تعیین قیمت و شرایط فروش نیسان ایکس تریل 2018 + جدول

شرکت جهان نوین آریا، به عنوان نماینده رسمی عرضه و خدمات پس از فروش محصولات نیسان در بازار کشور، قیمت قطعی و سپس شرایط فروش نیسان ایکس تریل 2018 را اعلام کرده است که در ادامه جزییات قیمت و شرایط فروش این اتومبیل را در مدل‌های جدید آن مورد بررسی قرار خواهیم داد.
همانطور که گفتیم، شرکت جهان نوین آریا همزمان با اعلام قیمت قطعی این خودروی شاسی بلند در مدل‌های 2018، شرایط فروش آن را هم اعلام کرده است که شامل شرایط فروش نقدی و اقساطی در روش‌های مختلف می‌شود، اما قبل از آن باید بدانید که شرکت جهان نوین آریا برای عرضه این محصول به مشتریان خود، قیمت قطعی 344 میلیون تومانی را در نظر گرفته است که در تمامی شرایط موجود با سود مشارکت 18 درصد فروخته می‌شود، اما سود انصراف خودرو در شرایط فروش اقساطی معادل 15 و 21 درصد خواهد بود که می‌توانید جزییات بیشتر و همچنین مبالغ تعیین شده برای شرایط فروش اقساطی اتومبیل را در جدول زیر مشاهده کنید.

شرایط فروش نیسان ایکس تریل 2018

شرایط فروش نیسان ایکس تریل 2018

نظرات
 
 
 
امیر 1397/2/8
با وجود این وکولئوس ایا دیگه کسی میمونه بره سانتافه کره را بخره؟؟؟؟!!!!!
  • ممد 1397/2/9
    اولا كه قيافه ماشين براي خيليا مهمه كه سانتافرو انتخاب ميكنن دوما كوليوس و ايكس تريل گيربكس سي وي تي دارن كه واقعا حال به هم زنه سوما ايكس تريل ساخته ژاپن نيست كه بخواهيم درموردش تعصب ژاپني بودنو داشته باشيم و در اخر شما سانتافرو ١ روزه ميتوني بفروشي اما ايكس تريل مشتري خاص ميخواد واسه همين دير ميشه فروختش
  • احسان 1397/4/28
    اشتباه نکن ممد جان
    اولا ایسک تریل 100% ژاپنیه
    در ثانی اصلا قابل مقایسه با ماشین کره ای نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران