رقابت جگوار XE با قهرمان المپیک زمستانی بر روی یخ + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی جگوار همیشه از شیوه‌های متفاوت و متنوع برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کند که برخی از آنان شامل رکوردشکنی با چرخیدن به دور خود، مسابقه با انسان‌های پرنده مجهز به جت‌پک و یا حتی بارها و بارها دیده شده که کمپانی خودروسازی جگوار برای تبلیغ محصولاتش از چهره‌های سرشناس سینما و یا دنیای فوتبال استفاده می‌کند که در این خصوص می‌توان به " ژوزه مورینیو" اشاره داشت که در برخی از تبلیغات این شرکت حضور دارد، اما حالا این خودروساز بریتانیایی در اقدامی متفاوت، یک مسابقه میان جگوار XE 300 اسپرت ادیشن و قهرمان "اسکی روی یخ" جهان ترتیب داده است.
فرد قرار گرفته در مقابل جگوار XE 300 اسپرت ادیشن، آقای " Shaolin Sándor Liu" خواهد بود که مدال طلای 5000 متر اسکی روی یخ المپیک زمستانی را در اختیار دارد، اما نباید فراموش کرد که حداکثر سرعت این اسکی باز در مسابقات المپیک زمستانی به چیزی حدود 54 کیلومتر بر ساعت رسیده است، حال باید دید که آیا این اسکی باز حرفه‌ای می‌تواند در برابر "جگوار XE" و در مسیر یخی 1.9 مایلی کشور هلند حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر که می‌توانید نتیجه آن را در ویدیو زیر شاهد باشید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران