوری میگی من 2سال هست دارم.بار آخرت باشه جنسیس رو با بچه سوسک ژاپنی مقایسه کنی...
1392/8/27
این ماشین فقط و فقط یک اسباب بازی 1 بار مصرفه تا تازه وارد ها و ناوارد هارو گول بزنه تا اونو بخرند . جنسیس کوپه فقط و فقط تو مسیر های مستقیم میتونه حرف هایی واسه کفتن داشته باشه تو مسیر های مثل یک پیست استاندارد و مسیر هایی که زیاد پیچ داره جنسیس 2 زار هم نمیارزه . ترمزش اصلا جواب نمیده تعویض دنده هاش خیلی کنده و استهلاکش واقعا بالاست . جنسیس سدان 2014 خیلی از این سر تره
در ضمن دوستایی که خیلی به سرعت و شتاب این اسباب بازی کره ای مینازن حتما میدونند که ماکسیمای دندهای 20 سال پیش که تازه یک سدان هم هست نه یک کپ اسپرت خیلی راحت جنسیس رو سوسک میکنه
1392/8/28
حیف پول اتفاقا همین 3 روز پیش با ماکسیما 1 کیشو خفن سوسک کردم چیه این اشغال کره ای میرید میخرید
فرغونیه واسه خودش
1392/8/28
بابا شمام شورشو دراوردین اخه این ماشینه که بخواید واسش بحث کنید من 2 سال یکیش از صفریش زیر پام بود فکر میکردم اخر ماشینه بعد 1 لتیتود گرفتم و الانم یک لکسوس ls 640 l گرفتم دسته 2 با موتور 4600 سی سی و 8 سوپاپ با 1 نیش گازش جنسیس بی و جود میشه تازه یک ماشین اسپرت هم نیست . من تازه وقتی با لتیتود رانندگی کردن فهمیدم لذت رانندگی و 1 ماشین عالی داشتن یعنی چی لکسس که دیگه اخرشه با جنسیس فقط یک احساس پوچ و کاذب به ادم میده .
اصلا هیوندای در حد و اندازه ای نیست که بخواد دربارش بحث شه فقط 1 برند درجه 3 کره ای
1392/8/28
اصلاح میکنم 8 سیلندر و 32 سوپاپ غولی واسه خودش
1392/9/3
ماشینهای کره ای فقط طراحیشون اغراق آمیزه همین
1392/9/18
به خدا همينايي كه ميگن كره اي اشغاله ارزوشو دارن يكي شو داشته باشن( گربه دستش به گوشت نميرسه ميگه پيف پيف بو ميده) بله
1392/9/19
اشغاله 2 زار کیفیت نداره . ماکسیمای 20 سال پیش 1 سوته سوسکش میکنه.
1392/9/19
واقعاً اين ماشين عليه و ماكسيما اصلاً در حدي نيست كه بخواد جلو جنسيس شاخ بشه
1392/9/24
سلام دوستان عزیز من دو سال پیش جنسیس کوپه داشتم صفرشو گرفته بودم راضی نبودم ازش فروختمش آزرا گرفته که 6ماه کارکرده بود بهتر از جنسیس بود اتوبان تبریز تهران بودم نصف شب مسافت طولانی رو با یه ماکسیما کورس گذاشتم مسافت هفتصد کیلومتری رو هر چی به آزرا فشار آوردم نتونستم ماکسیما رو بگیرم باور کنید ماکسیما یه چیز دیگه هست که حریف نداره جالبتر اینکه پمپ بنزین نگه داشتم دیدم ماکسیما اتومات بوده ....الانم بنز سی ال اس 350 2011 دارم و چندین بار با ماکسیما کورس گذاشتم حتی یک بار دیر وقت با 250 تا سرعت ماکسیما بغلم بود اصلا تا به حال با ماکسیما رانندگی نکردم هیچ تعصبی هم به ماشین ژابتی و کره ای ندارم فقط انصاف نیست که بخواییم ماکسیما رو با خودروی کره ای که واقعا اسباب بازیه مقایسش کنیم
1392/9/24
سلام .احمد جان عزیز .چه فرق میکنه چرا باید جنسیس سدان از جنسیس کوپه بهتر باشه ؟کره همان کره است و اسباب بازی همان اسباب بازیه....آزراش هم به درد نمیخوره کلا ماشینای کره ای اسباب بازی و یه بار مصرفن چون مشت نمونه خروار است در واقع جنسیس کوپه و سدان و آزرا وسوناتا همشون مادر بزرگه پراید خودمونه که ساخت کره بوده که وارد ایران شد..احمد جان مگه اسباب بازی کوچیک و بزرگ داره ؟کره چیه که ماشینش چی باشه
1392/9/26
onaei k migan maximaro k mashine 2dahe ghable ba in mashin moghayese mikonn vaghan chizi az mashin nemidoonan ,shayad khoseshun maxima daran mikhan yejori kelase mashineshuno bbran bala, ama in jensis mashini mesle 330 ro migire bad onvaght shoma az maxima harf mizani ,vaghan khande dare
1392/10/4
lotfan gheymata ro berooz konid
1392/10/18
من خودم با ماکسیما اتومات 84 اتومات با جنسیس2011 دوستم کورس گذاشتم هربارم بردم هر بارم ازش جلو میزدم فقط صدای گوش خراششو میشنیدم
1392/10/20
خیلی خوب و قشنگ به خصوص رنگ زرد . کی گفته کره بد میزنه خیلی هم خوبه هر کی میگه از ماشین سر در نمیاره
1392/11/7
248 اسب بخار با گیربکس دستی ماکسیما که هیچی سی 350 هم نمیتونه بگیرش
1392/11/8
سلام من نظرات دوستان رو خوندم
اما تعجب میکنم اونایی که میگید جنسیس کوپه فقط میتونه 240 تا بره اول بهتره برن یه نگا به کلیومتر شمارش کنن بعد نظر بدن. عکس گرفتم تو سایت تیونینگ تاک هست 330 تا رو کیلومتر شمارش نوشته که من خودم تا 245 رفتم اما چون اولین بارم بود به شدت ترسیدم و دیگه این کارو تکرار نکردم. در ضمن اصالت ماشین کوپه کمی خشکی رو به همراه داره.اما این خشکی در این حدی که دوستان میگن نیست و دارن کمی اغراق میکنن. مورد دیگه این که بعضی ها هی ماکسیما ماکسیما میکنن معلومه اصلا تا حالا از نزدیک رقابتشو با جنسیس کوپه ندیدن. رفتن 4 تا فیلم این ور اون ور دیدن که معلوم نیست راننده شل کرده گازو یا از چیزا. ماکسیما که هیچ من خودم cls350 گرفتم. لینک فیلمش هم تو تیونینگ تاک هست .هرکه شک داره هم اردس ایمیل میدم قرار بذاریم دفعه بعدی بیاد ببینه.
در ضمن ترمز ها هم در حد قابل قبولیه.فقط کیفیت متریال داخلی یه مقدار کمه که این مورد در مقایسه با قدرت موتور قابل چشم پوشیه.
یه توصیه دوستانه هم به این اقایونی که نظر میدن دارم . ایرانیا عادت دارن راجع به چیزی که ندیدن و تا حلا اصلا چیزی راجع بهش نشنیدن نظر بدن. اول برید به بار بشینیند تو این ماشن یه گاز بدین تعویض دنده اش رو ببینید تا اینقدر نگید سرعت تعویض دنده اش کمه. در ضمن یه مورد دیگه که من فقط تو این ماشین دیدم اینه که بعد از چرخوندن فرمون تو پیچا استارت خوبی میزنه و تعادلشو خوب حفظ مینه. اکثر ماشین های کوپه تو این شرایط این احساس رو به سرنشت میدن که داره پرت میشه بیرون. اما جنسیس کوپه این جوری نیست.
اگه پولشو دارن و این سبک ماشین رو میپسندید خوبه بگیرید. راضیتون میکنه مصرفش هم قابل قبوله میانگین 12 تا بستگی به شرایط داره.
اینم ادرس ایمیلم هرکه شک داره نشونش بدم اقایون ماکسیما وپورشه سوارا که این قد ادعا دارین ایمیل بدین قرار بزاریم و کورس بندازیم اون وقت معلوم میشه کی راست میگه.
alireza.aut133@gmail.com
1392/11/9
ماشین خوب و پرقدرت جنسیس با حجم موتوربالا با گیر بکس قوی که دارد در ایران بی نظیر است.ولی ضعف های دارددر سر عت بالا کنترل پشت ماشین دست شما نیست.ضعف موتوری.در این موتور ضعفی دیده نمیشه فقط متاسفانه روغن موتور های نامرغوب در ایران موجود است دلیل یاتاقان زدن یا ب صدا در امدن سی وی تی یها میشود. متشکرم سوال داشتید بپرسید09359070785
1392/11/18
علیرضا چه ربطی داره به کیلومتر شمار الان رو کیلومتر پیکان زدن 200 یعنی 200 تارو میره عجب حرفایی میزنی بعدش جنسیس کوپه بعد چند مدت لق لقش شروع میشه پول دادن رو ماشین کره ای = ریختن پول تو اشغال
1392/11/28
هنوزم کسی جرات نکرده به ما ایمیل بده با کورس؟
حدس میزدم
1392/12/5
علیرضا تمام ملت از ماشین سر در نمیارن ک میگن کره خوب نیس فقط شما سر در میاری کره اشغاله فک نکن اینحرفو همینجور میگم خیلی از این ماشینایه کره ای زیر پام داغون شده فقط برو ماشینایه ژاپنی یا اروپایی رو سوار شو تا انقدر عشق کره نباشی
1392/12/12
سلام هنوزم یه ماکسیما سوار جرات نکرده به ما ایمیل بده کورس بذاریم؟
ماشین من 2010 هست.
حتی یکی از این مشکلاتی که دوستان میگن هم نداره.
خواهشا بیخودی نظر ندین.
1392/12/27
آقا علیرضا چرا الکی حرف میزنی این مگه اونتادوره که 330 تا بره آخه.
1392/12/27
سلام
علیرضا من با پرایدم باهات کورس میندازم
:D
اینم ایمیلم
Abbashp10@yahoo.com
:D
:D
1392/12/28
من نگفتم 330 تا میره گفتم رو کیلو مترش نوشته. در ضمن من خودم تا 200 رو راحت پر کردم. اما احساس ترس کردم به خاطر این سرعت زیاد چون اولین تجربه ام بود و دیگه ام تکرارش نمیکنم. در مجموع جنسیس کوپه ماشین خوبیه اکثر کسایی که اینجا نظر میدن یه بارم حتی سوارش نشدن.
1393/1/7
240 تا با جنسیس مگه ترس داره من با پراید تو بلوار 160 تا میرم
1393/1/9
خدا وکیلی یکی به من بگه جنسیس دیگه وارد نمیشه یا نه ؟
1393/1/11
سلام مثل اینکه اینجا خیلی ها کورس کورس میکنن. هر کی اهل کورس بیاد جلو/ماشینمم میتسوبیشی لنسر با مشخصات زیر/ حجم متور/ 4800 سی سی /قدرت موتور/450 اسب بخار/حداکثر سرعت/310 کیلومتر در ساعت/ شتاب صفر تا صد 3.5 ثانیه/و 8سیلندر.و کاملا تیونینگ و تقویت شده هر کی ناس داره بیاد وسطsajadabedini12345@gmail.com
1393/1/25
حیف پول که ادم بخواد به این ماشینای کره بده
1393/2/4
mobin jan jigaram in mashin koreiy koreiy ke mikoni hamash harfe ASle mashin motoreshe ke motoresh o amrica mizane dg harfet chie in mashin aliye mobarake sahebesh bashe to ranje gheymatesh 20e ba in gheymat inroza hamchin mashini kame vali az lahaze zibaiy be Toyota Gt nemirese
1393/2/5
من اولش خيلي ازش خوشم اومد ولي فكر كنم ماشين كره اي يه حس زودگذره
مسابقه درگ با ٣٢٨i در سايت دنده ٦ موجوده
جنسيس بد جور ذليل ميشه با اينكه حدود هفتاد اسب قويتره
فوت كوزه گري چيزيه كه اروپاييها رو متمايز و كره اي ها رو بسيار سطحي كرده
1393/2/9
خدا وکیلی من با سمند ef7 210تا رو پر میکنم نمی ترسم اونوخت شما با جنسیس احساس ترس میکنید
اخه چی میشه گفت
اصن سمند ef7 خودم بهترینه شتاب بنزین و گازش یکیه تازه اونم مصرف سوختش 7هست
1393/4/11
اقا سجاد چرا حرف الکی میزنی؟
اصلا لنسر تو کاپوتش موتور 4800 جا میشه؟
اصلا میدونی 4800cc یعنی چی؟
البته میشه از ماشینا قدرت های نجومی بیرون کشید و شتاب وحشتناک گرفت
اما نصب این موتور به همراه متعلقاتش و توربو چارجر توی لنسر واقعا غیر عقلانیه
1393/4/13
فعلا که جنسیس کوپه ماکسیما و تویوتا ها رو خوب داره لوله میکنه. حالا هرچی دوست دارید جیغ پیغ کنید. ماکسیما که لگن قاچاقچیاست و تویوتا هم واسه بابابزرگ ها با او ظاهر خسته کننده شون. فعلا که زیرجنسیس هستید
1393/4/24
مصرف بنزینش که بالاست وبه درد ایران نمی خوره تازشم اشغال ترین ماشینی که دیدم همینه واقعا تویوتا Gt قشنگ تره
1393/5/8
سلام به دوستان من 200تومن میخوام پول به ماشین بدم ترجیحا کوپه اخر نفهمیدم این ماشین خوبه یا نه؟لفطا بگین
1394/5/26
به نظر من برو سراغ بی ام و یا تویوتا و...
1393/5/11
من به هر كس كه ماشين مي خواد بخره از پرايد تا s500 اقا هرچي كه خودت خوشت مياد رو بگير و به حرف و نظر بد و خوب كسي هم زياد توجه نكن چون همه ماشين ها با توجه به سليقه شخص هستش كه معني بز و خوب رو پيدا ميكنه.....
1393/5/26
سلام ببین اینجا همه قد گری در میارن بیان تهران عباس اباد مازراتی پورشه مسابقه بدیم کی جرعت داره با مازراتی مسابقه شرطی یک پورشه پانامیرا افتاد جوجو ها جنسیس کوپه به رخ میکشن با مازراتی حاال میکنم بیاد مسابقه
1394/3/19
mamad jade najafi fahmidim pool dari :))
1394/4/17
تو خوبی بابا
1393/6/6
اینایی که هی میان از ماشین کره ای بد میگن اصلا خبر دارن همین هیوندای قهرمان رالی شده تو آلمان؟!تعصبی حرف نزنین.جنسیس کوپه پورشه 911 کاررا رو شکست داده فیلمش هم هست.اکثر اینایی که از ماشین کره ای بد میگن طرفدار تویوتا هستن
1393/7/13
آقا ی محترم نگاه کن هیوندای کلا موتورش آمریکا هست ومردم آمریکا بخاطر کمبود پولشان این کارخانه را در کره درست کرده اند واگه الان این ماشین آمریکایی بود1میلیارد قیمت داشت.
1394/7/24
چیزی نمی دونید الکی نگید
این شرکت کاملا کره ای هست و همه چیزش هم کره می زنه
این شرکت 34 درصد از سهام شرکت کیا رو داره .
1393/8/3
من واقعا موندم وقتی شما خودرو ای را که نه باهاش کار کردین و نه اصلا دیدینش به چی دارین نظر می دید ، حداقل اونایی که با این خودرو کار کردن بیان نظر بدن تا راهنمایی بشه برای اونایی که می خوان اینو بخرن یا حداقل چند ویدیو از بررسی و مشخصات و قیمت این خودرو را ببینید بعد بیاین نظر بدید که خوبه یا بده نه اینکه فقط بیایید نظر شخصی خودتون را بدید که مثلا فلان ماشین بهتره .
1393/11/1
Mg کی گفته که هیوندا مال آمریکا بوده ??بعدش الان که کامارو ss خیلی از این بهتره چرا 1ميليارد نیست و هم قیمت همینه هیوندا یعنی اشغال بعدش من از خودم نمی گم اشغاله داشتم ک میگم
1393/11/17
این ماشین هیچی نیس فقط قیافه داره
من باbmw 630iباهاش کورس گذاشتم توجاده کلا مهو شد
1394/3/6
اخه دادا تو حالت خوبه؟bmw630i به قول خودت کورس گذاشتی شما موتور آلمانی رو بایه کره ای مقایسه می کنی اخه انسافه دادا؟؟؟
1394/8/22
سلام داداش ببین من کوپه 2012 واس همسرم گرفتم واقعا معرکه و عالیه بین هیوندای ها من اینو میگم اینو به لامبورگینی اونتادورlp h560 نمیدم اگه میخوای بیا کورس با اونتادور.اخه داداش این انساف نیس که بخوای bmw 630 i رو با کوپه مقایسه کنی...
1394/9/14
تو عمرت اصلا 630 دیدی؟
1394/10/7
اقا محمد رضا اين ماشين درسته از لحاظ فني قدرت موتورش بيشتر است و گيربکس هشت سرعته داره و ظاهرا پيشرفته است ولي اين هيونداي کره اي در برابر بي ام دبليو آلماني فقط روي کاغذ حرف براي گفتن داره
هرچند اين نکته رو هم بايد در نظر گرفت که قيمتش هم کمتر از نصف اون هست و نبايد انتظار زيادي داشت.
1393/11/27
سلام من يكيشو يه ٢ماه دارم حرف نداره ادم ميترسه پا رو گاز بذاره خيلي خوبه
1393/12/3
سلام عزيزان من با٤٠٥ گرفتم اين ماشينو هر كي طلبست بياد باهاش ميندازم سر ٥ميليون مردونه بلوفم نميزنم
1394/3/11
خیلی نابغه ای بابا! با یه خودرو سدان که حجم موتورش ۲۰۰۰ cc و ۴ سیلندره و از سال ۱۹۹۷ تو خود فرانسه ام از رده خارج شده یه کوپه ۳۸۰۰ cc که ۶ سیلندره و موتورش متعلق به جنرالز موتوره رو گرفتی! ما تو ایران چقدر نابغه داریم، حتما با دیدن ماشینت خجالت کشیده باهات مسابقه بده، چه دوره ای شده قورباقه با غزال کورس گذاشته!ای کاش سر سوزنی اطلاعات داشتی
1394/5/21
داداش رو سیمی؟چیز میز کشیدی 405 به گرد fx coupeنمیرسه بعد به جنسیس میرسه اگه برسه یعنی سوپاپ گشاد کردی سیلند بزرگ کردی با خر ک حرف نمی زنی مورچه چیه ک کله پاچش باشه روز خوش
1394/6/6
خخخخخخ شوخی جالبی بود خندیدیما
1394/8/4
داداش رو چه حسابی همچین حرفی زدی؟؟؟؟؟
خوب داداش تو اصلا میدونی جنسیس کوپه کدوم ماشینه که باهاش کووووورس گذاشتی؟
البته ببخشید ولی شاید با هیوندا ورنا کورس گذاشته بودی ولی توی تخیلاتت احساس کردی جنسیسه...نه اینکه ورنا هم هیوندا هست شاید همچین فکری کردی...
البته بازم فکرنکنم405 بتونه همون ورنا رو هم بگیره....
1394/2/1
من یه مدل 2010 دارم تمیز 140 خریدم لذت داره عروس کشون اقوام بود همه کف بر شده بودن
1394/4/9
من که ماشینش رو دارم.
ماشین عالی و خوبیه.سرعتش که برای من خوبه.
ماشین هایی همچون:بنز.Bmw.هیوندا رو زده رو دستشون.
1394/4/15
اقا من تازه خریدم مدل 2013 با کارکرد 5000 تا
دوستم پانامرا 4s داره و نتونست ماشینو بگیره با یکی دیگه از دوستانم x6 turbo داره اونم پا به پا بودیم
این ماشینا هرکودم حد اقل 800 میلیون قیمتشه و کسی که میخواد جنسیس کوپه بخره باید بگم که بیشتر پول این ماشین هزینه موتور و گیربکس و ترمز برمبو شده چون واقعت شتاب فوق العاده ای داره
امکانات خیلی خاصی نداره
ماشین من که امکاناتش در حد معمولی هستش
مصرف سوخت بالایی داره به طور معمول در ترافیم و شهر 15 لیتر میسوزونه که اگر همش گاز بدی تا 22 نیز میسوزونه
استهلاک لاستسک عقبش خیلی بالاست شاید 2 بار لاستسک عقب باید عوض کنی و 1 بار جلو
در کل ماشین فوق العاده ای هستش
در مقایسه با تویوتا gt86 فکر نمیکنم تویوتا حرفی برای گفتن داشته باشه
1394/8/4
بله حرفاتو قبول دارم جنیسیس با تویوتا اصلا قابل مقایسه نیس
1394/10/12
پانامرا 4s و x6 میدونی چ ماشینین اصلا؟؟؟
آقا دروغ تحویل ملت ندین
جنسیس هیچوقت گردپاشونم نمیرسه
جنسیس کوپه از آریون 2013 میخوره. میتونی امتحان کنی
اونوقت ب پورشه و x6 برسه!!!
بعدشم پورشه 4s از x6 خیلی سرعتی تره
یکم اطلاعاتتو ببر بالا بعد تو تخیلاتت با این ماشینا کورس بذار
1394/4/17
والا من یه ۲۰۱۲ نویفیس دارم قبلش ۲۰۶ داشتم ۲۰میلیون خو دم تیونش کردم حدود ۱۴۰اسب شد هیچ رقیبی هم نداشت نه ماکسیما نه آزار ولی جنسیس ۱۴۸اسبی رو سوارشدم می‌فهمیم قدرت یعنی چی باهاش جنسیس ۲۰۱۱ رو له میکنم
1394/11/24
جنسیس 148 اسبی؟؟؟کدوم جنسیسی 148اسبیه؟؟؟؟؟خداییش من موندم شماها از کجا مایه میزارین؟؟؟جنسیس 2011 حدود 306اسبه و مدل2013هم348اسب.ب قول دوستان اول اطلاعاتتونو ببرین بالا بعد...
1394/5/24
سلام من در این فقط این چیز رو دیدم که نقطه ضعفش بنزینه....
1394/6/15
سلام دوستان فیس لیفت جدیدش دنده ای پیدا میشه؟ نمایندگی داره؟
1394/6/15
قیمت وسایلش تو چه رنجی هست؟
وسایل و روغن و دیگر وسایل
1394/6/19
سلام.بچه ها چطوری میتونم یه جنسیس کوپه. آلتیمیت 2013 یا 2014 صفر بخرم؟راهنماییم میکنید؟تو اینجور مسایل زیاد حرفه ای نیستم.
1394/8/6
قشنگ
1394/7/18
من با آلفا رومئو گرفتمش
1394/8/12
اخه الفارومئو ماشینه که باهاش مقایسه میکنی
1394/11/24
با آلفارومیو؟حتما راننده جنسیس راننده نبوده من عاشق آلفارومیو جولیتا ام ولی خداییش جنسیس گورتش میده چاخان نگین ک
1394/8/4
slm/dadashe mn 2mahe k ye 2013 ro dare range khakestari/mashin 15 ruze daste mne vaghean marekast o hesse sporti b adam mide makhsusan amper hash k ghashtavaro ina ro neshon mide+sedaye mareke ye egzuz+pedalaye sportesh k adam mitare ta tah fesharesh bede/ vali tu jadde haye koohestani ch ba esp khamush ya roshan bazam tahesh dar mire k vaghean adrenalin mide/harki mige ashghale hatman 1 bar ham nasheste poshte famunesh
1394/8/4
اولین باری ک باهاش رانندگی کردم رو هیچوقت یادم نمیره
1394/8/12
سلام دوستان. من يه ساله يه ٢٠١١ رو دارم عاليه فقط گيربكسش مشكل داشت كه روي دنده ٣ خودبخود قفل ميكرد و مجبور ميشدم يه بار خاموش كنم ماشين رو تا رد شه گير. بعد به فاصله ١٠ دقيقه باز همون حالت غيش ميومد. حدود ٧ مليون هرينش شد و تعمير شده الان مشكلش رفع شده بود اما بهد از ٢٠ هزارتا كاركرد باز اون مشكل ايجاد شد كه اينبار تراشكار گفته كني خلاصي بيشتر گذاشته واسه بوش ها و تضمين داد ديگه مشكل تكرار نميشه. من زياد فني ميستم ميتونين راهنمايي كنين؟ در ضمن چن وقت پيش استارت زدم موتور ماشين انگار داشت از جاش كنده ميشد انگار پيستونا گير كرده بودن تو سيلندر و صداي وحشتناكي ميداد انخار داره كنده ميشه كل موتور. خلاصه برديم ديدن رو صافي كارتل روغن كلي براده اهن هست مونور رو باز كرد اما گفت چيز خاصي نديديم. الان خيلي ميترسم كه دوباره پيش نياد. اگه اطلاعات فني دارين توروخدا راهنمايي كنين ممنون ميشم
1394/8/16
سلام بزرگترین عیب این ماشین همونطور که دوستان اشاره کردن مصرف زیاد بنزینه و بعد در این ماشین تنها به شتاب و سرعت ماشین تمرکز داشتن و امکانات زیادی نسبت به سایر ماشین های اروپایی از جمله ماشین های پورشه نداره البته از لحاظ قیمت هم کامل مشخصه که نباید این انتظار رو از جنسیس داشت نکته بعدی طراحی ضعیف داخل خودرو هست که واقعا بعد مدتی دیگه لذت اولیه رو نداره و نکته آخر در این ماشین توجه زیادی به سرنشینان عقب نشده و جای بسیار کمی داره و باعث میشه سرنشینان عقب نتونن مدت زیادی رو تحمل کنن (چهار الی شیش ساعت)و درکل نسبت به قیمت دارای امکانات خوبیه و سرعت جالبی داره و ظاهر زیبایی که داره باعث گرایش افراد زیادی از جمله جوانان به این ماشین شده و این ماشین نسبت به سوناتا کمتر در خیابان ها هست و باعث و توجه بیشتری میشه دوستان گرامی بنده نمایشگاه ماشین دارم و سوالی در مورد ماشینی داشتید در خدمتم parsa10smart@gmail.com
1394/10/29
این ماشین ماه من 2015شو دارم
1394/11/6
درود دوستان یه خواهش داشتم ... میشه بگید از کجا میتونم یه مدل ۲۰۱۳ یا ۱۴ زیرو رو بگیرم؟ تو این مسائل زیاد حرفه ای نیستم ممنون میشم راهنماییم کنید.😃
1394/11/8
سلام. من یه مدل 2011 که 90تا کار
کرده رو میخوام بخرم به نظر شما انتخاب خوبیه؟
1395/3/5
اصلا نگیر جنسيس 2011 میخوای بگیری زیر50000 بگیر یا مدل 2013 بگیر که تمامي مشکلات گیربکس برطرف شده
1394/11/18
طراحی این ماشین رو از روی g37اینفینینتی کپی کردن بخصوص قسمت چراغها ی عقب وصندوق عقب نهوه قرارگیری لاستیکای عقب شبیه بی ام و کپی شده اما از نظر فنی به پای نه نیسان میرسه نه بی ام و.
1394/12/4
دوستان سلام شب خوش . علی جان میخواستم خدمت عرض کنم که پانومرا 4s قدرتی در حد 550 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه و همچنین حداکثر گشتاور 750 نیوتن متر در 3500 دور در دقیقه دارا میباشد اما جنسیس 306 اسب بخار در 6300 دور در دقیقه و از طرفی گشتاور جنسیس 360 نیوتن متر در 4700 دور در دقیقه میباشد .این ها کلا به کنار شما باید در نظر داشته باشید که پانومرا دو دیفرانسیل هستش ولی جنسیس تک دیفرانسیل پس از کل این صحبت ها به این نتیجه میرسیم که اون شخصی که پشت فرمون پانومرا نشسته بود یا ماشین رو قسطی خریده میترسیده بهش گاز بده یا کلا رانندگی بلد نبوده وگرنه نه جنسیس که سهله s63 amg 4matic هم میتونه بگیره و حتی مدل sl یا cls یا cl63.